Golfový kočík s polohovateľnou opierkou

roni200
2. mar 2015

Chystáme sa kupovať golfový kočík. Chcela by som nejaký s polohovateľnou opierkou chrbta až do ľahu,aj nožičiek. Ďalej by som uprednostnila kočík s madlom a s veľkou strieškou proti slnku a väčšie pogumované kolieska. Máte nejaký typ?

ivet1371
2. mar 2015
roni200
autor
2. mar 2015

@ivet1371 Vyzerá dobre,ale má spojenú rukoväť .

hradnapani
2. mar 2015

@roni200 ved ta spojena rukovat, to je len dobre, nie? ovela lepsie sa s tym manipuluje - aj golface mozu mat spojenu rukovat

roni200
autor
2. mar 2015

@hradnapani Tie so spojenou rukoväťou zaberajú viacej miesta po zložení,nie?

hradnapani
2. mar 2015

@roni200 nemyslim si. Ta rucka zvykne sa zvykne pri skladani kocika tiez poskladat, obvykle v strede ma taky mechanizmus. Ja by som golfac s dvomi ruckami nechcela, ved to sa neda poriadne "soferovat" jednou rukou (hlavne na nerovnejsom terene, cez obrubniky a podobne), co je neprakticke. Ale kazdy mame ine preferencie.

katarinnak
2. mar 2015

@roni200 maclaren z vyššej rady, ale nemá asi madlo, no ma všetko to ostatne.

dush
2. mar 2015

@roni200 elodie details,veľmi dobre kolieska veľké,super strieška proti slnku aj na spanie dobrá,nozicky polohovatelne aj opierka chrbbatik.Bola som veľmi spokojna.Madlo nema

ivet1371
2. mar 2015

@roni200 super sa vozi aj jednou rukou a je lahky

anitra11
3. mar 2015

ahoj, tiež nás už čaká výber golfáču a ja pokukujem po tomto ...
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/golfov...

bibadlo
3. mar 2015

my mame tento, zodpoveda tvojim poziadavkam: http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Peg+Pérego+Plik...

peg perego p3

tomas88
3. mar 2015

keď hľadáš vyslovene "golfový" kočík, tak potom skús tento http://www.baby-land.sk/Golfovy-kocik-Baby-Jogg...

tomas88
3. mar 2015

ale peg perego a baby jogger sú cca tá istá kategória. Sú to kvalitné kočíky.

roni200
autor
3. mar 2015

@bibadlo Nad tým uvažujem.Dá sa riadiť aj jednou rukou?

mimik79
3. mar 2015

@hradnapani golfac sa vola preto golfac ze ma dve rucky ako golfove palice, ked ma spojenu rucku tak sa golfac nevola

mimik79
3. mar 2015

zalezi ci chces nieco vascie alebo mensie, taky stred a kompromis je Chicco Multiway, vacsie kolieska, dost vnutorneho priestoru, polohovanie takmer do lahu, madlo, nanoznik...

prasiatko30
3. mar 2015

Cybex calisto - i ked uz mozno maju ine modely novsie ale splna vsetky tvoje poziadavky- polohuje sa do uplneho lahu a dokonca jednou rukou, velka strieska, spojene madlo. Este k tym plusom by som dala ze sa lahko sklada a cely potah sa da hodit do pracky a oprat.

hradnapani
3. mar 2015

@mimik79 dnes sa uz vola 😉 pre golface je typicke specificke skladanie a kedze vyvoj ide dopredu, dnes sa uz bezne vyrabaju aj golface so spojenou ruckou

verronica
3. mar 2015
mimik79
3. mar 2015

@hradnapani golfac ma specificke skladanie prave kvoli tym ruckam, ze sa vytvori akokeby palica v porovnani s kocikom so spojenou ruckou, ktory sa sklada akokeby do stvorca alebo obdlznika, ale ok, tu nejde o to aby sme sa tu o tom dohadovali ale nesuhlasim s tebou 😉

prasiatko30
3. mar 2015

@mimik79 nehadaj sa naozaj uz existuju kociky - golface so spojenou ruckou ktore sa skladaju presne tak ako golface s dvomi ruckami - ten typicky - lebo ta rucka sa akokeby v polke "zlomi" a zlozi sa ako klasicky golfac - vid calisto ten ma spojenu rucku ale sklada sa presne ako golfac - kopnes dozadu do jedneho bodu - teda ho nadvihnes a kocik sa ti zlozi presne tak isto vid napr video:

https://www.youtube.com/watch?v=_4pUukLp8lI
hradnapani
3. mar 2015

@mimik79 tiez sa nechcem hadat, ved si to len vysvetlujeme, nic viac. Mala som taky golfac doma. S tym nazvom sa aj predaval. A ked bol zlozeny tak bol v typickom "dazdnikovom" tvare, ako golface s dvoma ruckami.

bibadlo
3. mar 2015

@roni200 po rovnej ceste sa dá, ale cez obrubnik a do zakruty je to trošku problem, hlavne ak druhou rukou držis dieťatko 😀

lunedi
3. mar 2015

My máme chicco multiway A som maximálne spokojná. Má všetko čo si praje je ľahší ľahko skladateľ ny A pritom stabilný pevný A tie kolesá sú fakt aj na túru ☺

mimik79
3. mar 2015

@prasiatko30
@hradnapani no nikdy s tym nebudem suhlasit, golfac je golfac kvoli dvom ruckam!!! mam ku kocikom velmi blizko pracujem v predajni kde predavame kociky, ale aj keby nie tak tvrdim stale to iste!!!

prasiatko30
3. mar 2015

@mimik79 kto sa nechce presvedcit ten sa nepresvedci 🙊🙉🙈

pastelka17
3. mar 2015

Peg perego pliko P3 - osobna skusenost. Vynikajuci,da sa aj 1 rukou riadit, clovek sa nauci vsetko. Spanie uplne do polohy lezmo,velka strieska,kolieska v pohode,daju sa zaaretovat. Kvalitny,vela vydrzi - moje 2 deti+kamoska si ho hned rezervovala pre dceru co sa jej tak pacil ☺☺

mimik79
3. mar 2015

@prasiatko30 no ja nemam dovod nechat sa presvedcit pre mna je to jasna vec, ale tak ok, o to tu v tejto teme predsa nejde

lusinda1989
3. mar 2015

@roni200 ja som kupila najnovsie valco snap 4 a max spokojnost lahucky dobre sa s nim manipuluje a rocnik 2015 ma uz an polohovanie noziciek ale aj na 2014 sa daju

hradnapani
3. mar 2015

@mimik79 cize ked vam pride do predajne mamicka s tym, ze chce lahky, skladny golfac, tak jej budete ponukat iba ten s dvomi ruckami? 😕 ako som pisala vyssie, je to zmodernizovany golfac, lebo vsetko ostatne ma tak, ako tradicne golfky s dvomi palicami, ktorym podla mna casom aj tak odzvoni.
ale ved dobre, ja ta presviedcat nebudem a ani nechcem, aj tak som sem prispela uz ovela viac, ako som kedy chcela.