Kde kúpiť kočíky v Košiciach okrem týchto miest?

veronika06
10. aug 2009

Ahojte baby 😀
Prosím Vás povedzte mi ak viete, kde by sa dali v Košiciach kúpiť kočíky okrem miest o ktorých viem ja. A to sú: All toys- Optima, Bábetkovo na Dominikanskom aj na Moldavskej ceste, Maderna v Optime aj na Barčianskej ceste, Tégel- Barca, Bocian baby- L.Novomestského, Blšák, Drobček na Rastislavovej, Dargov 3.posch, OC Tesco, Carrefoure. Tak o týchto miestach viem, ale ja chcem nájsť kočíky, ktoré som zatiaľ v týchto obchodoch nenašla. Ak existuje ešte nejaký obchod ktorý som nespomenula a vy o ňom viete, prosím dajte vedieť. ĎAKUJEM Veronika

lillie79
11. aug 2009

ahoj veronika,
tusim mas lepsi prehlad ako ja 😉
ja som vo vacsine bola, co spominas a bohuzial o dalsich neviem ☹
a aky kocik si chces kupit, ze ho ani v jednom obchode nenasla?

skus potom cez internet. ja som si autosedacku objednala cez predeti.sk a v pohode prisla a je OK.

ivka144
11. aug 2009

babyport, babymarket

ale nemyslim, ze fyzicky najdes ine kociare v KE

veronika06
autor
12. aug 2009

Ahojte baby.
Dakujem za odpoved... 😉 No z netu sa bojim kupovat, bez toho aby som kocik videla a vyskusala. Rozmyslam nad bolder4, V-max, atlantic, cam, tako-jumper, Jet... mam ich viac na vyber, ale chcela by som ich vsetky vidiet pred tym ako sa rozhodnem. Ak mam dat za kocik 10- 20 000 sk., tak nechcem kupit "macku vo vreci"...Chapete nie? 😨

marfic
12. aug 2009

ahoj, ak chceš tieto, tak skús v menšom meste, tam väčšinou majú alebo v Poľsku...lebo v niektorých predajniach..maderna babetkovo majú cp, jane, pp--take ako tako tam určite nenájdeš, ja som bola pozerať a len svetové značky drahšie tam mali, ale keby si si ich obzrela, potom sa aj z netu dá objednať, keby bol veľký rozdiel v cene..

veronika06
autor
14. aug 2009

Ahoj marfic.
Ked ja uz ani neviem sama co chem... Uz som pozerala aj znackove ako pises, no neviem ci sa mi oplati az tolko penazi investovat... ☹

marfic
14. aug 2009

to musiš vedieť ty, už jedno dieťatko máš, tak aspoň vieš, čo potrebuješ. ja keď som kupovala, tak som nevedela, bola som obzerať, ale všetky vaničky sú malé --dlžka cca 70 cm, tak som to prestala riešiť, kúpila som 3kombináciu za 14500sk, vo vaničke v pohode, ale to sa maly narodil vo februári, bol tam s fusakom celkom dobre, ale dosť rastie /teraz ma 10kil/, tak naozaj by v 4 mesiacoch nevošiel, našťastie v aprili, maji bolo teplo, tak sme boli len s dekou..
ty ho budeš mať dlho vo vaničke s fusakom, určite do marca aspoň, tak treba priestrannú vaničku....
teraz je v šporťáku, ktorý mu je malý, a hlavne sa nedajú polohovať nožičky, tak kupujem druhý šporťák---premerala som všetky a najväčší je jane, tak ďalšia investícia...aj vajíčko je mu už malé, tak aj sedačku treba...takže nakoniec preinvestujem viac ako by stal novy jane--čo ešte neviem, či nam bude vyhovovať, lebo má prísť až buduci tyždeň, sice sme ho skušali, ale aj tak ...
objednala som cez net z nemecka, mali vypredaj, tak som skoro polovicu ušetrila, dufam, že šťastlivo pride
tak hlavne obzeraj a pytaj sa predavačiek, napriklad v maderne v optime maju malo kočikov, ale predavačka sa vyzna a na južnej triede nevedela najsť polohovanie, ako sa dava nanožnik, ani nič poradiť

ladydka
17. okt 2013

@veronika06 ahooj viem ze ste to rozoberali davnejsie ale z tych miest co si vypisala kde podla teba maju najviac dvojickovych kocikov?vdaka

lasgo
18. mar 2017

@veronika06 Na Kriívej ulici 9 je novootvorená predajna Pidi Mini - potreby pre novorodencov, okrem iného tam majú kočíky v super cene...

montrojruza
5. jún 2017

ahojte, na dominikanskom su kociky?