• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

21. apríla 2016 
@dadka - no já jsem z Plzně, takže osobní odběr u mě nepřipadá v úvahu. Napsala jsem tam dotaz, tak uvidíme
.
23. jún 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marzim Marzim, ved v Čechách ho majú všade......mne odpísalo toooolko českých e-shopov, prečo chceš objednávať zo Slovenska? Hmmm? A tam mas dopravu v rámci celej ČR zdarma.
23. jún 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja neviem, ja som bola v auparku v ba, min.tyz. aj tam ich mali
23. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protože na SK jsou mnohem levnější. V ČR stojí většinou všude 6590,- a na SK my vyjde tak za 5300,-
23. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano - a v tom auparku je prosímtě co za obchod? Děkuji
23. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marzim aha:slight_smile:) to ma nenapadlo..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marzim ja som do auparku volala včera,je tam peg perego, ale maju len kolekciu 2009 a len oranžovú farmu, cena je okolo 179,- EUR....
23. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka. - tak to já chci completo 2010 a nejraději blac step
23. jún 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata ještě se zeptám u té verce classico 2010 je součástí i pláštěnka? že bych možná upustila od completa. Ten nánožník není až tak nutný
23. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babenky, volali mi práve z babymarketu, že v pondelok večer dorazia Síčka......ževraj to majú overené, prídu všetky farby......sama tomu už neverím, ale ak je to pravda, tak to bude skvelé :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve mi napísali že je to 100% informácia, takže babenky ktoré mate záujem volajte do babymarketu :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby keď prídu do babymarketu tak asi prídu všade, lebo to berú asi z jedného skladu tuším
23. jún 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď budú, tak sa asi obesím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budem veľmi zlá na MM, ktorý ma prehovoril na espiro!
23. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka. Tak jsem tam napsala e-mail, tak snad ho budou mít. Díky moc za informaci. :grinning: Jen je mi divné, že tam k nim dorazí a do jiné prodejny nedorazí.
23. jún 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marzim Budem rada, ak to vyjde :grinning: :grinning: :grinning: Ak budeme mat to, čo sme chceli :grinning:
23. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, dakujem za info, uz som pisala do babymarketu, tak snad to vyjde :wink:
23. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Nie je za čo, ja budem len rada, ak som niekomu pomohla :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Bambini do Čech nezasílají, vysoké poštovné - škoda a stejně nemají skladem, až v júli. :frowning2:
Jsem zvědavá, co mi odpoví z toho babymarketu.
23. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A napsala mi paní z jednoho obchodu, že nemají tu black step, ale mají tyto barvy Nero, Jawa, cedro, papaia, Titan steripes. Psala jsem jestli to všechno mají u completa 2010 a psala, že mají pouze 2010. Je mi to divné protože jsem tyto barvy ani u ní ani nikde jinde v nabídce nenašla (pro tuhle kolekci). A hlavně nemohu nikde najít tu Titan Steripes - co to je za barvu. Jinak ta Cedro se mi celkem líbí.
24. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marzim tu je to titanio, tiež mi je divné, lebo titanio bolo myslím len na Sportivu 2009, čiže bez madla a bez nánožníka...
a má úplne iný materiál ako black step...
24. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mě to právě přijde také divné, taj jsem zvědavá, co mi odpoví.
24. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to titanio stripes a je to 100% kolekce 2009 bez madla, to samé cedro- tyto dva jsem měla doma:slight_smile:
Cedro s nánožníkem, mimochodem moc pěkný, každý se na něj díval, když jsem s ním šla. Mušky na něj nešly.
A titanio stripes mám teď. Je také moc pěkné, jen nemá to madýlko, tak jsem dokoupila uni, ale musí se pokaždém složení sundávat a pak nandávat.
Paní teda pěkně kecá. :slight_smile:
Já osobně bych šla právě kvůli toho madla jen do kolekce 2010. Otázka je, zda ty madýlka origoš nějaknepřehazují i na starší kolekce, teoreticky jen převlíknou potah a přehodí boudičku. Pak mohou tvrdit toto, ale barvy cedro, titanio stripes,red stripes a papaia jsou kolekce 2009.
24. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimochodem tato kolekce 09 se ve verzi completo vyprodávala u nás v ČR za 4500,- super cena. :grinning:
24. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacka.l - no přesně tohle si myslím. Ani u nich na stránkách tyto varianty barev nenabízí, ale když jsem se zeptala mailem jaké barvy mají na skladě, tak mi odpověděla tohle.
Kačko a proč už nemáš to Cedro?
24. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marzim-štvalo mě, že nemá to madýlko, moc mi chybělo a to uni se mi vůbec nelíbilo. Prodala jsem ho, že si objednám z babydepo tu novou kolekci, tak jako ty. Ale mezitím jsme dělali fasádu na domku a nějak to nevyšlo, tak jsem si koupila quinny buzz- mimochodem úžasný, ale nemá polohování a malý mi bulil-takže jsem s jednou maminou vyměnila znovu za PP sí-titanio stripes. A jakmile zase budou někde levné s madýlkem, doplatím a koupím si tu kolekci 2010. :slight_smile: To jsem maniak, že???
24. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houby buzz-zapp to byl.

:slight_smile:
24. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacka.l No Kačko moooc pěkný. Ty jsi obchodnice. Mě právě vyhovoval ten obchod Babydepo. Byli tam levný a poštovné do Čech bylo malé. Jen mají to completo 2010 totálně vyprodané a očekávají dodávku až v srpnu. :frowning2:
Včera jsem psala ještě do toho babymarketu, ale zatím se mi nikdo neozval.
Já přemýšlela nad tím Cedrem, ale mám strach, aby mi neposlali verzi 2009 a nepřidali tam jen nějaké madlo, protože jsem tady četla, že ta verze 2010 má i vylepšený ten košík dole, že ho má nějaký silnější. A hlavně za cenu 6000,- nechci verzi 2009, když se dala koupit mnohem levněji
24. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marzim s košíkem to je kec, já jsem viděla u nás v Ostravě kolekci 2010 mají tam 100% černý a červený tuším za 5900,- a košík měl úplně stejný jako to moje titanio. :slight_smile:
24. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super díky za radu. Kačko a jáká barva je to titanio....to je černo šedé?
24. jún 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by měla být jen ta černo šedá- ale ta se prý dovážela jsem pro Anglii, my jsme měli to titanio stripes, je pěkné, ale ten kočárek na něm tak zanikne. V tom cedru byl hezčí. A ten nánožník byl podle mě super, mi se tedy krátký nezdál, to pliko má mnohem menší. :wink: Ale je fakt, že málý neměl tehdy jen 9 měsíců.
24. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok