Jané Rider a problém s nekvalitnými kolieskami

barbora1522
26. feb 2015

Čaute mamičky, budúce mamičky 🙂 🙂

kúpila som si nový športový kočík Jané Rider 2014, keď som sa preňho rozhodla bola som z neho nadšená, skvelí dizajn, nadčasový kočík..... Nuž radosť s neho mi dlho netrvala, bola som sním 3krát vonku na prechádzke (bežná prechádzka po meste) a kolieska sú v hroznom stave 😠 napichané kamienky v kolesách a vyryté diery v nich hrozneeee zodraté jak po 5tich detoch.... maximálne nekvalitné... 😒 Písala som do predajne kde som ho kupovala tento kočík a chcem to riešit vrámci reklamácie.,,. no neviem ako táto reklamácia dopadne... ☹ 😒 to ho budem reklamovať za každým keď pôjdem von?? ... (uvidíme, čo mi odpíšu, či sa dá prípadne vrátit) ... kočík nepatrí medzi tie najlacnejšie a mohli tam dat kvalitnejšie kolieska, mohli rátat s tým že kamienky sú po chodníkoch na najmä po zime 😨😨😣😣 možno rátali s tým, že mamičky sa prechádzajú len po nákupných centrách heeh 😁😏 Ešte jedná nespokojnosť PLÁŠTENKA je veľká vystužená, ako kde ju mám poskladať ked sa do tašky ku kočíku nezmestí,.... ???hmm??? ....Zatiaľ ďalšie sťažnosti na neho nemám kdeže som ho ešte poriadne nestihla odskúšat.

ivetlo
26. feb 2015

@barbora1522 Ahoj, a s čím potrebuješ pomôcť? Či si nás chcela len informovať? Nepostrehla som tam žiadnu otázku.

barbora1522
autor
26. feb 2015

@ivetlo chcela som len upozornit na nedostatky tohto kocika, a mozno aj reakcie niektorych mamiciek ktore maju tento kocik

ivetlo
26. feb 2015

@barbora1522 Aha, jasné chápem. 😉

svistik
21. mar 2015

Ahojte mamicky... ja mám tento kočík druhý týždeň a to som ho už týždeň nepoužila... najprv som bola spokojná, ale moja spokojnosť skončila minulý týždeň keď mi kočík zmokol (teda konštrukcia a kolieska, keďže som mala pláštenku) a potom sa mi dva dni nedalo kočíkovať kým tie kolieska poriadne nevyschli... manipulácia bola strašná!!!! tie kolieska vôbec nereagovali, normálne som s tým musela chodiť ako s kočíkmi bez aretácie predných koliesok (tj nadvihnuť kočík, natočiť na požadovaný smer, položiť...)... a vlastne som sa chcela spýtať či s tým máte problém? Ja mám sto chutí ho hodiť do koša.... ďakujem za odpovede....pekný deň

willy_wonka
21. mar 2015

Ste vychytali asi zle kusy... Ja ho mam tiez,uz ho nepouzivam,ale bola som s nim spokojna 🙂

alica2011
21. mar 2015

Ja som bola tiez max spokojna, kolieska aj celkova manipulacia bola velmi lahucka. Ked sme ho isli predavat,manzel ho odniesol do "servisu" a tam kolieska neako silnejsie dotiahli a lendva sa dal tlacit. Manzel to potom uvolnil a zase to bolo v pohode.