Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

mici111
1. jan 2011

@veqa no musim ju ist omrknut..a porovnat, ktora je lepsia..minule som ju tam videla len v hnedom a tusim v ciernom..ale nenapadlo ma to vtedy pokukat 😉 zmesti sa ti tam vela veci? ozaj a neprevrati sa kocik, ked tam babo nesedi, ked je ta taska viac nalozena????lebo ja tam nosim kadeco 😀 lebo kvoli tomuto som zapp zamietla..

lyongirl
1. jan 2011

@mici111 takže tašku mám tiež z DM, je perfektná...
Espiro nikdy!!! Je hrozne maličké, síce super pérovalo, ale tým, že nemá spojovaciu tyčku medzi rúčkou a spodnou tyčou/neviem, či som sa správne vyjadrila/, tak sa vyhegá a rúčka o dosť klesne a samozrejme nedá sa prať, poťah nejde dole, musela som ho dať vytepovať...ináč pre nenáročné maminy si myslím, že je fajn, ale ja som náročná 😀 . No a malý sa v lete ledva v ňom vyspal, bol nadoraz natrepaný, je to skôr kočík na presuny a keď dieťa nespí.

veqa
1. jan 2011

@mici111 nie, neprevráti, ja som mala na ňom tašku stále a stále napratanú a v pohode, zmestí sa ti tam veľa, ja ju nosievam aj teraz keď idem niekam na pešo a potrebujem vziať veci pre malého

majuto
1. jan 2011

@mici111 ja som s nim velmi spokojna a nemenila by som s iným.aj dnes sme isli po snehu a pohoda.je lahlý strasne lahko sa sklada a lahko sa s nim manipuluje a u mna bola podmienka ze chcem kočík ktorý nema zdvojene kolieska čo splna takze u mna je 100% spokojnost ja mam tento http://data.unisite.sk/wobj-data/303/obrazky/Si... a kamoske sa pačil a aj si ho odskusala no a uz ho ma aj doma ale v červenom.

eimiky
1. jan 2011

@mici111 ja som ho nepredávala pretom že by som s ním bola nespokojná ale chcela som trošku zmenu, práveže ako kočík mi veľmi vyhovoval.Ale kedže malý má už cez dva roky, ešte som chcela poskúšať aj iné kočiariky, lebo už sa vozíme ajtak minimálne. Keď si prečítaš moje príspevky predtým, tak som ho len chválila.jedinná vec čo mi vadila trošku zle sa s ním vychádzalo na obrubník.Košík odporúčam podšiť kožou.Teraz mám zapp, ale pre mňa nevyhovujúci, hrkoce oproti síčku ďaleko viac.Chýba mi polohovanie.Chcela som dokúpiť sedačku xtra 2011 ale nebudem ju kupovať.Cez týždeň mi má prísť liteway no a na jar idem opäť do PP pliko mini

eimiky
1. jan 2011
eimiky
1. jan 2011

inak poviem vám, že mi je za síčkom aj smutno keď ho vidím niekde na ulici, inak pre mjho manžela zatiaľ najobľúbenejší 😉 pretože je vysoký a tie rúčky sa super dali vysunúť

mici111
1. jan 2011

@eimiky ja som pozerala aj po pp pliko mini..ale zda sa mi fakt mini 😀 si-cko je srdcovka 🙂 zapp som chcela aj ja..ale ako som pisala vyssie, tak som od neho upustila...

lucenek
1. jan 2011

nad mini jsem taky uvažovala, ale Síčko je takové ...no kdyby měl prcek 8-9m a potřebovala bych přejíždět tak se síčkem to bude pro oba pohodlnější.....

mici111
1. jan 2011

@majuto a ty ho pouzivas s Tomaskom?? nie je este malinky? lebo aj moja Sara ma dnes 7 mesiacov a som myslela, ze sicko kupim tak na jar..ze to bude akurat..

eimiky
1. jan 2011

@mici111 videla si to pliko naživo? kde?

mici111
1. jan 2011

@eimiky v peg peregu v auparku 😉

eimiky
1. jan 2011

@mic111 nevieš akú tam mali cenu?

