Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
10. mar 2011

@ikav1 opotrebovať sa rýchlo určite neopotrebujú jednine vzadu sa trošku akokeby vyhnú smerom dnu ale nie je to veľmi viditeľné, mne sa to urobilo na obidvoch síčkach ale kolieska držia, ale to asi všetky síčka, viem čo mi hovorili kamošky to isté sa im urobilo

eimiky
10. mar 2011

baby neviem ako to je ale v tomto manuáli píšu, že Sí je do 20 kg(45 pounds) je to oficiálna stránka USA, tak nechápem prečo u nás uvádzajú 15 kg, asi kvôli nejakým normám http://us.pegperego.com/admin/archive/manuals/S...

barboramarek
10. mar 2011

@eimiky ahoj ano koli normam, aj plico p3 je do min 25kg, kedze tam rataju aj so surodencom na stupatku 😉

ikav1
10. mar 2011

@eimiky ďakujem...a ako je to s tým snehom? da sa aj keď ma také malé kolečka? 😉

eimiky
10. mar 2011

@ikav1 cez veľký sneh prejdeš ťažko aj s nafukovačkami a po odhrnutom chodníku prejdeš celkom fajn

ikav1
10. mar 2011

@eimiky ok 🙂 ďakujem

sasajka
10. mar 2011

Ahojte kočky, my sme mali Síčko, v lete na dva mesiace, potom som ho predala a som rada 😉 Podľa mňa je to hrkálka, ale to samozrejme asi všetky golfky. Je mi jasné, že nemôže mať vlastnosti športového kočíka 🙂 Tá clona tam len tak unavene visela 😀 a zadné kolieska sme mali od prvého dňa akokeby "vyčaptané" a to aj vtedy, keď tam dieťa nesedelo 😕 To sa mi veľmi nepáčilo, vyzeralo to, že je kočík používaný aspoň pol roka... Ale inak fajn, skladný, nákupný košík u nás veľa zniesol, a dizajn až na tie kolieska a clonu pekný 😀 A ešte som zabudla na to madlo, podľa mňa veľmi labilné (ani sme ho nepoužívali, dala som ho dole), také som ešte nevidela a to sme tých kočíkov mali viac... 😕 Ale berte to len ako môj názor a moje postrehy, viem, že veľa mamičiek je so Síčkom spokojných...tak želám fajn kočíkovanie 🙂 😉

eimiky
10. mar 2011

@sasajka madlo je pravda, že je labilné ale ja som na kolekciu 2009 mala z chicca liteway a to bolo, super.To na nanovom sa ani mne nepáči.aký máš teraz kočík?
Lebo ja som ich tiež mala viac a Sí pre mňa bol jeden z najlepších,preto som sa k nemu vrátila.

sasajka
10. mar 2011

@eimiky Teraz nemáme žiadny 😢 Budúci týždeň nám má prísť nová Nuna, teším sa na ňu, len sa obávam, či to nebude ďalšia hrkálka 😀 Ale golfáč som mala len Síčko, bol to proste nezvyk prejsť zo šporťáku... Ale tie vyčaptané kolieska keď som zbadala, uff, nevedela som skryť sklamanie 😕 Každý v mojom okolí ospevoval kočíky od Peg Peréga, u mňa sklamanie ☹ Ale nechcem nikoho odrádzať, sú to moje osobné pocity 😉 😉

sasajka
10. mar 2011

Jaj a ešte som zabudla, že mi na Síčko nejako nepasovala pláštenka, proste sa to nedalo nijako upevniť 😕 Neviem, či sa ku mne dostal nejaký chybný kus, ale aj to bolo veľké rozčarovanie...

sakura77
10. mar 2011

@sasajka tak jasne ,neda sa porovnavat klasika sportak a golfac 😉 ja som tiez uz mala vselijake,teraz som sa rozhodovala medzi nunou a si-ckom,ale ked som nunu obkukala a a odsoferovala nazivo v obchode, tak to bolo jasne,malinka,strasne nizucka opierka chrbta,to hlava uz teraz vonku,kratucke sedenie,nepolohuju sa nozicky a kolieska hrkotali uz na predajni na koberci,tak neviem..a to som ju uz skoro mala objednanu,tak sa mi pacila-na fotke 😀 takze po tomto to uz bolo iste ze nuna urco nie...ale fakt,najlepsie je vlastna skusenost,niektore ospevuju to,ine to,kazdemu vyhovuje ine....tak uvidime.najdlhsie som mala teraz concord,7 mesiacov,ale kedze kocikujeme tak raz do tyzdna,inak len pesi,tak uz mi je to dost velke popri nej tahat...

eimiky
10. mar 2011

@sasajka jasné rozumiem,mne sa to tiež stalo s tými koliečkami ale mne sa to dalo do jednej pozície a potom sa už proste viac nevykrivovali aj pri dlhšom používaní.No Nuna neviem, tie kolieska nie sú výhra,všetko sa do nich pichá a hrká dosť čo ja viem ale uvidíš sama keď vyskúšaš.Možno ti bude viac vyhovovať.Aspon, že nová má už aj polohovanie 😉 pláštenku som nikdy na kočíku nepoužívala, takže neviem ako sedí.

