Kde kúpim čiernu clonu na kočík Kiddopotamus?

veverka84
10. máj 2010

AHOJTE NEVIETE KDE SA DA KUPIT CLONA NA KOCIK KIDDOPOTAMUS ALE V CIERNEJ FARBE?CO SOM NASLA V CIERNEJ TAK NA DVOJICKOVY KOCIK ALEBO NA NORMAL ALE IBA SEDA AL. MODRA...ZE VRAJ JE NA JANE SLALOM SUPER...ALEBO MATE NEJAKY TIP KTORA JE ESTE DOBRA?
DAKUJEM

dosa
12. máj 2010

...ak by niekto potreboval, nafotila som sunshine kids na hlbokom kociku - tento typ striesky ma vacsina sportakov, takze by vam to mohlo pomoct pri vybere:

veverka84
autor
12. máj 2010

dosa teda ty si akcna zena dakujeme 😅
orovka aj tebe 😅
lenus citim sa podobne aj ja by som ju mala uz rada doma...ale ten kiddopotamus vyzera biedne...pride mi to dost zlozite objednavat z UK a je to len clona...inak nevyzera zle na tom hlbokom co dala dosa...ja ju hadam objednam a kaslem uz na to lebo stale len sliedim a uz mi cvakne z toho a nakiniec sa vypreda aj tato a budeme spokojne 😀 😀 😀 😀 😀
Ak chces pockaj ja ju objednam nafotim ti to a budes videt...ako sa poznam ak sa mi nebude pacit ,,detailne,, tak budem dalej patrat po kiddpotamuse...

lenus3
12. máj 2010

Ahojte maminy,
všetkým aj ja ďakujem za rady a fotky, úžasná pomoc, veľmi si to cením a vážim.
Aj ja asi objednám teda ten sunshine, len musím ešte zavolať kámoške, či ho teda chce aj ona. On sa robí asi len v čiernej, však?
Veverka, ak by Ti náhodou prišla skôr, tak sa fotke poteším, odkiaľ ju ideš objednať? A ak sa smiem spýtať odkiaľ si? Ja z Považskej Bystrice.

orovka
13. máj 2010

Ja som všade videla len v čiernej farbe, myslím, že v inej sa nevyrába.

veverka84
autor
13. máj 2010

lenus3 som z Topolcian...aj ja ju asi objednam aj ked este so mto neurobila stale sa vraciam ku kiddo 😀 musim sa odhodlat 🙂
Sunshine sa robi iba v ciernej.Objednam ju asi z www.babetkovo.sk ja odtial skoro vsetko rychlo vybavia objednavky...

judr
18. máj 2010

babulky, pre ktoru clonu ste sa teda rozhodli?
pretoze ja tiez nad nimi uvazujem, mame slnecnik, ale niekedy ma ide z neho porazit
ja by som potrebovala vediet ci su rovnako dlhe, pretoze chcela by som taku, ze ked babulka zaspi, tak nech ju stiahnem a ma tam sukromie, pretoze uz sa mi stalo ze mi jedna pani vrazila hlavu do kociarika medzi striesku a slnecnik a obzerala malu...slo ma porazit

orovka
19. máj 2010

judr - sunshine kids sa dá posunúť dopredu a vtedy zakryje celé dieťatko. Takých skúseností so zvedavými ľuďmi mám aj ja dosť! A to si ešte dobre pochodila, že ti vrazila len hlavu. Mne tam bežne pchajú ruky. Moja malá si rada dáva plienku alebo podbradník do úst (tak sa zabáva) a už sa mi viacej krát stalo, že jej ju vyberali z úst. Skoro ma porazilo. 😖

judr
19. máj 2010

orovka
no tak to by porazilo aj mna....mne minule jedno oproti iduce dievcatko naraz vrazilo ruku do kociarika, som ostala sokovana a len som pozerala ci je mala v poriadku
mozno som precitlivela na tu nasu potvorku ale neznasam ked sa mi niekto pomaly ide nastahovat do kociarika 😠
a ty mas tu sunshine? si s nou spokojna?

