Kde zoženiem náhradné kolieska na Tako jumper x?

malaska
17. sep 2010

Zlomilo sa mi veľké koliesko a nechce sa mi ho ísť reklamovať až do Poľska, tak prosím o radu, či sa
nedá zohnať náhodou aj u nás (alebo objednať). A kto má skúsenosti s týmto kočíkom, ako sa vám
darí fúkať predné kolieska? Nemám šancu to normálne nafúkať, najradšej by som im to poslala
naspäť, aby mi to nafúkal výrobca. 🙂

gabrielos
17. sep 2010

tak to si ma velmi nepotešila..ja mam asi ten isty kočik ale ešte nevyskušany lebo bábo čakame..skus objednat kolečko na stranke kde som kupovala kočik-http://www.minibazar.sk/Tako-Jumper-X-Baby-Pic-...

olienka12
17. sep 2010

skus predajcov na slovensku, viem,ze v bardejovskej firme ekociky sa to neda,chcela som predne kupit,kedze som sa troska nepohodla s predajcom,kde som kupovala ja. No mozno ti pomozu primakociky.sk/index.php?ItemID=543&show=1

ako prve sa mi zlomilo velke koleso a teraz sa rozlietaju predne,ten plast nedrzi skrutky ale vobec...

e_kociky
17. sep 2010

lienka12 nie je pravda čo píšeš. Kolieska na kočíky Tako sú bežne dostupné

misikpo
17. okt 2010

lienka12, taktiez sa musim k tebe pridat, lebo som tiez volal do tej bardejovskej firmy, ktora ma odkazala na predajcu, kde som si kociar Tako zakupil a vobec nevravela o moznosti, ze by sa u nej vraj "bezne dostupne" dalo dokupit koliesko na Tako Jumper... Mame ten kociar rok a pol a kolecka su zjazdene na cimprcampr a poprepichovane... proste nekvalita a des...

cicimon2
18. okt 2010

odporúčam kupovať kolesá tam kde ste kupovali kočík 🙂
alebo hľadajte obchod s náhradnými dielmi

marienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2515
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svet_kocikov_sk
10. nov 2010

@janka2515
Mila Janka2515

Žiadam Váš by ste tu zverejnili číslo a dátum Vašej objednávky v našom e-shop.
Nik z našich zamestnancov si nespomína aby sa niekomu doručoval kočík 2 mesiace.
Je zaujímavé, že tu mate 2 príspevky a v oboch negatívne spomínate našu firmu. Nebránime sa kritike pokiaľ je konštruktívna a oprávnená. Ak niekto Čaka na kočík dlhšie je to len z jediného dôvodu nemá ho výrobca alebo distribútor na sklade. Ale to my ovplyvniť nevieme.

Ak dnes nezverejnite číslo objednávky podáme tresne oznámenie na neznámeho páchateľa za poškodzovanie dobrého mena našej firmy. Neuspokojíme sa s zmazaním Vášho príspevku. Verte, že pre políciu nie je problém z logov providera zistiť komu v danom čaše bola pridelená Vaša IP adresa.

Čakáme na to číslo Vašej objednávky.

s pozdravom

svetkocikov.sk

awalancha3
25. feb 2011

prosim vas..vcera mi explodovalo zadne koleso- pneumatika na tako jumpoer x baby girl pink- bola to strasná rana........ v noci z ničoho nič.......... nemozem chodit kocikovat... kde prosiiiim vas sa da rychlo zohnat nahradna dusa????,, IP

komisakpd
27. dec 2011

ôresne toto sa mi stalo dnes...explozia

alex222
21. jan 2012

Mam na predaj zadne koleso - dusu s plastom na Tako Jumper X...ak by ste mali zaujem.

salma22
21. jan 2012

ak mi nieco ku kociku chybalo tak som si na nete vygooglila predajne ktore maju taky typ kocika a nebolo problem to doobjednat aj z ineho obchodu skus to tak

matanemcok
21. mar 2013

prosim vas neviete my poradit kde najdem nahradne kolieska na Kočík graco quatro tour - neviem to nigde najst dakujem 😵