Golfový kočík Caretero Gringo

drobcek26l
17. júl 2013

Ahojte máte niektorá skúsenosti s golfovým kočíkom Caretero Gringo, alebo aký názor naň máte? premýšľam nad jeho kúpou a neviem sa rozhodnúť. Náš drobec bude mať rok, má 10kg a ešte sám nebežká. Vonku často zaspinká a preto chcem golfáč, v ktorom sa dá sklopiť opierka chrbta. Čo myslíte???

monitta23
31. aug 2013

Aj mňa by zaujímali skúsenosti s týmto kočíkom....ak ho niektorá máte, dajte vedieť...aká je manipulácia a tak....Ďakujem 😉

monitta23
31. aug 2013

Vďaka za link 🙂

kili
20. jún 2014

mne došiel kočík. vyzerá dobre, aj celkom pevne, je ľahučký jak môj starý PP Aria, aj rozmerovo cca jak ten , ibaže má tie polohovacie nožičky, čiže je dlhšie ležanie. Ale teda nejak mi je divné že nad hlavou je tá chrbtová časť ukončená takou ministrieškou, ktorá viacmenej divne padá dole. ale možno pre dieťa pohodlnejšie, lebo si na to mäkké oprie hlavu a keď sa sklopí na ležanie, tak ju to zabrzdí a nemôže ísť vyššie. A ešte tie kolieska. na nich teda riadne šetrili. neviem čo to ani je, či guma či plast, či duté či čo. no som zvedavá jak dlho tie vydržia. Ešte idem na skúšobnú jazdu. teraz mi v ňom K. nechce byť, len čo sa na chvíľku posadila. tá si najprv myslela, že to nový kočík pre jej bábiku a utekala pre ňu 😀