Je lepší hlboký kočiar či trojkombinácia?

mimca20
6. apr 2011

Co je lepsie - hlboky kociar a potom sportovy alebo trojkombinacia??? Ake mate skusenosti?

tosomja
6. apr 2011

@mimca20 My sme kupovali trojkombináciu, lebo nás nahovorili všetci naokolo, že je to lepšie a cenovo výhodnejšie...ale.. 1. hlboká vanička bola dosť malá, používali sme ju do 4 mesiaca
2. športová časť bola super, len objemná...na cestovanie napr. vlakom to bolo dosť zložité skladať a zase rozoberať ( ale používali sme ju v zime, vyhovovala nám ) a vajíčko pokiaľ máte auto, tak využijete )

po 8 mesiacoch som kupila golfový kočík, je malý, šikovný, stačí nám, keďže už pekne sedí a ležať chce len veľmi málo 🙂

Ja by som už teraz radšej kúpila hlboký a neskôr športový....alebo od ruky za nižšiu cenu trojkombináciu.

zuzikkaa
6. apr 2011

@mimca20 ja tiez po skusenostiach by som uz kupila najprv hlboky-kludne aj z bazaru 😎 a potom nejaky sportak ci golfac...to uz zalezi kade sa bude s kocikom chodit,ci budes davat casto do auta atd... 😉

mimca20
autor
9. apr 2011

Dikes zeny za infosky. Tiez premyslam najskor hlboky, aby to bolo pohodlne pre babo. A vajicka mam az dve (jednu Chicco po mojej segricke a druhu mam po svagrininych dvojickach). Takze nad vajickom ani nepremyslam, ze budem dalsie kupovat. A tiez si myslim, ze ked sa nase babo v koncom juna narodi zhruba pol roka bude v hlbokom a na dalsi rok na jar sa kupi golfac ci sportak a hotovo. Dikes. Peknu nedelu vam zelam.