Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

kacka.l
11. apr 2010

Tak já mám kolekci 09 a zdá se mi, že někdy je fakt dost u země. S dvojitýma se jezdí mnohem hůře. 😉

angel22
11. apr 2010

Ja som kedysi mala PP pliko, ale to sme predali, lebo sme byvali na horach a to bolo jednoducho nepouzitelne. Potom som si kupila PP Centro, ale to som tiez predala ako 3-kombinaciu a kupila z druhej ruky Jane powertrack na zimu s velkymi nafukovacimi kolesami. No a teraz chcem nieco tak do ruky na rychle presuny. Auto nemam, ale zato malu spajzu kam chcem kocik odkladat a tiez starsieho syna s ktorym chodim casto von.

katavinka
11. apr 2010

Angel, tie rozmery sedia 😉

angel22
13. apr 2010

Baby tak som uz dostatocne nalomena na PP SI, len teraz meditujem kde ho kupit. Kedze nemam moznost kupit ho osobne, tak to asi urobim tak, ze objednam cez net a ked dojde, tak mam este furt 7 dni na vratenie tovaru. Verim, ze vratit ho nebudem chciet a musiet. 🙂

eimiky
13. apr 2010

angel22 ktorú farbu ideš kupovať?

angel22
13. apr 2010

Ja som na cervenu

eimiky
13. apr 2010

corallo stripe či red step?

angel22
13. apr 2010

Corallo stripe

eimiky
14. apr 2010

ten mám aj ja 😉 inak jedna mamina tu predávala za dobrú cenu ak chceš kontakt napíš 😉

eimiky
14. apr 2010
angel22
14. apr 2010

Dikes, ak sa teda rozhodnem, tak potom uz model 2010. 😉

eimiky
14. apr 2010

angel ale corralo je potom model 2009, 2010 je red step v cervenej 😉

ivamera
15. apr 2010

Ahojte babenky, tiež by som sa rada pridala k tejto diskusii... 😉
Práve plánujme kúpu golfáčika, u mna sú v hre PP síčko alebo chico multiway. Síčko je zrejme ľahšie, no nie som si istá tými jednoduchými kolieskami, i ked sa mi viac páčia, či aj niečo vydržia 😒
Zo síčok sa mi veľmi páčia červené odtiene. Myslela som, že k malej sa až tak nehodí tá farba, ale teraz som kukla do starého brendon katalógu a to dievčatko čo sedelo v červenom síčku, bola taký podobný typ ako moja, svetlé vlásky , modré očká a bola rozkošná 🙂
Eimiky, natrafila som na tvoj fotblog, ked som hľadala na nete nejaké reálne fotky, a coralo stripes je úúúúplne super 😉
Chcela by som sa opýtať či si náhodou neporovnávala odtiene coralo stripes a red step?, ja to nemám nikde možnosť vidieť naživo. Na fotkách sa mi tá červená coralo stripes zdá byť krajšia, no kolekcia 2010 sa mi zas viac pozdáva pre to že má madlo a pevnejší kôš. A ešte otázočka. 😅 Teraz ked kúpim kočiar na leto a nánožník začneme používať až niekedy na jeseň, malá bude mať skoro rok a pól, myslíte, že bude nánožník ešte dobrý, teda či nebude už malý? Dakujééém za postrehy 😉

eimiky
15. apr 2010

ivamera,
videla som obidva naživo a red step sa mne osobne až tak nepáčil, corallo má oveľa krajšiu červenú a aj tá podložka je veľmi peknej farby,farby naživo sú oveľa krajšie ako na obrázkoch.Ja som najskôr chcela kolekciu 2010 ale kvôli krajším farbám som zvolila 2009 a madlo som dokúpila.S tým košom neviem či je pevnejší, na obrázku sa zdá, že sú v rovnakej výške a či je nejako spevnené nech napíšu baby čo majú 2010, už som sa na to pýtala, zatial neodpovedali. Nánožník máme ale koncom zimy nám už bol len tak tak, ale dievčatká bývajú drobnejšie, tak neviem, ale aj keď ho chceš používať s dekou no neviem myslím, že bude natesno.

dadka2
15. apr 2010

ivamera, já taky vybírala mezí Si a Chicco, ale nakonec vyhrálo Si. Chicco má hrozně malé sedátko, malý nám z něj skoro vypadával a taky mi ve dvou obchodech řekli, že se hodně reklamují kolečka. Moje švagrová je taky reklamovala. Máme Sí a jsme moc spokojeni a ty jednoduchá kolečka jsou super!

dadka2
15. apr 2010

Jo a ještě jsem si vzpomněla, že je lepší model bez nánožníku, protože ten originální je hrozně malý a dokoupit univerzální od emitexu.

