Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde v Galante nájdem obchod s kočíkmi?

iwka123456
8. nov 2012

Chcem sa spýtať či v GA je nejaky šikovny obchodík ak ano tak kde?

roxy
8. nov 2012

ahoj, neviem či je šikovný ale jeden je na šafárikovej ulici v budove Jednoty, ale nebola som este vo vnútri. Jeden bol v Jas parku ale nedávno zavreli.

roxy
8. nov 2012
iwka123456
autor
8. nov 2012

@roxy a nevies ako sa vola? aby som si nasla na nete cislo a najprv si tam zavolala ci maju kocik ktory potrebujem aby som nemusela jazdit zbytocne 🙂

roxy
8. nov 2012

@iwka123456 jaj tak to neviem :/

zlatat
8. nov 2012

Ten čo bol v Galaxii už nie je? Už ho zrušili? Dlho som tam nebola.

bubula_007
8. nov 2012

@iwka123456 Kočíkový obchod od Jas parku smerom k Bille, myslím, že je celkom šikovný. Oproti obchodu majú ordináciu prakt. lekári - ak pomôže aj táto info a vedľa obchodu je lekáreň. A ďalší celkom fajn obchod je nad Monadom, myslím, že tam bolo kedysi trhovisko. Bývam v GA cca dva roky, tak sorry, neviem ako sa ulice volajú.

kiakocikovsvet
8. nov 2012

@zlatat predajňa RENA 0903 264 611, presnú adresu sa dozviete na tel čísle

zlatat
8. nov 2012

@bubula_007 Nad MOnadom majú aj kočíky? Nevieš, sú tam aj značkové, či len tie lacné poľské?

bubula_007
8. nov 2012

@zlatat My sme kupovali pred rokom v tom malom obchodíku blízko Billy, nad Monadom mali slabý výber, ani sa mi moc nepáčili, a či boli značkové, žiaľ neviem. 😒

iwka123456
autor
9. nov 2012

no my sme kupovali tiez u reny trojkombinaciu, super pristup vsetko bezchyby, len potrebujem daco lahsie a tak hladam konkretny kocik co som nasla na nete aby som si "ocumla" nazivo a potom objednala z netu, a u reny nebol takze v podstate hladam obchod co najblizsie k seredi kde maju na predajni baby point sprinter

bubula_007
13. nov 2012

My sme nedávno kúpili športový kočík v Nitre v Mlynoch, ale to asi nie je veľmi blízko k Seredi. Ale tam teda majú nenormálny výber najrôznejších kočíkov, a všetkého možného. To je fakt, že super obchod.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli