Golfky Silver Cross Dazzle. Aké s ním máte skúsenosti?

lenkakusi
16. feb 2009

Ahojte,

ake mate skusenosti s tymto golfacom? U nas na SK je pomerne malo znamy, najblizsie sa predava tusim len v cechach, ale vonku je dost popularny. Da sa polohovat, je lahky (ma len 7 kilo). Myslim, ze
na dovolenku tiez uplne idealny. Dost ma zaujal a uvazujem o jeho kupe.
Aky je Vas nazor?

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100427.html

a tato farba je novinka
http://www.silvercross.co.uk/dazzle.php

jahodas01
15. mar 2009

Ahojte, ja som tuto diskusiu objavila minuly tyžden a v piatok som si golfač Silver cross dazzle objednala z čiech. Ten golfáč ma oslovil, ja som už dlho hladala niečo a konečne som našla, dufam, že ma nesklame. Potom dám vedieť... 😉

lenkakusi
autor
18. mar 2009

jahodas - uz som ti odpisala do ip

jahodas01
24. mar 2009

ahojte včera mi dorazil siver cross dazzle a som ním unesená... je nádherný skutočnosť a obrázok sa nedajú porovnať.. 🙂

lenkakusi
autor
24. mar 2009

jahodas gratulujem.... podla vsetkeho si asi tretia stastna majitelka na slovenksu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jahodas01
24. mar 2009

lenka dakujem... 🙂 to hádam nie...??? 😕 😅

ivush
25. mar 2009

jahodas a čo tie kolieska, aké v reale sú ? lebo na obr. ozaj vyzerajú tak trochu ako hračkárske 🙂)

jahodas01
25. mar 2009

sú dost velké primer cca 15-18 cm...musela by som odmerať... sú obalené takou penou... mám ho nafotený v albume...kuk ak chceš...

marika6
25. mar 2009

dievčatá, nie sú golfky cybex podobné ako tieto silver?? Mne sa to podobá strašne

jahodas01
25. mar 2009

mirka cybex nepoznám - daj link. 😉 inak dnes sme dali premierovu jazdu po dedinskej ceste a v pohode... 😉

jahodas01
25. mar 2009

už som našla cybex... myslím, že nie su podobne... 😉 iba rám sa poobá... 😉

marika6
25. mar 2009

inak je strašne krásny, aj by som sa nan chytla, ale štve ma že strieška sa nedá polohovať dopredu, ak by svietilo, inak koľko váži, a ked sa zloží sojí sám??

lenkakusi
autor
25. mar 2009

ahoj jahodas, tak uz ste mali premieru s novym dazzlikom? mrkla som do albumu a mala vyzera byt spokojna...
len tak medzi nami - v tichosti (ale len v dobrom) zavidim tu krasnu farbu
ta nasa farba blueberry je tiez krasna, ale ja som vyslovene zatazena na tuto ruzovu... hadam sa nam postasti tiez baba!
som rada ze som ta inspirovala dazzlikom a dik za tvoje pozitivne hodnotenie... som si uz fakt pripadala ako "ina"

a este k tomu dotazu... ano vazne, na slovensku ich je fakt minimum!!!!!!!

lenkakusi
autor
25. mar 2009

a este k znacke silver cross
tato znacka ponuka fakt skvele kociky, ci uz tie retro hlboke, alebo golfky
ak si dobre pamatam od nich je aj casualplay a este jeden... myslim tie ktore su tak strasne zname u nas (na exkurzii ked som tam bola som nedavala az taky dobry pozor)

jahodas01
25. mar 2009

ahoj lenka. tak dnes sme mali premieru.boli sme na precházke a v obchode. dazllík zvládol aj dedinskú cestu...no ale cítila som pohlady na sebe... 😀 😀 😀 ale jedna mamina nám ho pochválila.. 😉
jedna vec co ma trošku zarazila, trochu som kopala do tej umelej časi dole...musím sa s ním naučiť chodiť. 🙂
ale inak mu nemožem nič vyčítať...
inak mne sa moooc páči farba blueberry, keby bola tami chalan, tak má blueberry... 🙂 😉

mirka6 - dá sa dokúpiť slnečník, váži 7kg a sám nestojí... 🙂

lenkakusi
autor
25. mar 2009

jahodas - ze pohlady 😀 😀 😀 poznam doverne
kedze mas aj tu tasku, myslis ze ked do nej co to vlozis (zatazis), prevrati sa kocik ak tam mala nebude sediet?
rozmyslam tiez, ze ju kupim, ale nie som si ista ...

lenkakusi
autor
25. mar 2009

a este cez ktory shop si objednavala?

jahodas01
25. mar 2009

objednávala som cez mimikocárky.cz

no mala som v tej taške penaženku, flašu s čajom a servítky,neprevrátil sa, ale myslím, že ked sa do tašky zbalím poriadne a malá tam sedieť nebude, tak sa asi prevráti... 😀 neviem...

