Je vhodný kočík Mamas and Papas Urbo na zimu?

evitaa777
18. aug 2011

Maminky,ma niektora z vas tento nadherny kociarik?velmi sa mi paci,len ja potrebujem kocik do zimy a to neviem,ci nie je Urbo len cisto letny kociarik..dakujem za rady

daniela08
25. okt 2013

@danuska0302 Ahoj, prodavas jeste Soliu denim? Mela bych zajem. Prosim, pisni mi do IP podrobnosti. Diky Daniela

daniela08
25. okt 2013

@zzuzana Ahoj, prodavas jeste Urbo? Mela bych zajem. Prosim vic info do IP. Diky Daniela

astonka
4. nov 2013

@daniela08 ak je to ešte aktualne ja predavam svoju solu...viac v mojom bazare...

daniela08
4. nov 2013

@astonka Bohuzel uz jsem v sobotu nakoupila u jine maminky a max spokojenost 🙂

avokinagic
25. nov 2013

@tina_22 ahoj, chcem sa opýtat, más este ten URBO? prave dnes zacalo snezit...ten tazky mokry sneh..a zaujimalo by ma ako si kocik s tou kasou poradi..dakujem 🙂

tina_22
25. nov 2013

@avokinagic Urbo mám, ale ešte som ho do snehu nevytiahla- moc ho na ceste nie je, je to taká voda, ale keď bude seriózny sneh- čo u nás na Orave nie je problém🙂, dám vedieť 😉

avokinagic
25. nov 2013

@tina_22 tak to som velmi zvedava..hlavne na solou posypany chodnik neodhrabany 😎

tehulkake
19. feb 2014

ponukam jeden urbo all black 🙂

valika_val
21. feb 2014

@tehulkake ja akurat zhanam 🙂 ale ty ho mas 2x taky drahy ako sa snazim najst 😀

tehulkake
21. feb 2014

@valika_val tak hladaj dalej, vacsinou stoja 350e, alebo ten za 100e ale ma katastrofalne kolieska, moj je v top stave, si dovolim tvrdit, a pod cenu nepojdem, novy stoji 615e, 🙂 za 220e, to je moja hranica, nema zmolky, nic mu nie ,treba vidiet a tak sudit 🙂urbo je drahsi ako sola

tehulkake
21. feb 2014

@valika_val v ramci ke priveziem na ukazku, keby nahodou 🙂

valika_val
21. feb 2014

@tehulkake ja nemam nic proti tvojej cene, iste mas na nu dovod 😉

dasamo
21. feb 2014

@valika_val kolieska sa daju dokupit zvlast, kupuje sa zvlast predne a zvlast zadne, takze v tom problem nie je, v cechach mamasandpapas@cz, takze kludne kup s ojazdenymi kolieskami a keby daco kupis nove iba kolieska. Ja mam urbo a som max.spokojna a aj v zime a v terene sa s nim da

dasamo
21. feb 2014

Inak viem zohnať mamas and papas urbo 2 model 2014 za 460 €

tehulkake
21. feb 2014

@dasamo no jo ale kolko stoja tie kolieska, to radsej doplatis nie,?ja si myslim, ze cena je primerana stavu,

tehulkake
21. feb 2014

@dasamo tento kocik je najnovsi model,

dasamo
21. feb 2014

@tehulkake nový model je urbo 2 ktorého Angličania pustili do predaja v novembri a v Čechách je ho dostať od 1. februára. Čo sa týka koliesok 1 ks stojí cca. 24€.

dasamo
21. feb 2014
tehulkake
22. feb 2014

@dasamo no ano tento najnovsi, super, peckovy, 24e koiliesko, super dakujem, takze si ho asi necham, a nevies da sa objednat len cisto strieska 🙂

tehulkake
22. feb 2014

@dasamo jooj ten ma aj lespi kosik , aj madlo, sakra, ja uz som si objednala bee, do kelu,

dasamo
22. feb 2014

@tehulkake ach jaj, aj ja som sa akurat zalubila do navy alebo do toho dalmatinskeho. Ano da sa doobjednat strieska aj kosik, vlastne skoro vsetko. Aj ja som povodne chcela bee, ale ma odradilo, ze je na zimu nevhodny pre malicke babatko. Teraz mame orbit, ale museli sme ho reklamovat a to s velkymi problemami, tak sme narychlo kupili urbo, lebo sa mi najviac pozdavalo s tych praktickejsich kocikov a tie potvory vysli s dvojkou 😠

tehulkake
22. feb 2014

@dasamo haha, no bee ma pre mna lepsie kolieska, je lahky, bo urbo sa prehadzuje sedenie, a je velmi pevny konstrukciou, fakt peckovy kociar,

dasamo
22. feb 2014

@tehulkake Ma lepsie kolieska? Si mi nasadila chrobaka do hlavy 😉 zeby este jeden na leto? A kde si objednavala?Boze, ja som maniak na kociky a flasky a dudliky, len dudliky mi maly nedopraje, nechce dudlat 😖

tehulkake
22. feb 2014

@dasamo hhaha ja na kociky, ma pevnu gumu, su super odpruzene, a je mensi ked ho zlozis, no zase na urbo sa mi paci, ze si prehadzujem sedacku, a je pevny, a ma super striesku, ja som objednala cez nasedeti.sk 436e bez striesky, lebo tu mam, no je akcia na babyplus.nl za 490e aj so strieskou, musis im ale napisat email, ja som chcela all black lebo vysiel za 540e aj s postou, no mam tento cierny, tak bee bude strieborne,

dasamo
22. feb 2014

@tehulkake a bee sa neda dat otocit sedacka? Uz som z toho jelen, prave som vycmuchala, warholovu kolekciu bugs a je chutna

tehulkake
22. feb 2014

@dasamo da sa ale musis dat dieta dole a tak pretocis 🙂

dasamo
22. feb 2014

@tehulkake dakujem, mam chrobaka v hlave, idem hladat.

tehulkake
22. feb 2014

@dasamo obidva kociky su super, maju svoje pre a proti, ale su aj dost podobne, na bee sa mi paci, ze si mozes menit dizajn, ale urbo ma nastavovanie noziciek, tak fakt neviem hihi

tehulkake
22. feb 2014

@dasamo bee si vzdy drzim cenu aj ojazdene. za to MaP nie,