Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

moikabobik
3. mar 2011

@tonko_babymarket a fantasy Nero?

sakura77
3. mar 2011

@moikabobik fuha, a ved tu stoja nero aj fantasy nero rovnako... 😕

tonko_babymarket
3. mar 2011

@moikabobik
tie majú byť k dispozícii už koncom budúceho týždňa
@sakura77
rozdiel v cene nie je, je to rovnaký model...

moikabobik
3. mar 2011

@tonko_babymarket a budou i v ČR??? 😀 ŽE bych se konečně dočkalaaaaa 😅

moikabobik
3. mar 2011

tak už Nero jsem nenašla ale stal do 5tis.když jsem si vybírala ☹

tonko_babymarket
3. mar 2011

@moikabobik
- snáď áno, ak nie, pošleme ti ho zo Slovenska 😀
- ten link čo si dala je stará kolekcia a väčšina výrobcov v kolecii 2011 zdvihla ceny....

moikabobik
3. mar 2011

@tonko_babymarket jj to vím 😉 a jak by to bylo s dopravným a platbou kdybych platila při převzetí 😎
Jinak děkuji 🙂

triowax
3. mar 2011

kdyby chtěl nekdo completo v te oranzove,ted jsem kupovala za akcni cenu 4500

ainik1
3. mar 2011

tu som nasla kolekciu 2010,pisu,ze maju na sklade,ale ci je to pravda...
http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...

danulavo
3. mar 2011

Holky, jaký je rozdíl mezi kolekcí 2010 a 2011?

moikabobik
3. mar 2011

@danulavo žádný jen v barvě a ceně.

danulavo
3. mar 2011

@moikabobik ale jawa je 2010 i 2011 v různých cenách 😲

lucenek
4. mar 2011

@danulavo jawa2010 je doprodej proto je levnjší, každý rok PP udělá novou kolekci tak, že jednu barvu převede jakoby do kol 2011 a něco vylepší...třeba uchycení pásů....pak se následující rok prodává jakoby 2010 i 2011 v aktuálce ale za dvě ceny.....

tonko_babymarket
4. mar 2011

@moikabobik
zistím 😉
@danulavo
bola to dosť predávaná farba, tak ju ponechali aj v 2011, ceny zvýšili kvôli zvýšeným nákladom na výrobu...

tonko_babymarket
4. mar 2011

- ako rozlíšiť model 2010 od 2011:
2011 má skladanie ako u plika priamo z rúčky, pri modely 2010 je skladanie cez poistky v zadnej časti konštrukcie...

ainik1
4. mar 2011

a farba java je aj v kolekcii 2011?tu som na oficialnych strankach PP nevidela

katavinka
7. mar 2011

Ahojte,

chcem sa spýtať, možno mi niektorá poradíte; dá sa niekde kúpiť ten držiak na fľašku? Stratili sme ho asi pri skladaní do auta a neviem zohnať, fakt to dosť chýba 😒

eimiky
7. mar 2011

@katavinka skús Peg perego aupark či sa nedá u nich objednať alebo kúp nejaký univezálny

katavinka
7. mar 2011

@eimiky ja som ich predajňu aj gogloovala, ale nechápem, že majú na stránke len peg-perego vozidlá, tie štvorkolky a pod. Keby sme tam chodili, tak sa tam stavím opýtať, ale bola som tam 2x čo existuje, tak som chcela zistiť na stránke.

sevzuz
7. mar 2011

http://www.malli.cz/_ppsp3holder-servis-pliko-p...
toto je z ciech, ale pravdepodobne ho budu mat aj v tom auparku a urcite ti to objednaju aj v kazdej lepsej predajni kocikov 😉

almita
7. mar 2011

@katavinka http://www.aupark.sk/bratislava/uvod/hracky-tov... tu je tel.kontakt,tak si tam zavolaj 😉

bengy
9. mar 2011

Ahoj holky, zvazuji koupi tehle golfek. Do ted jsme meli plika, ale uz je prodavam a shanim sicka, ale chci jen classico nechci kupovat zbytecne nanoznik a vyhazovat za to penize. Jenze mam dilema. Bud jsem myslela cerny nebo nebo kiwi. Mate nekdo doma tyhle barvy, ze byste mi poslal info. Jedna se mi hlavne o to kiwi, jestli to neni moc ta zelena. Doted jsme meli kiwi plika, ale ty tam maji bile postranice, takze to krasne ten kocarek ozivi. Prosim poradte. Budu rada za kazdy nazor 🙂

ratocha
9. mar 2011

@katavinka skus si zavolat do Auparku, do Peg Perego predajne:
bola som si tam rezervovať sí-čko, tak mi dali kontakty 😉

katavinka
9. mar 2011

@sevzuz @almita @ratocha ďakujem moc, určite skúsim 🙂

almita
9. mar 2011

Ahojte kocky,dnes dorazilo konecne moje vytuzene SIcko a chcem sa opytat,cie je ta slnecna clona ok.Nema to byt viac napnute???

eimiky
9. mar 2011

@almita ona je taká labilnejšia , úplne napnutá nebude
ako si s ním spokojná?

almita
9. mar 2011

@eimiky este sme sa vozili iba po byte 😀 ,ale zatial som nadsena 😒 uvidime dokedy,lebo ja stale vymyslam 🙂 vy sa uz dlhsie vozite?

eimiky
9. mar 2011

@almita my sme mali najprv kolekciu 2009 potom zopár iných kočíkov a nedávno sme sa vrátili zas ku Síčku 😉

ikav1
10. mar 2011

ahojte! chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s kolieskami u sí? mám obavu, že sa rýchlo opotrebujú. a sneh ako zvladajú? ďakujem