Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
19. máj 2010

hmmm, to je pravda, že každá má iné nároky...

neporovnávala som ho, len som videla v obchode iba 2010 e nezdal sa mi ten košík nízko, ako to tu maminy opisovali, zdal sa mi tak fajn od zeme, no možno sa mi to len zdalo...to neviem

podšitý ani nie je, ale nemá spodok sieťkový, ale akoby koženkový a boky sieťkové

eimiky
19. máj 2010

to isté ma 2009 tak asi to bude rovnako, ja som si ho dala podšiť kožou, ja tam skoro nič nenosím, nákupy skoro vôbec maximálne tak malú dečku.Mne sa to začalo predierať keď som schádzala a vychádzala na obrubnik.

eimiky
19. máj 2010

možno buduco -ročná kolekcia bude zas o niečo lepšia 😉

sevzuz
19. máj 2010

takze na 2010 je kosik uplne v pohode snad len raz som ho suchla o obrunik kt nol dost vysoky 😠
inak je super a je zo spodu sustiakovina? a na bokoch sietka a po bokoch je nasita tak apevna umela paska ata drzi kosik celkom dobre
aj ked tam narvem nakup (predpkladam ze do 5 kg) tak je to uplne v poriadku nikde nic nesucha
a teda neviem, mne sa sice jednou rukou da riadit ale je to troska narocnejsie oproti celej rocke, ale nikdy som iny golfac neskusala viest jenou rukou tak neviem porovnat, kazdopadne stale dokazem telefonaovat a tlacit kocik aj ked s mensimi obtiazami 😉

zadda1
19. máj 2010

tiez si myslim, ze ziaden kocik nie je uplne idealny. ten kosik podla nie je problem vystuzit. horsie je,ked na takmer idealnom kociku nevyhovuje mozno len jedna vec, ale taka, ktoru si nedokazeme same vylepsit.
hranolka, mrzi ma, ze som ho vyfukala. ale nasla som toto
http://www.babybazar.sk/-peg-perego-Si-completo...
chicco liteway oproti tomu peg peregu si je pre babo mensi a menej pohodlny. nasa mala je 15mesacny drobcek a uz teraz v nom mala nozicky skoro na tej gume. a aj ta cast pod ritku sa mi zdala mensia. tiez napriklad nema to usko na prenesenie zlozeneho kocika, co by sa sice dalo dorobit. a zlozeny nestoji. na druhej strane ale ta strieska sa da sklopit aj v lahu, co sa mi zda super. ale zase je dost velky rozdiel v cene. liteway sa da kupit novy za 100Eur. kebyze nenatrafim na tento PP, tak mozno by este vyhral ten espiro metro. neviem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8131291&tab=0

lyongirl
19. máj 2010

sevzuz - ja len že v DM už leží taška len jedna 😀
MM povedal, že je perfektná, že by ju tiež kúpil, tak som rada, nemusí ma tá cena mrzieť...už len dokúpiť káričku 🙂

hranolka22
19. máj 2010

ZADDA tak to ty? 😠 🙂
nevadí,ja som nebola naisto rozhodnutá,le tento červený sa mi páčil.ten oranžovy ee 😉
ja som dnes okukovala liteway a to by som teda nekúpila,je úzky a tie kolieska malé a tenké
Síčko nemali takže som aj tak nevidela,ale už z obrázkov vyzerá lepšie
ja hľadám niečo inémdnes ma v obchode navnadili na tento
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6359...
spojená rúčka mi sedí viac keďže mám ešte 3 ročného špunta,tiež má polohovanie tak uvidím keď ho dostanú

lyongirl
19. máj 2010

hranolka aj mňa prehovárali ešte na tento, ale dizajnovo ee, neviem prečo, ale je ako Moon, alebo Quiny Zap ibaže už oveľa vylepšenejší, ale mne sa nepáči..., teda páči, ale nie je to to, do čoho sa zaľúbim na prvý pohľad 😀

sevzuz
19. máj 2010

lyongirl si ma dobre pobavila 😉 , no tak super sa tesim, a ved ked si Si v bambini objednas tak mas po starostiach 😵
a ty si tiez z TT?
ked sa niekedy nahodou stretneme v uliciach nasho mesta tak sa zarucene spozname 😀 😀

zajo79
19. máj 2010

v pp v auparku maju tmavohnedy v predajni. aj bledozeleny, aj ten cierno bezovy z novej kolekcie. cena 199 z nanoznikom

sevzuz
19. máj 2010

hranolka a k tomu espiru je pekny aj pekne farby mal ale ja som povodne chcela cierny (teraz mam hnedy 😅 , ale hlavne ze je nutralny a kombinovatelny) a aby mal polohovanie co najvacsi lah a aj polohovanie noziciek a to myslim ze tento nema 😕
a este je jeden z takym podobnym dizajnom

http://www.bambini.sk/sk/product/393/zopa-viper...
a ten nema polohovanie noziciek ale zase bol v ciernej 😒

sevzuz
19. máj 2010

zajo to vazne?, tse tse tse oni maju lepsiu cenu ako v bambini, ale tak len o 6Eur 😀
lyongirl no vidis ako lahko ti ho nasli a hned k odberu 😉 😀

zajo79
19. máj 2010

a hlavne nemusis cakat do konca juna.

