Hľadám športiak

misuliks
2. máj 2013

Dievcata, aky sportovy kocik by ste mi odporucili? Mala ma 6 mesiacov a hladam lahky sportovy kocik s otocnou sedackou, ktory sa da polohovat do uplneho lahu. Cena cca do 300€. Pozerala som na Nico Bebetto, Cadet Navington a Jane Muum.

reni1512
2. máj 2013

My sme boli rozhodnuty pre Navington Cadet, je super, je malicky, lahky, rychlo sa sklada, spratny do auta, proste super... Ale potrebovali sme nie len sportiak, tak sme objednali iny. No tento bol TOP urcite.. a este cena je fajn..

zivika
2. máj 2013

@misuliks prve dva nepoznam, ale jane muum vobec nie je taky, ako vyzera...tiez som ho chcela, ale ked som ho videla nazivo, bola som velmi sklamana...okrem toho, ze je skladny, nema nijake plusy, skor minusy...

misuliks
autor
2. máj 2013

@reni1512 a cadet navigton, sa da dat v oboch smeroch jazdy? taktiez striesku je mozne dat az dole, ze chrani pred slnkom, vetrom atd.?

reni1512
2. máj 2013

@misuliks ano v oboch ho otocis a strieska je super, lebo je tam zips a ked odzipsujes tak je stiahnutelna proti vetru, slnku..

bbubinkaa
2. máj 2013

aj ja hladam taky a aby bol dostatocne velky..

magic08
2. máj 2013

@misuliks ja mam cadet,, dvojkombinaciu... a som veeeeeelmi spokojna

misuliks
autor
2. máj 2013

@magic08
@reni1512 a mate nejaku foto?ak ano tak nemohli by ste mi poslat aby som ho videla aj inak ako len na fotkach z netu?

jarmillka
2. máj 2013

@misuliks tu je aj videjko ked pomože..a taaa farba..ja nad ním tiež tažko uvažujem 😀

https://www.youtube.com/watch?v=S9NDrC2B0GI
jarmillka
2. máj 2013

@magic08 mna na nom odradza jedna jedina vec..že sa neda dat celkom do lahu..nie je to u vás problem?

misuliks
autor
2. máj 2013

@jarmillka dakujem, pozrela som si, len neukazala, ze sa da dat aj do uplneho lahu, alebo som si to nevsimla? 🙂

jarmillka
2. máj 2013

@misuliks ja som tiež čítala že sa neda dat do úplneho lahu..ale vraj sú na nho rozne konštrukcie či čo...napríklad tu píšu že sa dá dat..tak teraz som jelen z toho... http://www.e-kociky.sk/?1773,cadet-navington-new

reni1512
2. máj 2013

@misuliks neeemam ... nefotili sme, no ale je to pravda ze sa neda dat uplne do lahu, lenze skoro, vobec to nevadi...

lusinda1989
2. máj 2013

@misuliks ale pri navingtone sa tusim neda skladat ked je sportova cast na konstrukcii cize ju musis dat dole zlozit a potom zlozit konstrukciu co je dost pracne podla mna ja som tiez hladala dobry sportiak a nakoniec som sa rozhodla zainvestovat trosku viac ale kocik ma vsetko co chcem peg perego book plus... Skus pozriet

magic08
2. máj 2013

chces foto sportoveho?
@misuliks

rasterka
2. máj 2013

@misuliks ahoj. aj ja som zhanala sportiak. pozerala som aj ten Navington Cadet..... nakoniec som si vybrala Graco Evo- vyzera presne ako Navington, ale je o polovicu lahsi, co je pre mna dost podstatne. Neda sa dat do uplneho lahu, len takmer do uplneho lahu, ale myslim ze to nebude velmi vadit. Mal by mi dorazit zajtra 😵

magic08
2. máj 2013

@jarmillka nie, nejde do uplneho lahu... ale nemyslim, ze by to mal byt problem... zatial sme vo vanicke, sportiak planujem vytiahnut tak o mesiac, mesiac a pol... uvidime ako dlho mi maly vydrzi v lahu... ak byto bol problem budem to riesit potom... ale tak nemyslim

