Kde majú kočík Camarelo Malaga v Bratislave?

zzuzanah
8. aug 2014

rozmýšľame nad kúpou, ale nechceme asi kupovať z netu - kvoli prípadnej reklamácii a tiež chceme farbu vidieť naživo. Plus pokecať s predavačom 😎 . Vďaka za rady, v ktorých predajniach v BA ho majú...

jellinga
8. aug 2014

@zzuzanah Ja viem akurat, ze ho maju v Trnave, co nie je tak daleko, ale v BA som aj ja zistovala a nenasla som nic...

zzuzanah
autor
8. aug 2014

ja som nasla, ze tento obchod je vyhradny dovozca na SR a tu uvadzaju tu aj predajne, kam dodavaju tovar. V Bratislave su to 2, tak pojdeme pozriet tam, snad tam aj nieco budu mat...http://www.bambino-kociky.sk/index.php/o-nas

jellinga
8. aug 2014

@zzuzanah A na ktorych miestach sa daju pozriet, mna zaujima Camarelo Art 🙂

zzuzanah
autor
8. aug 2014

@jellinga Bratislava - OC Glavica (Tesco Devínska, 2. poschodie) Eisnerova 64, Bratislava Bratislava – Papier, hračky, šport – Pekná cesta 3, 831 54 Bratislava

Potom daj vedieť, kde ste boli a aký mali výber...Lebo my sa tam najskor dostaneme o 2 tyzdne 🙂

jellinga
8. aug 2014

Joj, ja tiez nie som z BA a ja sa tam dostanem najskor az za 3 tyzdne 😀 , ale rozmyslam, si ho objednat z netu, je tam lacnejsi, kamaratka ma Q12 a ta mi vyhovovala, tak si myslim, ze v tom velky rozdiel nebude, tak este uvidim, ci odolam a objednam alebo najskor pojdem pozriet 🙂. Ak by si bola prva, tak daj vediet 😉

jellinga
8. aug 2014

@zzuzanah Kedy cakate babatko, kedy mas termin?

zzuzanah
autor
13. aug 2014

@jellinga ahoj, tak sme boli v oboch predajniach. V devínskej uz camarelo nepredavaju, maju tam len MERC...a predavac taky mlady, snazil sa nam ten kocik ukazat aj vsetko okolo neho povedat, len bol haklivy na to, ked manzel chcel sam bez opytania napriklad vyskusat ako sa polohuje rucka a tak... Potom sme boli v Rači a tam uuuplne zlata pani,asi majitelka, btw o 2 tyzdne ide aj ona rodit 🙂. Tam mali camarelo a vravela, ze tento kocik sa uplne najviac predava a normalne sme si s nim mohli robit co sme chceli, uplne bola zlata a hovorila, ze sa ani nereklamuje velmi, maximalne dostaneme defekt. Ze ma len take reklamacie ze bola napr. zle zasita strieska, takto vymenili bez problemov...a davaju aj najhradnu cast kym sa to reklamuje, ze neostaneme bez kocika. My sme obzerali camarelo granada, oproti malage je to to iste, rozdiel iba vo farebnom prevedeni.

jellinga
13. aug 2014

@zzuzanah No tak super a cenovo kolko vysiel? A chcete trojkombinaciu? Ja som nasla na nete ten Art za 384 €+ nejakych 50 € ak chceme aj vajicko do auta...

zzuzanah
autor
13. aug 2014

@jellinga povedali mi, že maju rovnake ceny ako na stranke http://www.bambino-kociky.sk/index.php/e-shop/9.... Ale zasa že ak objednam z netu, tak to vlastne nie je cez nich, ale od ich dodavatela, cize aj reklamacia by isla postou. Ale mozem zavolat na predajnu alebo prist osobne a objednat si u nich...a tam potom bude aj reklamacia normalne na predajni a daju zatial nahradnu vanicku, korbu, alebo sportovu cast....

jellinga
13. aug 2014

@zzuzanah tak tuto to vychadza o cca 35 € viac ako som nasla ja na stranke 4mama.sk . A su v trnave, tam maju aj kamennu predajnu, co mam blizsie aj v pripade reklamacia, tak ja budem asi objednavat cez nich... Ale dik za info 😉

iwkac
13. aug 2014

Skuste....www.babydream.sk.....partizanske.....maju velmi dobre ceny....

jellinga
13. aug 2014

@iwkac Nejde mi zobrazit stranku, funguju este?

iwkac
13. aug 2014

Ano,funguje....ja som tam kupovala camarelo,najlacnejsie kociky na celom slovensku.....a obrovsky vyber,poradia,pomozu.....www.babydream.sk.eu......

matkovazuzka
25. mar 2015

@zzuzanah ahoj prosím ťa kde v Rači ste boli pozrieť Camarelo ? Ďakujem.

bimba01
25. mar 2015

my sme kupovali vo 4mama v Trnave. predavam na bazare.
@matkovazuzka

matkovazuzka
25. mar 2015

@bimba01 ďakujem ale chceme športiak eos ale chcem ho najprv vidieť naživo