som tak rozmýslala, ked som išla, že tieto kočíky jazdia po new yorku, tokiu a kade tade a tot jeden je aj v našej dedine a ludia si idu oči vyočiť... 😀 😀 ten fusak je podla mna trochu o ničom, ale taška a slnečník su super... 😉

jahodas01
25. mar 2009

ja som tu tašku chcela hlavne na to, ked idem k našim aby som sa tam mohla zbaliť,normalne na prechádzky ju nepotrebujem... a ked ju narvem, mala sedí už pripravená v kočíku tak neriešim či sa kočík prevráti...dám ju dole, ak to bude hroziť... 😉

lenkakusi
autor
25. mar 2009

aha takze cez ten link co som dala ja
no ten fusak nemam, som ho videla v brne a a az tak mi po nom srdce nepisatalo. Mam slnecnik a este riesim tu tasku.
dedina sa moze citit jak new york 😀 ... odkial vlastne si? ked dakedy niekde stretnem grape dazzle tak viem stopro ze si to ty 😀 😀 😀 potom dame kavu 😵
inak zvlastne je ze sa nepredavaju ani v rakusku alebo nemecku

lenkakusi
autor
25. mar 2009

minule som sa pobavila na jednej mamicke, co mala na golfaci zavesenu maxitasku, maly pobehoval a ona sa nemohla kocika ani pustit ... a ked sa chystal maly skocit do mlaky a chcela ho zadrzat, bol na zemi golfac 😀 😝

jahodas01
25. mar 2009

lenkakusi - byvam medzi TT a NR na pol ceste a ty? pozerám, že máš iné zahraničie... 😕 🙂

este že si dala link, lebo do dnes by sme nemali golfáč... 🙂 čo sa mi nič nepáčilo...

ja ked som chcela tašku a slnečník musela som zobrať aj fusak, lebo to bolo v tej sade, ale neva... tamarke dnes poslúžil, nebolo jej zimka na nožky...

jahodas01
25. mar 2009

ozaj a na tu kavu sa teším... 🙂

lenkakusi
autor
25. mar 2009

ano dame kavu a zoznamime deti mame pre vas 16 mesacneho fesaka s bluebery dazzlom a tamarka sa mu velice pozdavala 😀 😀 😀 mozno z toho nieco bude!!! aj ked uz mame niekolko slubnych nevesticiek v zalohe, dazzle nema ziadna! 😀 😀 😀
zahranicie sa uz nekona, teraz som v ziari... inak tym smerom chodievame dost casto, tak sa mozno fakt niekedy stretneme 😵
potom pozveme aj maximimi a urobime dazzle party 😎

jahodas01
25. mar 2009

ok už sa teším... ja vás isto spoznám v nejakom nákupnom centre... lebo ja tam vždy okukávam aj kočíky... 😀 😀 😀 ak chodíš do ba, tak ideš aj tesne okolo mna... 😀 😀
pozveme aj maximimi určite sa poteší, že sa kona dazzle party....
😎 🙂

jahodas01
26. mar 2009

lenkakusi - dnes som tašku zbalila na celý den a zavesila na kočik a neprevratil sa... 😅 😅
teraz v nom tamarka sladko haušká, mala som obavu či sa jej v nom bude páčit hajat,ale zaspinkala bez problemov...tak som rada... 😉

zuzana581
26. mar 2009

Ahojte. Chcela som sa vás opýtať, lebo asi tu ani nikto iný nie je, kto má skúsenosti s touto značkou, či viete aj o ich autosedačkách niečo? Videli ste nejaké testy, alebo tak niečo? Ja si ale myslím, že by mali byť bezpečné, nie? Pozerala som túto: http://www.silvercross.co.uk/our-range/car-seat... Velmi sa mi páči.

jahodas01
26. mar 2009

skus naísat ip maximimi... 😉

lenkakusi
autor
9. apr 2009

ahojte,
takze ked uz mame take krasne pocasko, tak dazzlika vyuzivame len taky frkot, maly je v nom spokojny, paci sa mu v nom... teraz po riadnom odskusani mozem vyjadrit len maxi-spokojnost! Mam aj doplnky, tiez su super premyslene.

Vrelo odporucam... 😵 😵 😵

jahodas01
10. apr 2009

lenka ja som tiež spokojná, ale odbrzdovat musím ručne čo tak tažko ide tá brzda... mám pocit, že malá sa v nom zosúva dolu - ale ona je spokojná 😉 ten slnečník sa dá používat na oboch stranách?? podla mna ten nánožník je o ničom... inak kočík je pekný.

lenkakusi
autor
10. apr 2009

ahojky,
no ja s odbrzdovanim problem nemam.... neviem na tvojom mieste by som sa na to popytala! My sme uz co to pochodili s nim a nikdy sa nezasekol.
A odbrzdujes pri koliesku (tu packu)?

Maly je v nom tak rad, ze ani nevymysla ze chce chodit 😀 . Takze ak mas pocit ze sa zosuva dolu a ona je spokojna tak by som to neriesila. S tym slnecnikom ani neviem, este sme ho ani nepouzili. A ten nanoznik, sme skusali a myslim ze nie je az taky hrozny! Oni ti to maju vsetko premyslene do posledneho detailu. V zime ked uz budu detvaky velke sa zide.

Sa mi moc pacia tie magnetky co pouzivaju, tie su fakt dobre.