majula28
15. apr 2010

ahojte baby, hlásim sa k spokojným majiteľkám Síííčka 😀 ja mám farbu čiernu Nero 🙂 tá sa mi najviac páčila zo všetkých modelov 2010, a keď tam dám farebnú deku či fusak je úplne super, krásny....a nevypadá ako truhla ako niektorý tvrdia 😠 veď truhla nebýva čierna?! 😅 alebo áno? 😨 .......

eimiky
15. apr 2010

majula 28 ja som mala predtým čierny kočík a vôbec nevypadal ako truhla, mne sa čierne kočíky páčia 😉 práveže tam sa ti dá pekne obmieňať nejaká podložka,poprípade deka lebo ku čiernej ide všetko 😉

majula28
17. apr 2010

eimiky a nebolo malému v ňom teplo? 😨nevybledla tá čierna farba náhodou??? či záleží aj aký je to výrobok 😅 😅 😅 díky

baby a tá pláštenka stačí ke´d prší? 😅 ked nieje strecha zakrytá??nepremokne? alebo máte nejakú inú ktorá tam pasuje?

tanitta
17. apr 2010

majula... ja som sla v dazdi s tou plastenkou a strieska nepremokla...len sa mi trosku zdalo ze by mala snahu trosku prepustat na spojoch(co su vovnutri konstrukcne spevnenia).. ale bol to len "ocni" pocit... dovnutra nepretiekla ani kvapka...
podla mna je jedno ci je kocik cierny alebo nie z hladiska teplotneho.. slnko-neslnko.. pretoze kazdy jeden je pod strieskou podsity ciernou latkou takze je to fuk...

dadka2
17. apr 2010

Píšete, že je Solano kvalitnějí, tak bohužel musím vás zklamat, protože jsem o Solanu taky uvažovala, máme Teutonii, tak jsem od nich chtěla i golfy, ale letos už v kolekci vůbec nejsou. Ptala jsem se proč a prý s nimi byly dost problémy, tak je přestali dělat. Prý to byl jediný model, který se nevyráběl v Německu a hned to bylo poznat.

eimiky
18. apr 2010

dadka ty si asi mimo temý trošku 😉

eimiky
18. apr 2010

majula kočík nevybledol takmer vôbec a nebolo tam extrémne teplo
pláštenku som zatial nepoužila

emicka09
19. apr 2010

Ahojte,
hlásím se taky do klubu majitelů PP sí - mám černo-šedý, kolekce 2009 a je súúpééér 😵 😵 byl bez nánožníku, pořídila jsem na něj jakýsi univerzální, už nevím značku) a pasuje tam jako na to dělanej!
akorát by to teda ještě chtělo madlo - nevíte o nějakém univerzální, co pasuje na tyhle šišatý trubky? a ještě budu dokupovat stříšku, sice tam jakási jak, ale jak jsem se včera přesvědčila, moc nestačí.. 😒
jinak spokojenost veliká 😎

daducha
21. apr 2010

Ahojte,
je tu prosim niekto kto je z Kosic a ma Sicko ? Je to môj favorit na golfac, no nechcem kupit nieco co neuvidim a nevyskusam nazivo.V KE ho nikde nemaju.
Dakujem

winas
22. apr 2010

Tak take se pridavam k tem co maji Si zitra ma dorazit barvu budeme mit Nero. Vcera jsem prodala ABC 3 TEC byla to srdecni zalezitost fakt jsem ten kocarek mela rada tak uvidm co tento novy favorit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marzim
26. apr 2010

Děvčata nenajde se mezi Vámi majitelkami Síčka některá z Plzně, ráda bych kočárek viděla naživo, nebo mi prosím poraďte kde ho třeba tady v Plzni seženu. Děkuji moc

ivamera
27. apr 2010

Ahojte, takže konečne sa mi podarilo vidieť síčko aj na živo, no láska na prvý pohľad 😅 🙂 , lenže bolo to v Madarsku, v brendone a vyšiel takmer o tisícku viac, takže som ho nakoniec objednala u nás. Už je na ceste, rozhodla som sa pre tú tohtoročnú červenú, model 2009 coralo stripes sa už nedá objednať ani cez centrálny sklad. Potom niekedy prispiem aj osobnou skúsenosťou. a dakujem za dobré rady.
Inak ja čo som videla naživo, tak to bol model black step a podľa mna bol veľmi elegantný, aj čierna je super.

perlab
2. máj 2010

ahojte dievčatá, chcem sa spýtať , je síčko vhodné pre 22 mesačné baby?? myslím veľkosťou .. vďakka
preto sa pýtam, lebo ho chcem naslepo objednať ..