majuto
1. jan 2011

@mici111 my ho pouzivame uz od jesene a uplne v pohode on uplne neznasal byt vo vanicke ked tam aj bol musel mat to polohovanie vyssie a to bolo otras a v tomto ked som to skolopila najviac ako sa da co je tých 170 stupnov bol uplne spokojný mali sme tam taký jesenný fusak a vzdy mi tam zaspal.on mal 7mmesiacov v nedelu ale je dlhý takze ja ten emitex fusak mam uz aj s tou predlzenou castou a aj tak na to este v pohode natrepem nanoznik ale pravdepodobne nan nasijem uz gumicky aby sa mi daval lahsie niekto to tu mal tak urobene boli tu aj fotky niekolko stran dozadu.takze ano pouzivam ho s Tomaskom. 🙂 a ozaj som zabudla a toto je asi jedíný kocik s kt.je spokojný aj moj manzel ked ide von s nami kočíkuje iba on.

eimiky
1. jan 2011

@majuto muži ho majú nejako v obľube 🙂 🙂 🙂

majuto
1. jan 2011

@eimiky že aj ja som si to všimla 🙂 🙂 🙂 mozno preto ze je taký jednoduchýziadne zlozite skladanie ani rozkladanie

drievko
1. jan 2011

PP Sí je uplne super! 🙂 🙂 môžem len odporučit! 🙂 🙂 Mam tam malinku uz od 3 mesiacov lebo sa mi uz do hlbokeho nezmestila!

mici111
1. jan 2011

@eimiky hmm, to netusim, ale ked pojdem najblizsie do auparku, tak ti to mozem kuk 😉

@majuto aj ja mam emitex a tiez uz tu predlzenu cast, asi aj my sme nejaky dlhy 🙂 a 7 mesiacov mame dnes 😵 a pouzivas ho teraz v zime uplne v pohode??? lebo ja chodim s malou na prechadzky von, aby spala..aj ked som z BA, tak si to neviem predstavit kocikovat so sickom..

eimiky
1. jan 2011

@mici111 to by bolo fajn ak by si mi to pozrela🙂

mici111
1. jan 2011

@eimiky oukej, dam ti vediet, ale netusim, kedy sa tam dostanem..ale tak hadam do tyzdna max. dvoch mozno hej..ak ti to bude stacit..

eimiky
1. jan 2011

@mici111 ja ho plánujem až na jar tak len tak pre info aby som si porovnala ceny a ak by si mi pozrela aj či maú farbu neon,čierna a tú pasikavú podložku má, ďakuuujem

majuto
2. jan 2011

@mici111 jasne uplne v pohode ho pouzivam ja byvam na dedine a starsieho rano nosim do skolky a to ideme aj s Tomaskom.

lucenek
5. jan 2011

SOS holky klapou vám zadné kolečka??????mě to při chůzi dělá randál, brzda je na hoře pevně...ale klape to..že se lidi otáčej ☹

eimiky
6. jan 2011

@lucenek mne to robilo len ked som mala zle odbrzdene.skus kontaktovat servis Pp ak ho mas v zaruke.

mici111
6. jan 2011

kocky, ja sa uz tak tesim, ked budem mat síčko doma 😵 😵 😵 ja by som ho utekala aj hned teraz kupit..ale chcem vydrzat do jari..ak naaaahodou najdem nejaky lepsi kocik co sa mi bude viac pacit..co pochybujem 😀

lucenek
6. jan 2011

@eimiky děkuji.....kouknu na to je den starý

mici111
8. jan 2011

@majuto
@veqa
@lyongirl kocky, tak bola som v brendone este raz okuknut sicko, dala som tam malu - bola v zimnom overale a bola tam narvanaaaaa..a to si neviem predstavit, ako tam narvat aj fusak a aj overal???? vam sa tam deti zmestia?? a my mame len 7 mesiacov..tak toto ma dooost odradilo... ☹

lodgermaniacka
8. jan 2011

@mici111 aj ja som planovala na jar síčko a baby ktore ho mali ma všetky odradili

mici111
8. jan 2011

@lodgermaniacka fakt?? lebo tu na fore sa kocky vyjadrovali v podstae len v samych pozitivach.. a co napriklad ta odradilo?? a pre ktory si sa nakoniec rozhodla?

winas
8. jan 2011

Mici 111 no ja mam Sicko a malemu budou ted v lednu 2 roky a uplne v pohode se tam vejde i se zimnim pytlem a s kombinezou a odpoledne v nem pravidelne i usina. Takze prostoru je tam dost rekla bych ze z golfek jeden z vetsich prostoru. A to muj syn ma 92 cm a 13Kg v necelých 2 letech takze neni zadny prtous 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