Kde zohnať kolieska na kočík Coletto Aveo?

4blska4
7. apr 2011

neviete, kde zozeniem pouzite no v dobrom stave nahradne koliecka na tento kocik? dakujem

sisi229
9. máj 2011

Ahoj 4blska4. Ja sa prave rozhodujem kupit si tento kocik a chcem sa teda spytat, tie koliecka tam nevydrzia, su nekvalitne, nemam si ho radsej kupovat? Dakujem

katka226
8. júl 2011

4blska4 neviem, kde sa dajú zohnať, ja som skúšala, no zatiaľ nič...
sisi229 koliecka sú dobré, akurát sú penové, vidno opotrebenie (zapichujú sa kamienky, ostávajú malé dierky) ale inak dobre slúžia

alynka
27. júl 2011

ahojte akurat som citala diskusiu na stranke maderna, oni vedia objednat nahradne kolieska a cena je okolo 7 €

vefi89
28. júl 2011

@alynka ja som mala s madernou nie celkom dobré skúsenosti..kdesi tu bola o nich diskusia, alebo otázka, radím ti tam nazrieť 😉

buburka
1. okt 2011

Ahojte baby..votriem sa do otazky, ale tiez mam jednu...Neviete ci sa daju dat na tento kocik nafukovacie kolesa??? Som s nim spokojna, ale nafukovacky by sa nam asi do terenu asi hodili viac 😒

sharanka
15. dec 2011

tiež som s kočíkom spokojná a neviem o nafukovačkách,že by sa dali vymeniť 🙄 , obchod MADERNA je v KE najväčší a bola som milo obslužená, veľký výber a zatiaľ mi vždy dobre poradili 😵

bucecka
15. dec 2011

4blska4 od Bucecka
no neviem, kde byvas a ako daleko to mas do Polska, ale tam by na trhu isto mali, sice nemam taky kocik, ale minule som potrebovala kupit nastavce na vajicko, lebo som jeden stratila a v pohode mi ich predali, este sme aj cenu zjednali o 2 eura dolu

yaya29
11. mar 2013

Ahoj 4blska4 zohnala si tie kolesa na ten kocik coletto aveo??ja by som ich tiez potrebovala zohnat....len zatial co pozeram na nette nikde niesu 😖 ...

didimacka
31. aug 2013

zienky aj my potrebujeme jedno koleso.. podarilo sa aspon jednej z vas nieco viac zistit.. kde sa daju zakupit? dakujem za akukolvek odpoved 🙂

gob72jsxcvol
27. feb 2014

No vyzerá to tak že všetky máme problémy s týmito kolieskami..... :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jajka82
11. apr 2014

Prosím dajte vedieť ak ste zohnali kolesá, ďakujem

mishellin85
13. sep 2016

Tiez zhanam a veru,nafukovacky by boli vhodnejsie...kocik super ale kolieska hned znicene a tvrde