Hauck Rapid 3 - trasúce predné koleso

bibinelly
14. feb 2022

Dobrý deň prajem. Mame kocik Hauck rapid 3r (rok asi 2019) a trasie nam predne koleso, co teda riadne zneprijemnuje jazdu. Robi to pri roznych rychlostiach... kocik ide chvíľku pekne a lahko a potom začne koleso ,,skakat akoby zo strany na stranu,, , trasie to celym kocikom a drobcovi ide vytriast dusu. Viete mi prosim poradit, ci ste sa s tym niekto uz stretli? Da sa to opravit doma alebo je nutny zasah servisu?
Ďakujem

domik1407
16. mar 2022

@bibinelly my sme si práve tento kočík kúpili z druhej ruky a tiež s tým mali pár krát problém, povedali mi, že to len treba dotiahnúť.

mimuuuska
24. mar 2022

@bibinelly my sme si tento kocik kupili v januari a presne aj nam trasie to koleso od novoti pisem pani, ze so s tym vraj to staci pritiahnut len neviem kde

mimuuuska
24. mar 2022

@bibinelly tak bola som oboznamena ze ten plast nad kolesom mam dat dole a zatiahnut ten srob.

bibinelly
autor
5. apr 2022

@mimuuuska presne, aj mne to odpisali priamo zo servisu.. my sme museli dat aj podlozku a pomohlo. Dufam, ze aj u vas ..🙂

mimuuuska
5. apr 2022

@bibinelly podlozku sme zatial nedavali stacilo pritiahnut, ale casom asi bude treba aj ta lebo ma to koleso trochu volu 😄