Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

saskia77
25. sep 2010

Lyongirl - ano, robim "reklamu". No a vyriesili sme to tak, ze manzel nasiel priameho dovozcu na SK, tento nam preda dusu aj nahradne koleso. A moze nam objednavku dodat do PP predajne v Auparku priamo na moje meno 😀, aby sme nemuseli ist cez postu. Nova dusa stoji menej nez oprava defektu s blockom a nove koleso stoji menej nez oprava defektu bez blocku. Poslem muza pre to, a ide to vybavit s radostou 😀 A som zvedava ako sa bude dotycny tvarit 😵

majuto
7. okt 2010

ahojte mozem sa pridat som cerstva majitelka tohoto kocíka 🙂

lyongirl
7. okt 2010

@majuto jasné, vitaj medzi nami 😉 Si spokojná?

majuto
8. okt 2010

ahoj dnes mame s drobcom premieru tak potm dam vediet ale kocikovani po dome bolo v pohode 🙂

majuto
8. okt 2010

takze premiera dopadla uplne v pohode zatial som strasne spokojna s tou vahou kocika a mali v nom aj zaspal takze test prebehol v poriadku 😉

lyongirl
8. okt 2010

no super, ja som tiež veľmi spokojná, teraz som si objednala do Síčka Emitexový jesenný fusak, tak sa neviem dočkať 🙂

majuto
8. okt 2010

ja som tam mala nahodený kaizer fusak ale je mu v nom este dost teplo tak nahodim jeden so mam este po prvom synatorovi ten je tensi a mozeme brazdit ulice 🙂 konecne kocik s ktorým budem dufam spokojna.

lyongirl
8. okt 2010

ja mám zimný fusak emitex a tento jesenný sa mi páči, lebo nemusím dávať deku, ktorú mi aj tak skope + nánožník a využijem to aj na čokoľvek iné, tak sa naňho teším, na zimný fusak je ešte veru teplo...

majuto
8. okt 2010

mas link na ten fusak pozrela by som si ho??

majuto
8. okt 2010

@lyongirl ten vyzera dobre uz som niečo podobne pozerala ale priamo tento som nenasla asi ho objednam aj ja je tam fakt super vyuzitie.idem ho naozaj aj hned objednat aby mi prisiel čim skor,vecer sme mali aku väcsiu prechadzku a tento kocik sa apsolutne neda porovnat v ovladani s tým co som mala doteraz aj starsiemu synovi sa paci lebo konecne moze v pohode kocíkovat aj on

lyongirl
9. okt 2010

@majuto som rada, že sa ti páči kočík aj fusak. ty máš kočík v akej farbe a akú farbu fusaku si objednáš?
Ja mám Javu, tak ja ten hnedý, naživo je ževraj oveľa tmavší hnedý, lebo na obrázku je dosť bledý a taký bledý by som nechcela. ináč sa mi páči aj ten tmavo-šedý a aj tmavo modrý...

majuto
9. okt 2010

@lyongirl ja mam Black Step a tiez som objednala hnedý lebo su tam aj hnede ciarosky na tej bledej casti este som rozmyslala nad ciernou ale nakoniec som objednala ten hnedý.tak som zvedava ake to bude 😉

lyongirl
9. okt 2010

@majuto 🙂

majuto
9. okt 2010

@lyongirl co je horsie ze zimný fusak mam modrý lebo ten predchcdzajuci kocik bol modro cierny tak by som najradsej menila aj ten len ale neviem ci sa mi to podarí ale skusim tak ze tento predam a zaroven kupim druhý ale musim to stihnut pokial je este ake take pocasie a nepouzivame ho.keby to aspon nebola taka ziariva modra.

lyongirl
9. okt 2010

@majuto no ja mám fusak čierno - šedý, tak to už neriešim, lebo si hovorím, že je neutrálny a na tej hnedej to zas nebude tak kričať. Veď nánožník už na fusak ja používať nebudem, takže dám fusak a že je kočík hnedý bude vidieť len zboku...

veqa
10. okt 2010

🙂 ahojte, chcem objednať síčko, len neviem, či completo s nánožníkom alebo bez....malý má 14 mes. ten nánožník je dostatočne veľký teraz na jeseň? alebo kupovať bez nánožníka? poraďte prosím.... 😉

lyongirl
10. okt 2010

@veqa ahoj, nánožník vydrží cca do veku 2 rokov dieťaťa. Ja som chcela bez nánožníka, pretože malý má už 1,5 roka a prišiel mi zbytočný, ale nakoniec mám s nánožníkom a som rada, využívam ho, ale asi už nebudem a to preto, že mám objednaný jesenný fusak Emitex a potom dám zimný fusak, tak na to sa už nánožník dávať nemusí. Malý sa mi do nánožníka vojde super, rátam, že aj na jar by sa ešte vošiel.
No a s nánožníkom mám preto, lebo v obchode, kde som ho kupovala majú čisto modely len s nánožníkom, tak som nemala na výber a kúpila som to, čo bolo 🙂

veqa
10. okt 2010

@lyongirl ďakujem, tak vezmem s nánožníkom.....a prečo kupuješ ten jesenný fusak? nánožník nepostačuje?

lyongirl
10. okt 2010

@veqa no pod nánožník dávam malému deku a príde mi ten fusak oveľa praktickejší, nakoľko malý aj sedí na teplom aj je zapnutý v teplom, nemusím ho do tej deky baliť. On je taký zmrznutý, že keď sedí mu je zima, tak sa mi ten fusak zdá veľmi praktický pre nás. Samotný nánožník zakryje len pred vetrom a dažďom, ale nezohreje ho...

eimiky
10. okt 2010

@veqa nánožník je fakt tak do roka a pol potom už je malý ale ja som si ho vylepšila a dá sa používať dlhšie, pozri stranu dozadu, dala som aj foto

majuto
13. okt 2010

@eimiky ahoj prosim ta aku latku si pouzila ked si upravovala ten nanoznik?

veqa
13. okt 2010

@majuto ahoj, čítam, že máš farbu black step, nemaže sa ti ten svetlý poťah od topánočiek? to jediné ma na to modrádza....ďakujem

majuto
13. okt 2010

@veqa ahoj tak mi este nenosime topanky ale som rozmyslala ze tam kupim nejaku univerzalnu podlozku.

veqa
13. okt 2010

@majuto 😀 som si nevšimla že malý má len 4 mes. 😀 ale díky aj tak

majuto
13. okt 2010

@veqa v pohode 😉 🙂

majuto
18. okt 2010

@lyongirl ahoj fusak emitex mame uz doma a je super dokonca aj ta hneda farba pasuje.a ten zimny sa mi podarilo modrý predat a kupit čierny takze sa vytesujem aký bude frajer cez zimu.

lyongirl
18. okt 2010

@majuto jéj, tak to je super. Ja má fusak Emitex tiež už doma, čakala som tú hnedú oveľa tmavšiu, zaskočilo ma, že je bledšia, ale už som si nejako zvykla, iný by sa mi asi nehodil a som s ním hrozne spokojná...
Tebe sa podaril dobrý kšeft 😀

majuto
18. okt 2010

@lyongirl žeee som sa potesila ze aspon raz to vyslo bez problemov ale aj tento emitex je dost teplý na to ze je len jesenný super spokojna som a ani malý sa nestazuje tak v nom buva.a ked uz bude riadna zima bude mat super deku.

lyongirl
18. okt 2010

@majuto mne sa malý trochu jeduje, keď ho do fusaku zababuším a zepnem ho povrch, ale on sa jeduje na všetko, je to jedoš a nervák, takže jemu vyhovieť...
ale ja som spokojnááááá