Kde kúpim kočík v okolí Trnavy, Serede a Nitry?

misuliatko23
26. okt 2015

maminy,poradte kde v okolo trnava,sered,zamky,nitra su prejane s kocikmy ????? ale nie ALADIN,FAMILY SHOP,MEDVEDIK SERED tam som sade bola a typ kocika aky chcem tam nieje

misuliatko23
autor
26. okt 2015

@misuliatko23 skladom lebo ja ho chcem aj hned kupit nie cakat 🙂

8291
26. okt 2015

Aký kočík by si chcela?

misuliatko23
autor
26. okt 2015
8291
26. okt 2015

Riko som mala aj ja bol výborný Max.spokojnost ale ja som mala flower.collection.no ja som ho mala od svokry ona ma babatkovsky obchod.ale v LC.myslela som ešte na brendon v ba ale tam riko znacku nemajú.

misuliatko23
autor
26. okt 2015

@8291 kde ma swokra obchod ?
a da sa zistit ci maju tento skladoom uz som na nerwy nikde ho nemaju
presov,kosice a takto ale ja som chcela widet osobne nie cez net :(

bubulatko
26. okt 2015

V Trnave su fakt dobre predajne na kociky napr.4mama pri stadione futbalovom to je kusok odtial potom bambini to je na Kaputalskej ulici ja som kupovala tam a potom na druzbe este,ale tam je to dost draho takze tak ak mozem poradit..

8291
26. okt 2015

V Lučenci,ona ma v obchode Max.10 kocikov z 2-3 znaciek a potom robi na objednavku.nahlepsie je naozaj vidieť naživo,odskušať,volala som jej momentálne brano ecco nemá minulý týždeň predala,nabudúce čaká dilera,on jej vzd donesie objednane kočiky a potom si vyberie aj do obchodu.

misuliatko23
autor
26. okt 2015

@bubulatko a ten treti nazou nahodou neviete dakujeeeeeem

misuliatko23
autor
26. okt 2015

@8291 aha no dakujem teda ja som chcela hned aj kupit lebo sak takto to mam e aj u nas v nr a caka sa okolo 5 tyzdnou no kedze ja uz som 33tt chcela som ho mat uz doma :(

8291
26. okt 2015

Svokra mi ešte volala že diler chodí s rikami aj do nitry nejaký obchod ze sa vola centrum kočikov tak nejak.

misuliatko23
autor
26. okt 2015

ano hej tam chodim len dost dlho meskal tak zato som uz bola taka mimo no ..ale volala mi teras pani ze jej donesol aj vzorky tak uz si hadam wyberem paci sa mi cafe late,malachit,a caramel 🙂 newiim kery 🙂 ono je to kombinacia koze a latky ale krasna vzorova je latka

8291
26. okt 2015

Ten cafe late malachit a ten tyrkisovy som u svokry videla na živo tie su fakt krásne,ale ten s kombinaciou kože môže byt tiež pekný.

mimisk
26. okt 2015

@misuliatko23 skoda ze ste sa nezvala skor mala som na predajni ten camarel a predal sa , teraz mam moccu riko brano

mimisk
26. okt 2015

@misuliatko23 este by sa dalo na buducí tyzden sa naskladna ine farby

misuliatko23
autor
26. okt 2015

@mimisk a mozem sa spitat wideli ste aj na ziwo wsetky tie farby ? ako wipada ten tyrksis a ake mate s tymto kocikom skusenosti dakujem 🙂

mimisk
26. okt 2015

@misuliatko23 ano videla aj sme ho predali, je skoro taka zelena posielam vam link na nasu stranku kde manzel upravil fotku ako ozaj vyzerá http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_...

bubulatko
26. okt 2015

@misuliatko23 sanicentrum ci jak sa to vola..

misuliatko23
autor
26. okt 2015

@mimisk ak sa mozem spitat este vidim ze pracujete s kocikmy ktory z tychto kocikou je lepsi rico brano ecco alebo bexa royal eco novinka s kozou kombinovane a kvetove vzory dakujem

mimisk
26. okt 2015

@misuliatko23 riko je viac odpruzene a je vyssi, bexa je skor pre mensie postavy, ale pekne su oba

misuliatko23
autor
26. okt 2015

Ano aj je lahsii a ja mam 155cm takze asik bexa ale dakujem

misuliatko23
autor
27. okt 2015

@mimisk predawate kociky ? Rukawniky nahodou neake na.kocik najlepsie keby neboli spojene take nieco ako.ma riko ? Ale na bexu by som to chcela mate ?

mimisk
27. okt 2015

Ano predavam kociky. Posielala som vam link na riko tak na stranke najdete aj rukavniky