Kde ste kupovali kočík a výbavičku pre miminko?

maminka1986
13. okt 2015

Maminky a budúce maminky prosím Vás kde ste kupovali kočík? výbavičku pre dieťatko?komody fusaky,sety do kočikov a posteilok ,flašky atd?cez internet alebo ked ste videli v obchode v dobrej cene ste kupili? lebo pozerám na internete su dost vysoké ceny,neviem či sa mi to len zdá ale niektore mi pridu prehnané...
Kočík ste kupovali tak že ste ho videli najprv naživo a potom napr cez internet kupili? lebo by som tak chcela ak bude drahši v obchode objednam cez net potom alebo ste riskli a kupili ste hned cez net? lebo ceny sú rôzne na rôznych eshopoch a rozdiely su aj 50e čo je dosť..
Dakujem za každý Váš tip!

wurka
13. okt 2015

@maminka1986 Ahoj, ja som si ohmatala kocik v obchode, teraz uz len sledujem eshopy aj predajne a cakam, ci nenatrafim na nejaku akciu. Zvysok som ponala opacne. Postielku a vsetko do nej som hladala na nete aj v obchodoch, ale ked som zistila, ze skoro vsetko je dovezene z Polska, tak som vyrazila priamo k zdroju a usetrila na marzi. Urcite by to slo aj s kocikom, ale ten som polsky nechcela.

maminka1986
autor
13. okt 2015

@wurka ahoj dakujem za tip...tak sa oplatí do polska ísť ? na tovar detský?len neviem velmi kde ak by si vedela prosim napíš aké mesto...ved to tie kočiky by som aj ja chcela tak "ohmatať" a potom kupit aj ja sledujem na nete kde je najlacnejší ten čo chcem xixi 🙂

kefrinky
13. okt 2015

Vybavicku najma tu na MK, lebo ma to len na chvilku, tak sa mi zda zbytocne mat vsetko nove, i ked jasne, nejake kusky mame aj nove.
Co sa tyka kocika ten sme kupovali na zivo v kamennej predajni, pretoze si myslim, ze ked sa nieco stane s nim, tak lepsie, rychlejsie ti pomozu, ked tam priamo dojdes ako sa dotahovat a nebodaj posielat napr. taky kocik cez eshop. My sme kupovali v BA na Dunajskej, kde je detska predajna uz hadam 100 rokov, a pan bol velmi ochotny, vsetko vysvetlil, ukazal ako sa sklada, ako sa vymienaju vanicka za sportovu cast a tak a poradil co ano a co nie aj v inych veciach....a nechceli sme polsky kocik....
Nie vzdy tych usetrenych 50 € sa vyplati hlavne pri pripadnej reklamacii.... 😉

wurka
13. okt 2015

@maminka1986 no mne sa urcite oplatilo, boli sme v Nowom Targu a uz len postielka stala takmer o polovicu menej, ako tu (do 50 Eur). Okrem toho na trhoch ti daju obvykle zlavu, ak beries viac veci od jedneho predajcu, treba samozrejme zjednavat 🙂 Su tu aj vyslovene temy o nakupoch v Polsku, urcite si prestuduj, baby zvyknu podrobne pisat, co kde a za kolko najdes.

maminka1986
autor
13. okt 2015

@kefrinky ano ved aj tu pozerám jasne a ja napr mam tu u nas lacný velkoskald second hand a vecičky su tam ako NOVE a po 0,30 centov body dupačky a aj ine a aj nové maju ale janse že kupim aj nove veci a tu na MK sa tiež oplatia na bazariku veci popozerať ...a s tým kočikom maš pravdu no uvažujem nnad tým ...
@wurka dakujem 🙂 len to že cestovat tehotná s bruškom no neviem ale tak uvidim čo ako 🙂 dakujem určite prelistujem MK ešte ohlado nakupov v Polsku 🙂

siska53
13. okt 2015

@maminka1986 ja som.presne vedela,aky kocik chcem. Videla som ho aj nazivo a kupila v kamennom.obchode..vratane fusaku a matracika spolu..vybavicku som kupovala rozne po obchodoch,nieco som.mala.pozicane od kamosky. Obchody - aj vo velkych predajniach,aj v malych obchodikoch. Ako som stihla,kedze som.mala len 2h.vychadzky od 4.m. Ale priznam sa,neodolala som este pred tym a kupila na trhu v gyori overal (kupovala som ako darcek nieco kamoskinej malej,nuz sim neodolala ani pre moje buduce babo).

siska53
13. okt 2015

@kefrinky aj ja som tam.pred 5,5r.kupovala! A predtym vzdy obdivovala jeden kocik,vo tam.mali dlllho vystaveny. 🙂

maminka1986
autor
13. okt 2015

@siska53 dakujem ja mam kočik už vybraty...Tako Dalga alebo Tako Balila Slim alebo ešte novy Tako Sunline Premium..uvidim ktorý vyhrá to su moji favoriti 🙂)

siska53
13. okt 2015

@maminka1986 v poho,ja len,ze si sa pytala,kde sme kupovali. Tak v kamennom.obchode.:). V 4.m.som.si ho vyhliadla a kedze som.dostala.katalog,tak si ho obzerala a jedine,co som zvazovala,bola farba. V 7.m.som ho zarezervovala a ASI 2-3t.pred porodom ho doviezli do zrekonstruovaneho bytu,kam sme sa 6dni pred dnom D prestahovali.

merryk
16. okt 2015

Pokial si niekdez okolia Prešova tak asi najväčši výber či už kočíkov alebo Kojeneckeho sortimentu maju v predajni BABYBABO v Prešove. No musím povedať že tam sme nakúpili ozaj všetko a maju predajnu zameranu čiste len na kočíky . Pokial si nevieš radi alebo ti je niečo nejasne tak ti krásne poradia a hlavne nekupišš zbytočnosti. tak príjemne nakupovanie

maminka1986
autor
17. okt 2015

@merryk dakujem velmi pekne 🙂 som zo stredneho slovenska tak to asi nebude reálne :/

angel1979
16. júl 2016

Polsko vs. babybabo v presove? ako su na tom ceny, neviem najst ziadny eshop v polsku a jeden co som nasla, tak ma este drahsie kociky ako v presove