zajo79
19. máj 2010

lyongirl..ja som tak kupila pred ani nie dvoma mesiaci zappa... ze staci. je sice super, ale tak pre dieta dva roky a vyssie. ked ideme niekam, syn este spava v kociku, chybalo mu madlo a pohodlie. a ta strieska...kraaaaaaaaaasa.

marzim
19. máj 2010

Tak jsem si Síčko objednala na tom babydepo.sk - cena 195€ a poštovné do Čech je 8,3€, takže i s poštovným mi vyjde o 1500,- levněji než tady u nás (nechápu proč je u nás takový rozdíl). Objednali jsme si ten Black Step, ale nejsou momentálně skladem, až na začátku července (jůl). I tak se mi to čekání vyplatí. Tak jsem moc zvědavá a už se těším. 😀

zajo79
19. máj 2010

marzim, odkial si? zaciatok jula???fuuuha, to je trochu dlha doba. skoc si ho do blavy kupit.

lyongirl
20. máj 2010

ja ho chcem z Bambini, lebo tam máme zľavu..., tam kde káričku ešte majú, tak mali asi naobjednávané, lebo sú ináč totálne vypredané, aspoň tak tvrdí dodávateľ a možno majú aj rôznych dodávateľov, ktovie...

sevzuz som z Družby 🙂

marzim
20. máj 2010

zajo... Jsem z Plzně. A do Blavy se bohužel nedostanu a za tuto cenu 195€ jsem nikde jinde nenašla.

winas
20. máj 2010

Ahoj Marzim tak to je supr cena ja jsem tedy z Kladna kocarek jsem mela do druheho dne doma,ale cena bzla 6150KC,ale koukala jsem ze mas jeste male miminko tak cekat ti asi nevadi co. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sevzuz
20. máj 2010

@lyongirl mozem sa spytat ako si sa dostala ku zlave v bambni? to mas nejaku zakaznicku kartu? ja som tam uz nakupila tolko veci ....a zlavu nemam☹
inak pre teba ak ti to neponahla je urcite rozumnejsie pockat na to bambini, oredsalen keby nieco nemusis to riesit kade tade v blave, ked v TT to mas pod nosom

a ja som z prednadrazia, tak najvacsie sidliska v tt maju svojich zastupcov z radu Si-cka 😎 😎 😎

lyongirl
21. máj 2010

sevzuz napíšem ti IP

lyongirl
21. máj 2010
hranolka22
21. máj 2010

kočky ďakujem,
ten espiro zatim škrtám,včea som ho akurát videla v auparku keď sme boli v Blave,ale málo sa polohuje
ja so ešte objednala malej nurse look a potom uvidím

marzim
21. máj 2010

winas ... no právě, na fotkách je teda Daník malinkej. Má už 8 měsíc a 11 kg, 76 cm, takže žádná třasořitka. Ale ten měsíc vydržíme. Určitě. Za tu cenu se mi to opravdu vyplatí.

zadda1
22. máj 2010

ahojte,
tak síčko máme doma!!!! keby ste videli mojho manzela.. tvaril sa ako ta tehnulka na videu na youtube 😀 sme z neho nadseniiiii. mala do neho najskor nechcela, lebo mala inu zabavu, ale ked sme ju tam dali a vozili po byte, strasne sa jej pacilo. dnes sme isli prvy-krat von, tak tiez sa najskor branilia lebo chcela ist pesi, ale ked sme ju do neho posadili, urobila take che che a spokojne sedela. vyborne sa ovlada, je lahunky, mala v nom pekne sedi. doma sme si ho jednou rukou zlozili a postavili tam kde nezavadzia a nemusime sa on bat. moc-krat dakujem pani, ktora nam ho predala. vyborne s nami jednala. ak by ste niektora potrebovali, kludne napiste pomeriam, pofotim. dam vediet aj ked pridem na nieco nove.

eimiky
23. máj 2010

@zadda1 super, že si spokojná, máš tuším tú farbu čo ja, že ?

lyongirl
23. máj 2010

@zadda1 - ja dúfam, že keď ho kúpime, tak sa budeme tváriť presne tak, ako tvoj manžel 😀

zadda1
23. máj 2010

eimiky, ano, presne ten. dobre si ho nafotila. je presne taky ako na tvojich fotkach. mame dievcatko a ak pan boh da a budeme mat este aj chlapceka, vobec to nevadi. akurat my nemame nanoznik a madlo.
lyongirl, to dufam a prajem 🙂 tiez dufam, ze sa casom nesklameme. zatial sa stale velmi tesime. dnes sa nasa mala v nom uz aj vyspala.

eimiky
24. máj 2010

@zadda1 my máme nánožník ale už je nám malý 😖 madlo sme dokupovali z liteway

zajo79
24. máj 2010

kocky, ked rozkladate sicko, tiez vam na tom prednom diele idu tazsie tycky do tych umelych drazok? ako ma dieta nozicky, dole, tak ked sa to rozklada, tam by to malo behnut hned. ja totam musim stelovat, lezie mi to na nervy. asi jedina vec po blbom vychadzani na obrubnik. inak super vsetko.