Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lucenek
15. jan 2011

@lola11 já si nechám šít od této paní mám více podložek nánožbíky a teda poměr kvalita cena super 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

mici111
15. jan 2011

@lucenek vypadaju pekne, a sedia dobre na to sicko? posiela aj na slovensko?

lucenek
15. jan 2011

ted mi šije nánožník na gt3 až si ho vyzvednu tak se domluvím na síčko at si veme rovnou míry chci lila a to nevim zkus napsat esli by poslala

mici111
15. jan 2011

@lucenek oka, dakujem, ja by som tiez chcela nieco take zive...fialove, ruzove alebo cervene..

lola11
15. jan 2011

@lucenek diky, uz som medzitym nanu natrafila -ano posiela aj na SK - jedna kocka ma od nej usite 🙂 🙂

lucenek
15. jan 2011

hurá tak to jsme ráda 😉

lyongirl
15. jan 2011

@lola11 ahoj, mám Síčko a podložku som si dala šiť u tejto pani na MMB, je to český MMB, ale 1x do mesiaca chodia na SK, takže šije aj pre SK a posielajú to z SK 😉 , táto podložka je presne moja...je obojstranná, ale ja ju už vôbec nevyužívam, teda teraz nosím zimný fusak, na jeseň som mala jesenný fusak a v lete bola viac na oštaru ☹, ak by ju niekto chcel, kľudne predám...ale má otvory na pásy len na tie najvyššie...
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3042...
a madlo som mala ku káričke, lebo mám completo...

lola11
16. jan 2011

@lyongirl dakujem moc si mi pomohla - ono ja som si uz jednu podlozku sila, ale do ineho kocara, tak uvidim mozno spravim aj do sicka, len musim zohnat nejaku peknu latku-co je asi najvacsi problem. Diky moc.

eimiky
16. jan 2011

@lyongirl chcela by som ťa poprosiť ako je urobné na tej podložke tie bočnice? lebo sa mi zdá, že to máš tam tak navlečené na bokoch aby to pekne držalo? či ako??ale vlastne keď je obojstranná tak neviem, či to tam je len vložené?tie bočnice nepadajú dakujem 😉

lyongirl
16. jan 2011

@eimiky bočnice nie sú navlečené, je to iba ušité a držia, lebo sú niečím vyplnené a to že to drží...no občas to treba predsa len napraviť...ale zas nepadá to, lebo to držia popruhy a je to tak ušité, že to nepadne

lola79
16. jan 2011

ahojte, mate niektora aj 'kiwi'? Alebo ste ho videli v skutocnosti? Vidim, ze najpopularnejsi je ten black step a java, ale ja by som chcela pre chlapceka zeleny. Len neviem, ci ma ta zelena neprekvapi 😖

eimiky
17. jan 2011

@lola79 ja som zvažovala kiwi ale uprednosnila som javu ale keby java nie je idem do zelenej,dala by som ale do neho nejakú peknú odložku 😉

ellysa
17. jan 2011

@lola79 je krásny 😉

lola79
17. jan 2011

@eimiky @ellysa dakujem 🙂 Napriek tomu, ze prekracuje moj rozpocet idem asi do toho. Nic lepsie moj vyskum nepriniesol 😕

eimiky
17. jan 2011

@ellysa ty si sa ako royhodla, máš už Sí? čo na neho hovoríš? bola si skúsiť aj tú nunu?

ellysa
17. jan 2011

@eimiky no za mňa rozhodol manžel, nakoniec kupujeme zapp aj s otočnou sedačkou, jemu sa páčil iba ten, ja by som asi vybrala si, nuna otras

eimiky
17. jan 2011

@ellysa ano vidíš tak nakoniec úplne iný, zapp má najlepšiu skladnosť, ale mne nevyhovoval.tak dúfam, že ty budeš spokojná 😉 , takže nuna sklamala? ja som ti teda dobre radila

tinnka9
17. jan 2011

@ellysa a ty si videla nunu nazivo? lebo u mna to bol prvy favorit, ale u nas sa neda nikde pozriet a baby pisali, ze ma malu sedaciu cast, tak som ju zavrhla. preto vyhral PP Si, aj ked teda ten som nazivo tak isto nevidela 😀 . takze vlastne kupujem "macku vo vreci" 😉 .

eimiky
17. jan 2011

@tinnka9 rozhodla si sa lepšie 😉

ellysa
17. jan 2011

@tinnka9 áno boli sme na ňu pozrieť a síčko je určite kvalitnejšie, nuna je pekná na pohľad, ale kvalita poťah sedenie ma nejak nepresvedčili a hlavne muž hneď ako ju videl tak zavrhol

eimiky
17. jan 2011

@ellysa presne ten poťah sa ani mne nepáčil

maximko1
17. jan 2011

chcela by som sa opýtať ešte na guinny zapp extra 2011 ešte aj medzi tym uvažujem a neviem sa rozhodnuť poradťe niekto prosim dakujem

tinnka9
17. jan 2011

@eimiky no to dufam 😉

ellysa
17. jan 2011

@maximko1 ja budem mať otočný zapp, ale nie celý xtra, na starom podvozku otočnú sedačku, ale skúsenosti ešte nemám, tak nepoviem 😉

maximko1
17. jan 2011

no tak dakujem

eimiky
17. jan 2011

@maximko1 ja som mala zapp ale obyčajný, mne sa nepáčilo ako hrkal, ale niekomu vyhovuje, má super skladnosť

maximko1
18. jan 2011

mamičky prosím poradte mi kde predávaju peg perego sí boli sme už aj v kočikove aj babymarkete a nikde ho nemaju na sklade a ani nebudú mať že niekedy až v maji.prosím kde sa dá ešte kupiť...dakujem

ellysa
18. jan 2011

@maximko1 v Brendone, v auparku v peg perego...

ellysa
18. jan 2011

@maximko1 v Brendone, v auparku v peg perego...