orovka
19. máj 2010

Áno mám sunshine kids (pozri fotoblog) ale zatiaľ len týždeň. Počasie nám nepraje, takže ešte som ju poriadne nestihla ani vyskúšať. ☹ Boli sme len raz vonku keď svietilo slniečko, ale bolo to super. Mňa tiež už nebavilo stále nastavovať slnečník a keď som išla po nerovnej ceste tak sa hojdal a aj tak jej svietilo.

veverka84
autor
19. máj 2010

no ja este cakam ci ju niekde neobjavim kym je spatne pocasie a nepotrebujem ju🙂mala je este aj tak vo vanicke takze az tak to nesuri ale rada by som bola na leto vybavena 🙂

judr
20. máj 2010

ja stale vaham, musim kupit taku s ktorou budem spokojna, pretoze manzel bude brblat, on stale chvali aka vynikajuca vecicka je slnecnik 😉

veverka84
autor
25. máj 2010

no ja uz som dovahala...uz nemaju ani sunshine kids ☹ nevie niektora kde ju maju???

orovka
25. máj 2010

veverka a kde si objednávala? Mali ju v Aladinovi.

veverka84
autor
25. máj 2010

tam uz je vypredana, taktiez v babetkove, na mmb, a este aj v bambini...volala so mdo enikibeniki ale tam neberu... 😒

dosa
25. máj 2010

...este ju maju na ceskom malvikovi - ale tam je drahe postovne na SK, jedine ze by vas bolo viac a rozdelili by ste si to. v bambini bude zase zaciatkom juna, tak ked tak si treba vopred objednat...

dosa
28. máj 2010

baby, ktora chcete strasne kiddopotamus - tu ho jedna pani predava. ale som sa nedocitala v akej farbe: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34441489&tab=0

veverka84
autor
28. máj 2010

dosa nejde mi to otvorit-vyhadzuje mi ako ked je zadana zla adresa stranky ☹

dosa
28. máj 2010

skusila som to teraz a ide mi to... len som na to tukla. ale uz je tam vela zaujemcov, ktovie ci bude este volna, nba obed tam este nebol nikto...

judr
29. máj 2010

uz je predana ☹

zajaciq
10. jún 2010

mne dnes dosla modra a spokojnost. jasne, ze to ide na kazdy typ kocika, staci si to prisposobit.. ma to suche zipsy, ktore pripnete k hoc comu. 😎

tabibibi
24. jún 2010

Mam na predaj slnecnu clonu kiddopotamus modrej farby pouzita asi 5krat.Cena 20eur

tabibibi
24. jún 2010
zrzuska
19. mar 2011

@dosa prosim ta vies mi povedat ci tato clona sedi aj na vanicku jane? takuto

zrzuska
19. mar 2011

kukam ze na hlbokych to tiez sedi. som nevedela o co to pripnem. len ked ja tam mam ten obluk za co sa drzi vanicka. myslite ze by mi to sedelo? 😕

dosa
19. mar 2011

@zrzuska - prelozis cez striesku a pripnes o konstrukciu kocika, kde ti to pojde... podla ma sediet bude, je vysoko elasticka, cez ten obluk sa prisposobi...

zrzuska
19. mar 2011

@dosa dakujem. pojdem to este mrknut ak by ju mali u nas v obchode. nech si to mozem kuknut nazivo. 🙂

sendynka01
30. mar 2011

Ak by mal niekto zaujem, mam na predaj 2 kusy, nepouzivane. Znacka Summer Infant. Vlastne to iste ako Kiddopotamus, ale v UK sa vyraba pod touto znackou. Ja som velmi spokojna. Da sa stiahnut skoro az k nozickam.

kattika24
21. okt 2011

@dosa ahoj ja by som mala zaujem o tu clonu

dosa
21. okt 2011

@kattika24 to si chcela napisat asi sendynka01