Golfový kočík - skúsenosti

mirka1611
8. júl 2013

Ahojte,
aké máte skúsenosti - dobré alebo zlé - s golfovými kočíkmi ? ktorý odporúčate, a ktorý nie ? Hladám nejaký super ľahký, lahko skladací, priestranný, aby sa dal dať do ležatej polohy, a hlavne sa lahko ovládal do zákrut - nech sa nezadieraju kolieska,... skratka taký naj 🙂
Vdaka za tipy !

rora
8. júl 2013

Peg perego sí. Odporucam

mamina2208
8. júl 2013

my mame caretero gringo, je super, za minutku je zložený, dá sa dať až do lahu, velký nakupný košík. a kúpila som za za 70 e necelých a mal aj pršiplašt a nanožnik.

petula8
8. júl 2013

ja mám zopa, odporúčam

mummy01
8. júl 2013

@mirka1611 ja mam Coneco traffic a uz odvozil 2 deti a stale je super,dokonca moj 3,5rocny synator sa v nom stale obcas este vozi 😀 ,kolieska nikdy vepiskali a ani sa nezadrhavaju.Pozor na kociky Hauck-s tymi mam velmi zle skusenosti

mirka1611
autor
10. júl 2013

@mamina2208
@mummy01
baby, kto tie kočiky vyraba ? a lahko sa s nimi točí ? ovladaju sa dobre ?

mamina2208
10. júl 2013

môj sa ovlada super pozri na heureka.sk v do vyhladávača napíš názov caretero gringo alebo pozri u mna v albume mám fotky ako v nom mala sedí.

petula8
10. júl 2013

ja mám kočík zopa, ľahký, ľahkoovládateľný, odporúčam 🙂

masasko
4. mar 2014

@mamina2208 zdravím vás, uvažujeme nad týmto kočárikom, chcela som sa opýtať, či časom na ňom neboli nejaké vady, že sa niečo rýchlo ošúchalo, rozhegalo,... a čítala som na nejakých fórach, že má nízku opierku chrbátika. Ďakujem

mamina2208
5. mar 2014

@masasko nam ta opierka vyhovuje podla mna je tak akurat. A kociarik pouzivam denno denne uz 10 m a vsetko je v 100% stave. Z mojej strany max spokojnost.ja len odporucam