Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Inglesina Trilogy verzus Concord Neo

tusiatenko
8. mar 2015

Ktora 3-kombinacia je podla Vas lepsia?

mimisk
8. mar 2015

Rozhodne kvalitou inglesina

kikada
8. mar 2015

@tusiatenko tak za mňa jednoznačne neo, ale len ročník 2013 a novší, vyborné odpruženie aj manévrovanie, nasadzovanie všetkých častí bez adaptérov atd. Inglesinu som len chvíľu držala v ruke a teda concord mi prišiel oveľa lepší. Sto ľudí sto chutí. Najlepšie, ked si oba porovnáš "na vlastný omak" 🙂
...a ešte jedna vec mňa odradila od triology, to (ne)polohovanie je zúfalé a hlavne mimoriadne krátke. ročnému dieťaťu ovísajú nohy dolu ☹

siska53
8. mar 2015

@tusiatenko inglesina..ale magnum alebo vittoria. Tie maju poriadne kolesa. Trilogy a ten Concord ich maju take o nicom. Aspon podla obrazku su strasne malinke. A bohuzial mam negativnu skusenost s kocikovanim kocikov s malymi kolieskami. Nikdy viac. Zato tie,co maju normalne velke kolesa,sa tlacia jedna radost. A to ten nas sportiak ma aspon pogumovane kolesa,ziaden plast,co sa lahko zlomi,no aj tak otras pre mna na kocikovanie.

tusiatenko
autor
9. mar 2015

Male kolieska mi nevadia, potrebujem kocik, ktory sa zmesti do maleho auta (Smart) .... Tieto obidva sme skúšali a s prehľadom sa zmestili.

Čo sa týka odpruženia a manévrovania sa mi zdajú rovnako dobré.

Vaničku má Inglesina podľa mňa priestrannejšiu i keď pri Concorde by sme išli do tej Scout vaničky, lebo je super skladná.

A ešte som si nie istá športovou časťou pri Neo - zdá sa mi, že keď nie je možné dať mimi do úplného ľahu tak to nie je celkom OK, čo si o tom myslíte? Pri Inglesina je možný rovný ľah.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli