Je vázganie kočíka dôvod na reklamáciu?

ebi88
20. nov 2018

Zdravim, chcem sa poradit, mame concord camino (novsi wanderer). Kupeny na jar, v lete som pouzivala lahsi valco, a teraz na jesen sme “vytiahli” zas concord ako zimny a vrzga v klboch. Som z toho nervozna kedze to nebol lacny kocik, myslela som ze platim za kvalitu. Dali by ste pre toto reklamovat? Pytam sa vseobecne, na vsetky kociky, ci je toto dovod. Dakujem!

beky1813
20. nov 2018

Staci prestriekat silikonom

ebi88
autor
20. nov 2018

@beky1813 nedostanem sa k tomu klbu, je tam krytka, keby sme to rozmontovali obavam sa ze by zaruku neuznali vobec :/

beky1813
20. nov 2018

@ebi88 ja mam taky tekuty silikon s tenkym cicikom a ten sa dostane aj za krytku

dorotka9819
20. nov 2018

@ebi88 nevyreklamujú, mali sme rovnaký problém. Nie je to vada na kočíku ktorú by ti opravili.

ebi88
autor
20. nov 2018

@dorotka9819 no tak to je vyborne. Sami sa nedostaneme k tomu klbu a oni neopravia :D

lubik87
20. nov 2018

@beky1813 nedostane sa ti tam ani s tenkým dzindzikom....tam nieje žiadne miesto...
@ebi88 ja mám rovnaký problém Concord Neo..cez leto sa rozvrzgal..už som.kocik.snad aj vykupala v "oleji" a hovby pomohlo ..hneď ako.skonci.zima dávam ho preč...som.sklamana.co.mam podvozok po synovi 2011 model tak nevrzga vôbec a tento nový hneď 🙄

ebi88
autor
20. nov 2018

@lubik87 no fakt uz neviem kolko by si zelali vyrobcovia aby som investovala do kociara, aby ho vyrobili tak, aby bol poriadny a nieco zniesol :/ kocik mame od aprila a v lete nebol uzivany, a uz ideme vrzgajuci jak na starej bugine...

nikaeli
20. nov 2018

My mame concord neo pouzivany od februara.. tiez sa cez leto rozvrzgal - vkuse mi rapcalo koleso - nahanali sme lozisko po celom Slovensku, nakoniec ho drahy objednal neviem odkial, stalo to nemalo penazi a koleso rapcalo dalej.. tak sa nastval a zacal ho po kuskoch rozoberat a cistit.. nakoniec to bola uvolnena brzda (!) ktora sa zosunula az tak, ze z nej bolo rapkatko na kolese..

ebi88
autor
20. nov 2018

@nikaeli :D aspon sa to dalo doma opravit. Tento klb to inde ako vo fabrike nespravia, a aj keby, asi to zacne znova. A takaaa kvalita ze az...

iwka_77
21. nov 2018

To podľa mňa na opravu nie je aj keby si veľmi chcela. Možno to je pod tým kĺbom len nejako špinavé a preto ti vŕzga. Najlepšie čo môžeš podľa mňa spraviť je kúpiť si ten tekutý silikón. Zväčša má aj taký aplikátor, takú tenkú hadičku a s ňou sa podľa mňa pod tú krytku dokážeš v pohode dostať