• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je lepší kočík Leviroo alebo Babyactive Jet?

6. decembra 2010 
Baby poraďte :D
rozhodujem sa medzi týmito kočíkmi ako trojkombináciou od narodenia 8)
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=755495 tu sa trocha obávam koliesok,sú to plastové kolieska s pogumovaným povrchom
http://www.anjelik.okshop.eu/kombinovany-kocik-baby-active-jet-p-951.html
alebo tento?tiež sa mi veľmi pozdáva.čo myslíte??
4. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Naozaj nikto nepozná či nevidel tieto kočíky? :cry:
13. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?goodId=3651
Tady máš dobrej popis,aby se to dalo nějak porovnat.... :wink:
Já ho viděla jen z rychlíku-moc jsem si ho neprohlížela,protože já už mám nějakou dobu vybráno:slight_smile: a jediný co vím,tak že teda není houpací.Taky není nijak extra vysoko,takže pokud jsi hodně vysoká-třeba 180cm,tak by ses asi musela už k mimču celkem naklánět...taky myslím,že nemá polohování zad v hluboké korbě,ale to se můžu podívat nebo zeptat-cca příští týden...pokud máš na něj nějaké dotazy,napiš a já se poptám přímo v obchodě a omrknu to,chystám se tam už dlouho,takže pokud tam nepojedu zítra,tak určitě ten příští týden
14. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem ten kočárek dnes trochu zkoumala-babyaktive Jett
Kočárek je lehký,jde zvednout jednou rukou na zadní kola vcelku bez námahy a po prodejně se s ním moc dobře jezdilo :slight_smile: Přední kola jsou z pevné gumy a zadní nafukovací-lze si vybrat barvu konstrukce mezi černou a stříbrnou a za příplatek kola ložisková.Kočárek má sice nějaké odpružení,ale nehoupe a nový ani nepruží,ale používáním se to prý vychodí....:wink:
Hluboká korbička nemá polohování zad,ale jinak je moc pěkná-vnitřek i boudička jde sundat a vyprat,uvnitř je matrace.na boudě je madlo na přenos.Jde nasadit oběma směry.
Sportovní sedačku jsem na kočárku nasazenou neměla,ale jde prý úplně do lehu,má svůj nánožník i střechu a jde nasadit také oběma směry.totéž má autosedačka,která se dá přikoupit.
materiál se mi zdál dobrý a pevný.
Celkově se mi kočárek moc líbil a myslím,že na jízdu po městě a mírným terénem bude moc fajn a bude se sním pěkně jezdit,jeho lehkost a nadné přizvedávání mě příjemně překvapilo.Nebála bych se jízdy po lesních apolních cestách,ani kočičích hlavách....
celkový dojem je kladný-kočárek se mi moc líbil a umím si představit,že bych si ho i koupila,pokud bych tento typ užila (pro mě ale není,jezdíme super terény a mám jiné požadavky)
byl to jeden z kolekce picasso :wink:
20. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě dodám,že korbička není nijak nízko,tak průměrně vysoko...
fakt se mě ten kočár naživo a po otestování moc líbil a myslím,že z kočárků tohoto typu bude jeden z nejlehčích,nebyl o moc těžší než moje bytelný golfky :grinning:
20. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super,tak je rozhodnuté,že zrejme ten JET keďže je lacnejší a aj praktickejší :dizzy_face: už sa teším keď ho konečne kúpime,dúfam,že čoskoro :slight_smile:
24. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já ho nemůžu s leviroo porovnat,to jsem neviděla snad ani z dálky....
24. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa je ten leviro strašne malý, má nizko vaničku, vyzerá to komicky pri vyššej mamine, a má aj malú športovú sedačku
24. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata, tak nám ve čtvrtek kočárek Leviroo dorazil, takže pokud chcete vidět fotky v reálu, tak se mrkněte na moje fotoalbum. Kočárek jsme si objednali naslepo. Bohužel v Plzeňském kraji není nikde k sehnání. Objednali jsme si ho po internetu, s tím, že do 14 dnů ho vrátíme, pokud by se nám nelíbil, ale nevrátíme ho! Je naprosto úžasný. Záleží na vkusu, ale u nás se líbil celé rodině. Kolečka jsou gumová, nebo pogumovaná a sportovní verze nejde do lehu úplně ale do pololehu. Ale do lehu nejde u spousty kočárků. Korba u hlubokého kočárku je obrovská. Nemám ho vyzkoušený v reálu, to až v srpnu, ale myslím že splňuje moje představy.
5. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je lepší zase na tom Jetu,že tam jde dát sportovní sedačka do lehu a zadní kola jsou nafukovací a přední gumová....je to dost silná guma,tak to myslím bude tlumit a trochu pružit bez problémů
5. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U Levira mi přjde rukojeť, že je v divné pozici :astonished:

to je můj názor,

ségra o něm taky přemýšlela, ale nejde nám do hlavy, ja sek přes tu rukojeť dostane do korby pro miminko :sweat_smile:
5. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soanpe.... tak jsme kočárek vyzkoušeli a miminko se nám do kočárku dává v pohodě.... a hlavně se dá sklopit boudička a to je tam pak místa dost....Jediné negativum u nás zatím je šířka kočárku, respektivě koleček. Nenapadlo nás změřit si ho a bohužel se nevejdeme do výtahu, ale vzhledem k snadnému sundání kolečka to musíme řešit takto - sundat kolečko a zajet do výtahu. jinak jsme s ním zatím spokojeni. :wink:
14. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate niekto Baby activ Jet alebo Jet picasso. ja som ho skusala v predajni a tam sa mi velmi pacil, zatial asi najvacsia spokojnost ci uz vahou, dizajnom alebo cenou. Len neviem najst nikde ziadne recenzie na tento kocik.

dakujem :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata, asi tak za 14 dní se chystám kočárek leviroo 2010 prodat. Je ještě v záruce asi tak rok. Ale náš Daník už je větší a potřebujeme golfky.
Používali jsme hlubokou korbu a naprosto bez problémů, sporťák také a autosedačka taktéž. Původně jsme kupovali verzi 2009, ale pak jsme si nechali změnit podvozek na 2010, což jsou již gumová kolečka. Kdybyste měla některá zájem tak písněte.
24. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...mne sa tiež veľmi pači Jet Neo :slight_smile: je to asi favorit :sunglasses: no nevedela by mi niektora z Váas poradiť este medzi Bexa B4 a BabyActiv V-Max??? Už sa nám to kráti, tak kočík treba kúpiť... :grinning: potrebujem čo najlahší, budem si ho občas sama znášať z 2.posch.najlepšie väčšie kolesa, mame rozbyté cesty :frowning2: a hlavne aby tam bolo našmu babatku čo najlepšie :dizzy_face: pjosim poradte :wink:
3. dec 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika87 odporúčam potom Jet s alumíniovou konštrukciou, váha tejto odľahčenej konštrukcie je len 7 kg. :wink:
V-Max má dosť malú športovú sedačku, už ročnému bábätku tam bude pritesno :unamused:
4. dec 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :slight_smile:
6. dec 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok