• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

21. apríla 2016 
@lola11 já si nechám šít od této paní mám více podložek nánožbíky a teda poměr kvalita cena super :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
15. jan 2011 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucenek vypadaju pekne, a sedia dobre na to sicko? posiela aj na slovensko?
15. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ted mi šije nánožník na gt3 až si ho vyzvednu tak se domluvím na síčko at si veme rovnou míry chci lila a to nevim zkus napsat esli by poslala
15. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucenek oka, dakujem, ja by som tiez chcela nieco take zive...fialove, ruzove alebo cervene..
15. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucenek diky, uz som medzitym nanu natrafila -ano posiela aj na SK - jedna kocka ma od nej usite :slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2011 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hurá tak to jsme ráda :wink:
15. jan 2011 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lola11 ahoj, mám Síčko a podložku som si dala šiť u tejto pani na MMB, je to český MMB, ale 1x do mesiaca chodia na SK, takže šije aj pre SK a posielajú to z SK :wink: , táto podložka je presne moja...je obojstranná, ale ja ju už vôbec nevyužívam, teda teraz nosím zimný fusak, na jeseň som mala jesenný fusak a v lete bola viac na oštaru :frowning2:, ak by ju niekto chcel, kľudne predám...ale má otvory na pásy len na tie najvyššie...
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=30421459&tab=11
a madlo som mala ku káričke, lebo mám completo...
15. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lyongirl dakujem moc si mi pomohla - ono ja som si uz jednu podlozku sila, ale do ineho kocara, tak uvidim mozno spravim aj do sicka, len musim zohnat nejaku peknu latku-co je asi najvacsi problem. Diky moc.
16. jan 2011 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lyongirl chcela by som ťa poprosiť ako je urobné na tej podložke tie bočnice? lebo sa mi zdá, že to máš tam tak navlečené na bokoch aby to pekne držalo? či ako??ale vlastne keď je obojstranná tak neviem, či to tam je len vložené?tie bočnice nepadajú dakujem :wink:
16. jan 2011 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eimiky bočnice nie sú navlečené, je to iba ušité a držia, lebo sú niečím vyplnené a to že to drží...no občas to treba predsa len napraviť...ale zas nepadá to, lebo to držia popruhy a je to tak ušité, že to nepadne
16. jan 2011 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mate niektora aj 'kiwi'? Alebo ste ho videli v skutocnosti? Vidim, ze najpopularnejsi je ten black step a java, ale ja by som chcela pre chlapceka zeleny. Len neviem, ci ma ta zelena neprekvapi :confounded:
16. jan 2011 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lola79 ja som zvažovala kiwi ale uprednosnila som javu ale keby java nie je idem do zelenej,dala by som ale do neho nejakú peknú odložku :wink:
17. jan 2011 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lola79 je krásny :wink:
17. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eimiky @ellysa dakujem :slight_smile: Napriek tomu, ze prekracuje moj rozpocet idem asi do toho. Nic lepsie moj vyskum nepriniesol :confused:
17. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ty si sa ako royhodla, máš už Sí? čo na neho hovoríš? bola si skúsiť aj tú nunu?
17. jan 2011 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eimiky no za mňa rozhodol manžel, nakoniec kupujeme zapp aj s otočnou sedačkou, jemu sa páčil iba ten, ja by som asi vybrala si, nuna otras
17. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ano vidíš tak nakoniec úplne iný, zapp má najlepšiu skladnosť, ale mne nevyhovoval.tak dúfam, že ty budeš spokojná :wink: , takže nuna sklamala? ja som ti teda dobre radila
17. jan 2011 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa a ty si videla nunu nazivo? lebo u mna to bol prvy favorit, ale u nas sa neda nikde pozriet a baby pisali, ze ma malu sedaciu cast, tak som ju zavrhla. preto vyhral PP Si, aj ked teda ten som nazivo tak isto nevidela :grinning: . takze vlastne kupujem "macku vo vreci" :wink: .
17. jan 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinnka9 rozhodla si sa lepšie :wink:
17. jan 2011 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinnka9 áno boli sme na ňu pozrieť a síčko je určite kvalitnejšie, nuna je pekná na pohľad, ale kvalita poťah sedenie ma nejak nepresvedčili a hlavne muž hneď ako ju videl tak zavrhol
17. jan 2011 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa presne ten poťah sa ani mne nepáčil
17. jan 2011 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela by som sa opýtať ešte na guinny zapp extra 2011 ešte aj medzi tym uvažujem a neviem sa rozhodnuť poradťe niekto prosim dakujem
17. jan 2011 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eimiky no to dufam :wink:
17. jan 2011 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximko1 ja budem mať otočný zapp, ale nie celý xtra, na starom podvozku otočnú sedačku, ale skúsenosti ešte nemám, tak nepoviem :wink:
17. jan 2011 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak dakujem
17. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximko1 ja som mala zapp ale obyčajný, mne sa nepáčilo ako hrkal, ale niekomu vyhovuje, má super skladnosť
17. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamičky prosím poradte mi kde predávaju peg perego sí boli sme už aj v kočikove aj babymarkete a nikde ho nemaju na sklade a ani nebudú mať že niekedy až v maji.prosím kde sa dá ešte kupiť...dakujem
18. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximko1 v Brendone, v auparku v peg perego...
18. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximko1 v Brendone, v auparku v peg perego...
18. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok