Kmitanie predných koliesok. Ako to opraviť?

zabka1611
20. jan 2011

nevime či je to tym že je na ceste tolko tych kamienkov cim posypavali v zime cesty, ale akosi nam na kočiku začalo kmitať jedno koliesko..potom ho musim nadvihnut aby to prestalo...tiež sa vam to stalo? ako ste to opravili?? nebude to aj tym že je koliesko moc pritiahnute? /myslim tu skrutku/... ☹

miracle
20. jan 2011

Mne to robilo len ked som mala na rucke tasku, alebo sa niekto prilis opieral o rucku kociara. vtedy som zaaretovala kolieska a z hrkanim bol pokoj.

dusanab
20. jan 2011

Ahoj, neviem čím to je ale mne to na starom kočíku zašlo tak ďaleko, že sa mi predné koleso vytáčalo až do kolma (na smer jazdy). Bola som to pár krát reklamovať a nakoniec veru kočík skončil naspäť v obchode. Chceli mi ponúknuť iný podvozok, ale chlapík z obchodu dal dovozcovi moje staré tel.číslo a tak sa mi nedovolali (aj tak by som ponúkanú štvorkolku namiesto mojej troj nechcela). Nerobilo mi to jedine pri zaaretovaní predného kolesa. Asi som ti moc nepomohla, ale aspoň vieš že podobné problémy má viac ľudí a opraviť mi to nevedeli ani v servise 😖