Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lucenek
21. jan 2011

týjo pálku celkem...já posílala balíček lehký a stálo to 250kč...do zahraničí není až tak rozhodující váha jako rozměry což u kočíku.....
to bych radši rozložila a poslala vlakem s jízdenkou 😀 a vyjde to levněji 😉

nina2008
21. jan 2011

@maximko1 dnes mi odpisali z malli.cz, kocik by poslali postou a nad 6000 korun je to na ich naklady...

maximko1
21. jan 2011

jaj velmi pekne dakujem ale ja som si už objednala z babetkova

maata12
21. jan 2011

Ahojte! Neviete o niekom, kto predáva Peg Perego Si v super stave? Nemusí byť completo, lebo máme Casualplay S4 do zimy. 😉

eimiky
21. jan 2011

@maata12 v brendone majú kiwi Sí za 147€

eimiky
21. jan 2011
maata12
21. jan 2011

@eimiky Díky, ale vraj len osobný odber ☹ . Musíme spraviť výlet do BA... Po Vašej diskusii som sa rozhodla práve pre tento golfík 🙂 Pri prvom synovi som mala Peg Perego a bola som max.spokojná.

maata12
21. jan 2011

@eimiky , áno tento som našla, ale pani tiež ponúka len osobný odber... ☹

eimiky
21. jan 2011

@maata12 a s CP S4 si spokojná? aj ja som ho mala 😉

maata12
21. jan 2011

@eimiky áno, aj ten je super... Našťastie sme boli v hlbokom jar-leto, takže v pohode, ale na zimu s fusakom no neviem... Teraz sme v športovom, tak v pohode 🙂 Ale pozerám niečo na leto skladnejšie do auta.. a Si zatiaľ výťazí... 😅

eimiky
21. jan 2011

@maata12 písala si jej už?

eimiky
21. jan 2011

@eimiky až teraz pozerám, že ten posledný je osobný odber, ale ten java nie

maata12
21. jan 2011

@eimiky Díky moc 🙂 , idem to popozerať...

maata12
21. jan 2011

@maata12 už som z toho zmagorená, ale asi pôjdeme predsa len do tej BA po nový... Ešte som nikdy nekupovala kočík používaný, tak aj tak mám trochu obavy... 😒

eimiky
21. jan 2011

@maata12 jasné chápem ale aj ten java píšu nový, len neviem keď pôjdeš do Ba over si telefonicky či ho v brendone ešte majú myslím ten kiwi

tinnka9
21. jan 2011

@maata12 presne ako pise eimiky, vopred si do toho brendonu zavolaj, lebo neviem, ci uz nie je len na objednavku.

luccii
21. jan 2011

@lyongirl ahojky, mohla bych te prosim (ci kohokoli jineho) poprosit o rozmery podlozky do Síčka? zkusim si ji usit, nevypada to tezce 🙂 diky moc!

eimiky
21. jan 2011

@luccii veď ak máš Síčko, si daj dole poťah a podľa toho si to najlepšie pomeriaš a dopasuješ podľa mňa, ja si tiež idem tak šiť.

mar26
21. jan 2011

Ahoj holky,mám dotaz,potřebovala bych nový košík...orig.jsem nikde neviděla,nenechávaly jste si ho někdo někde ušít? A pak mám Sí 2009...přijde mi,že má krátké popruhy,nedají se někde povytáhnout? I když přezky mám povolené co to jde,blbě se mi to dává přes ramena,tak poutám jen dole. Díky 🙂

luccii
21. jan 2011

@eimiky to me nenapadlo, diky 😉

lyongirl
21. jan 2011

@luccii ja ani rozmery nemám, mne to pani šila a ona rozmery mala...

danulavo
21. jan 2011

Nikdy by mě nenapadlo, že o "obyčejném" kočárku může být tak hojná diskuse 🙂 . Co se děje, že v SK nejsou na skladě. To je kvůli nové kolekci, či co?

luccii
21. jan 2011

@lyongirl ja vim, cetla jsem diskuzi, myslela jsem, jestli bys mi to nepremerila 🙂

luccii
21. jan 2011

a jeste dotaz - jakou mate plastenku? tu jsme jeste nekoupili, pac nevime, zda ma smysl, kdyz ji maly na sportaku nesnasi

eimiky
22. jan 2011

@mar26 nechápem ako môžeš mať krátke popruhy ja som mala aj 2009 boli tam dosť dlhé pásy, malého som zapla aj v kombinéze a stále sa dali povoliť, skús pozrieť do papierov, oni sa dajú dosť povytiahnuť.

eimiky
22. jan 2011

@luccii ak ju neznáša tak je zbytočné ju kupovať, ja keď prší, sklopila som strechu takmer po madlo a na nohy som dala nánožník.

mar26
22. jan 2011

@eimiky jo to bude možná ono,třeba nejsou úplně vytažený,díky za tip 🙂

luccii
22. jan 2011

@eimiky diky za tip

lyongirl
22. jan 2011

@luccii a chceš to teda premerať, alebo si to ušiješ podľa poťahu?