• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

21. apríla 2016 
tak je to tak výšo ono je to navolno a srovná se to když se dítko opře a pak při skládání, takže že je to nahoru povolené je správně
5. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem na to teď koukala, když tam nemám holku, tak je to výš a jde to narovnat, ale za chvíli se to zase povolí výš. Ale když tam holku mám (je to zatíženo), tak to drží dobře v té rovině :wink: .
5. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenek
@danulavo dakujem, kočky, ste ma ukludnili :wink: . uz som sa zlakla, ze som "vyfasla" zas kus s vyrobnou vadou.
5. feb 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenek Proč prodáváte Síčko? Nejste s ním spokojená?
5. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo měla jsme jane energy před sí...líp se leze do košíku není tam ta křížem konstrukce a líp se s ním jezdí váhově nastejno
5. feb 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už sme dnes síčko vyskúšali. ide sa s ním naozaj krásne, dokonca som chvíľu musela tlačiť naraz 2kočíky, takže aj jednou rukou sa ovláda super :wink: . jediné, čo mi vadí, je, že na dlaždiciach a chodníkoch, ktoré sú teraz posypané štrkom, trochu hrkoce. ale myslím, že je to o zvyku a zachvílu si to ani nevšimnem :slight_smile: .
7. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: holky ahoj... mam dotaz jde PP Si uplne do lehu? a co operka nohou? diky :slight_smile:
8. feb 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do rovnas nee je tam mírný sklon ale myslím, že je lepší toto než úúúpůná placka, nožky jdou samo zvednout
8. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskanula ahoj ty mas brio, ze? ja mam aj si-cko a opierka chrbta tam ide asi do takej istej polohy ako na bri-u a nozicky tie sadaju polohovat do dvoch poloh :wink:
8. feb 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz :jj, brio mam :slight_smile: a spokojenost, ale zatim vyuzivame jen korbicku :slight_smile:

a zjistuju, ze vybrat golfky je tezsi nez kocarek :sweat_smile: :grinning:
pp si se mi libi, ale taky quinny zapp xtra a cybex... musime pak s malym vyzkouset a hlavne je videt nazivo :grinning: :slight_smile:

diky za odpovedi :slight_smile:
8. feb 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskanula no ja som brio kupila az nedavno a tiez som spokojna, ale keby som si teraz kupovala golfky tak si kupim tie quinny zapp xtra, to je super, ze sa daju otocit, aj ked som si-ckom com spokojna:wink:
8. feb 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz : jj, prave xtra jdou otocit jako jediny a jsou nas zatim nejvetsi favorit :slight_smile: , ale kdyby nahodou nebyly tak super ve skutecnosti, necim nam nevyhovovali, tak musime mit neco v zaloze :slight_smile:

no v sobotu jedem do bejbycentra, tak jsem zvedava :grinning:

Brio je paradni kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: , lip jsme nemohli koupit myslim.... :slight_smile:
8. feb 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskanula a nevadí ti že ta skořepina je jakoby furt do sedu a ty jen naklápíš? jako že prcek nebude vůbec narovno ležet....?????
8. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenek : skorepinou myslis quinny? :sweat_smile:
jak pisu, zatim se nam zamlouvaj nejvic, ale jestli je vememe se uvidi, az vyzkousime :slight_smile: ... pokud se nam v necem nebudou libit, samo nebereme :slight_smile: , ja je nazivo nevidela-zatim je v centru nemeli, ale ted uz maj, tak se na ne a dlasi jedeme v sobotu podivat....
8. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskanula jj zapp extra je vylisován z jednoho vytvarovaného celku jakpoby polosed nohy nejdou pozvednout klopíš celou sedajdu
8. feb 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenek nohy idu pozdvihnut. tam sa to da. na zapp klasickom nie.
8. feb 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenek : jak pise @zajo79 : u xtra jdou zvednout i nozky :slight_smile:
8. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo? vypadá že to je to samé co zappík akurát to jde točit po/proti a naklápět.....
8. feb 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenek no a jeden velmi zasadny rozdiel tam este je...ten extra ked zlozis mas dve casti,ostane ti zvlast konstrukcia a vlast sedacka....co je podla mna veeeeelmi neprakticke..
8. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hmmm tak to je fakt blbé......
8. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapp je super skladný ale mne sa nepáči, že dosť hrkoce na dlažbách v meste
8. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz,dokonaly kocik neexistuje :confounded:
8. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 máš pravdu žiaden nie je dokonalý a každému vyhovuje iné
8. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eimiky veru,ked ja by som mala najradsej doma aj 5 kocikov a striedala :slight_smile:
8. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: to znááám
8. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
@eimiky
ahaaaa no tom som nevedela, ze sa to tak rozklada a sklada :astonished: :astonished: :astonished: a ze velmi hrkoce, sice som niekde zachytila, ze si to eimiky pisala,len som na to zabudla ale ma strasne zaujalo ze otocne golfky
tak potom je pre mna jednoznacnym vitazom SI-cko,
ale svagrinka ma
http://www.bambini.sk/sk/store/product/3860/27/babypoint-mark-q---polohovanie-noh-i-chrbta
a tiez je super prefektne peruje ale vonku som s nim nebola tak neviem ako ide po vonku. ale je uzasne priestranny, len ten kosik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde by ste skladovali tie kociky, lebo ja mam problem aj s dvomi kocikmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mám tento kočík na predaj http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10510696&tab=7
9. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já v kočárkárně :grinning:
9. feb 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok