Je lepší kočík Bertini X2 alebo Bertini X6?

evitaa777
11. máj 2011

Maminky,po hodinách strávených za počítačom som sa konečne rozhodla pre šporťák Bertini,dúfam,že budem spokojná..len neviem,aký je medzi týmito dvoma kočíkmi rodiel,ja ho mojim okom nevidím..ďakujem

dosa
11. máj 2011

@evitaa777 na pohlad maju troska inu konstrukciu a X2 sa oproti X6 rozklada sam... inak je to za jedno, kedze sedaky su rovnake a oba maju dve velke a dve male kolesa...

sasikas
11. máj 2011

@evitaa777 ako pise @dosa X2 sa lahsie sklada / rozklada.....X6 ma myslim kolesa dalej od seba....inak sportova cast je presne ta ista...a kolesa su na obidvoch zadne nafukovacie a predne plastove akoby pogumovane rotacne.. 😉 my mame x2 a spokojnost.... 😉

mirkita
12. máj 2011

ja mam X6, zatial som sportak nepouzila...podla foto sa mi zda ze x2 ma trosku inu rucku, asi sa inak sklada...s X6 so velmi spokojna s konstrukciou a dufam ze sportak bude tiez super 🙂

samulko1
12. máj 2011

Ja mam X6 a som s nou mimoriadne spokojná, neviem či je rozdiel v skladaní al skladá sa pomerne ľahko a X6 má vpredu zúženú konštrukciu a a zadné kolesá sú na širšie ako predné..ale spokojnosť maximálna.. 🙂