Kde kúpim nový kočík Peg Perego AT 4?

vikusjk
31. aug 2011

Nikde ho neviem vygoogliť... to sa už nový nepredáva? Je to škoda, má akurát veľké kolieska, predné otočné, proste mi je sympatický ☹

matysek412
1. sep 2011

Nie nepredava. mame ho a je to neuveritelne uzasny kociarik. Teraz sa vyraba GT3, alebo tusim aj GT4 - so 4 kolesami a je to vlastne ten isty kocik, len vymenili kolesa. Ta vymena kolies aj bola dobra vec. Na AT4 su tie kolesa s pevnej gumy - nie nafukovacie-, ktora v zime vrzga ako sa krutia kolesa. Neda sa stym nic robit. Islo mi to uz trochu na nervy 🙂 ale inac je to fakt paradny kociarik. velky, velky kosik. Potah vies cely oprat. lahko sa sklada, ma kopec pozitiv. Jedine co mi vadilo, su tie kolesa. A je trochu vacsi, co pre mna bola vyhoda, ale niekomu to prekaza, ked byva v meste.

iv29
7. nov 2011

ahoj...ak este stale hladas peg perego AT4 tak ja by som ti ho predala, je v super stave. Ak mas zaujem, tak ti zaslem foto 🙂

peja22
3. jan 2012

dobrý den chcem sa spýtať či aj vam vrzgaju kolieska ked idete po gume či to robí len mne dakujem a kde by som kupila nove kolieska ak viete poradte mi.

lili777
3. jan 2012

No ja mám GT3-ku. Neviem či aj AT4-ka bola taká hrozne ťažká. Okrem tejto jednej veci je to super kočík. Ale mať 50 kíl aj s botami, neviem ako ho natrepem do auta. Je veľmi veľmi ťažký. Má super jazdné vlastnosti, odpruženie, priestranný, ale tá váha☹ Ináč ja som bola veľmi proti trojkolkám a pri tomto kočíku ani neviem, že mám trojkolku. Je stabilný ako klasický štvorkolesový kočík. Vraj je to teda najstabilnejšia trojkolka na trhu.

caruzo19
17. feb 2012

peja,kolieska na tomto kociku obcas vrzgaju,skus rozobrat a premazat...my sme ich menili niekolkokrat a stale vrzgali,tie novsie tusim vrzgali vsetky.ale ked sa otepli,uz prestanu....
kazdopadne nove diely sa daju kupit cez predajnu peg perego v bratislave v auparku.

koran
21. júl 2012

ja si ho idem kupit bazarovy a vrzganie kolies sa da vraj super vyriešiť vid. diskusia, jedna to tam popisuje http://www.emimino.cz/diskuse/peg-perego-at-4-1...