misuliks
autor
2. máj 2013

@magic08 ano 🙂

jarmillka
2. máj 2013

@rasterka teraz som ho pozerala..pekny je aj tento 🙂 ale zase by mi na nom vadili tie kolieska...už by mohol nejaky vyrobca urobit anketu pre maminky a skonštruovat nejaky poriadny kočiar aj športiak čo do vyzoru i funkčnosti že? 😀

magic08
3. máj 2013

@misuliks ahoj, vcera som nestihala okolo deti... idem ti to odfotit a vlozit... 🙂

magic08
3. máj 2013
ivkake
3. máj 2013

Ahojte tak my sme si pred tyzdnom kupili QUATRO MONZA a som sním velmi spokojna .Je ľahký priestranný je tam prehadzovacia rukoväť lahko sa ovlada a ta cena je tiez super nes drobec ked spinka tak mu nozky netrcia lebo je dost dlhy a aj siroky no clovek musí vidieť 😉

misuliks
autor
3. máj 2013

@magic08 dakujem ti a este jedna otazka? ake ma kolesa? nafukovacie ci gumene?

magic08
3. máj 2013

zadne su nafukovacie s predne taka tvrdena guma
@misuliks

misuliks
autor
3. máj 2013

@magic08 dakujem 🙂

magic08
3. máj 2013

@misuliks inak, navington scooner sinepozerala? ten ide myslim do uplneho lahu, je lahky, skladny, nie je to golfac, ale ma vlastnosti golfoveho... ja som nad nim uvazovala, ked som zhanala sportiak pre dcerku

misuliks
autor
3. máj 2013

@magic08 ten ma dost male kolieska na nase bardejovske namestie 🙂

magic08
3. máj 2013

@misuliks aha... tak potom by som odporucala baby jogger city mini 4-kolesovy... mala som moznost vidiet na zivo, podla mna nema chybu...

naita
4. máj 2013

@magic08
@magic08 ahoj,prosím ťa,mohla by si mi na tom navingtone odmerat zvyslu výšku od mádla,ked ho das do najvyššej pozície až po zem a tiež dĺžku lezadla?
ďalej by ma zaujímali tie nafukovacie kolieska,čo na ne hovoríš,defekt si este nemala,po akých terénoch chodíš?
na videu som videla že tam je aj moskytiera,ktora sa prizipsuje,je nutné ju kúpiť,alebo je v baleni.

ďakujem da infosky🙂

magic08
4. máj 2013

@naita ahoj, odmeriam ti to, ale dnes uz to pravdepodobne nestihnem, kocik mam vylozeny v skrini, este pouzivam hlboku vanicku, takze ho zas musim vyberat a prehadzovat na konstrukcii, momentalne mi v izbe spinka dcerka a potom ideme na rod. oslavu, takze neviem ako to budem stihat, no zajtra to urcite mas odmerane...
nafukovanie kolieska su uplne v phode, defekt som nemala a to sme jazdili po zime, ked po celom chodniku same kamienky s posypov, takze zatial je to v pohode, sucastou 2-kombinacie bola ja pumpa na kolesa, nanoznicky na obe casti, moskytierka na hlboku vanicku a prstiplast tiez, a na sportiaku je pod nozickami zazipsovana cierna moskytierka, to som ani nevedela, objavila som to vcera ked som mala kocik roztiahnuty...
podla mna je to uplne vymakany sportiačik, akurat ze nejde do uplneho lahu... to je jeho jedina chyba
dalsie otazky? 😀

naita
4. máj 2013

@magic08 akoj,ďakujem za rýchlu odpoveď,s rozmerom pockam, a som rada za dobre referencie.ja mala vybraný jané muum silla 2013,ale jedna pani mi poradila tento hlavne koli strieske a cenovo je tiež výhodnejší.ked sa nedá dať do lahu aký je tam asi sklon?my sme od narodenia vyvyseny koli refluxu,takže aj vo vanicke je malý trochu zvyslo,vodorovne leží len na prebalovaku🙂maly mal 3 mesiace,ale je dosť dlhý a vanička mu je akurát a je dosť vsimavy tak preto už začínam riešiť ten sportiak,aby už aj pokukoval a predsa už bude teplo,tak to bude OK.
tesim na info a pekny deň s príjemnou oslavou.