sakura77
10. mar 2011

A to ani nehovorte ze madlo z chicco pasuje lepsie,ja som prave minuly tyzden predala nase chicco aj s cisto novym madlom 😀 a ozaj na nune nie je vobec ziadne,a ani ziadne ine tam nepasuje ☹

eimiky
10. mar 2011

@sakura77 pasuje ale na model 2009, ktorý ešte nemá madlo, na 2010 ani 2011 sa nedá namotovať, kedˇže je tam už originál madlo 😒

sakura77
10. mar 2011

@eimiky aha,no este ze tak,no uvidime,snad budem spokojna aspon na leto😀

sasajka
10. mar 2011

Ja som madlo nepoužívala ani na jednom kočíku, malej zavadzalo, normálne do neho vždy búchala, a až keď som ho dala dole, tak sa ukľudnila 😀 Takže to mi na nune vyhovuje 🙂 Vlastne malá už behá, ale zato občas treba ešte kočík, na nákupy alebo na dlhší výlet, takže nový kočík bude na 80% stáť v predsieni a len občas ho vyvenčíme. Nemôžem si pomôcť, ale Síčko ma vtedy vyšlo na nejakých 235eur a za tú sumu som čakala viac... Ale napr. že sa trhá nákupný košík ako písali kočky niekde na začiatku, tak to u nás vôbec, môžem zodpovedne prehlásiť, že zvládal aj dosť veľké nákupy 😀

sasajka
10. mar 2011

Teraz neviem, či mám ešte napísať...postupne ma napadá, ale nechcem vyzerať ako nejaký odporca Síčka 🙂 😉 To polohovanie nožičiek, my sme to nevyužívali, mali sme vždy v jednej rovine, ale jedna strana akoby viac padala, bolo to také krivé, nemáte to tiež? 😕 Ja baby, keď nad tým tak rozmýšľam, možno sa mi fakt ušiel nejaký zlý kus... 😕

myskapipiska
10. mar 2011

@eimiky pretoze podla europskej normy musia uvadzat 15 kg, na vsetkych kocikoch je to tak, inak maju nostnost vyssiu

myskapipiska
10. mar 2011

inak, predavam sicko, kupovane v juny 2010, malo jazdene, popripade vymenim za iny golfac, zaziadalo sa mi zmeny 🙂

sakura77
10. mar 2011

@sasajka no to dufam ze si mala len nejaky fakt nevydareny 😀 ale tak,ja mam zajednany,ked si ponho pojdem este nie je iste ze si ho aj prinesiem,ak nahodu nieco zaujimavejsie tam zbadam... 😀 nic nie je nemozne...ze... 😅

sasajka
10. mar 2011

@sakura77 Neboj, bude sa ti páčiť 😀 😀 😀
@myskapipiska A tí traja záujemci sa len niečo pýtali? Len ma to zaujíma, zvedavosť 😉 Sa mi zdá, že ho máš už dlhšie v predaji.. Ja som svoj, používaný 2mesiace, musela predať za 150eur, bo ho nikto nechcel 😀

myskapipiska
10. mar 2011

@sasajka prva napisala ze ho chce, ze odkial som, som je odpisala a uz sa viac neozvala, druha, ze by ho vzala v marci, este som jej aj znizila cenu a nejako sa uz neozvala a tretia mala otazku, tiez som odpovedala a neozvala sa viac aj na mmb mi viacery odpisali, al nic. mam moznost ho vymenit za pliko, rozmyslam, ale neviem sa rozhodnut

sasajka
10. mar 2011

@myskapipiska Hmm, ja mám podobné skúsenosti s predajom 😉 Mne aj pliko príde ako hrkálka, ale je to vyššia rada ako Síčko, nie? Ja by som nemenila, myslím, že ho predáš...držím päste 😉

myskapipiska
10. mar 2011

@sasajka pliko je podla mna lepsie, aj ked tahsie, ale vzdy som ho chcela vyskusat,

eimiky
10. mar 2011

@myskapipiska tvoj som zaregistrovala na bazári už dlhšie aj ja .Ja som práveže prekvapená, že sa nejako nepredáva, mne sa minul môj hneď.Ale nedávno mali v brendone akciu tak tam veľa ľudí pokúpilo, tak asi aj preto, tak nech sa ti rýchlo minie 😉 pliko by som za Sí nemenila asi ani ja

ainik1
17. mar 2011

Ahojte baby,chcem sa spytat,ktore ho mate v ciernej farbe,nevybledla vam v lete strieska?Dakujem

mici111
18. mar 2011

@ainik1 ahoj, ja ho mam v ciernej farbe a tiez sa toho obavam..no uvidime po lete ako bude vyzerat.. 🙂 ale musim povedat, ze ja som s nim zatial maximalne spokojna...

kiwinka
19. mar 2011

@mici111 ahojky, uz ti dosla ta vlozka do Síčka?? sadlo to tam?
ja rozmyslam rovnako, ze ju objednam, len sa bojim, aby to tam sadlo...odpiiis prosim, Dakujem! 🙂))

kiwinka
19. mar 2011

@eimiky ahoj, prosim Ta odkial si objednavala podlozku do Síčka? veeeelmi pekne vizeraju na fotke!!!

mici111
19. mar 2011

@kiwinka hej, prisla, davala som fotky, len na nozkach to nesiaha az uplne dolu..jeeezis, to ty si mi pisala, ze chces rozmery??? ja som na to zabudla...hned zajtra pomeriam 🙂
alebo pockaj, hodim ti sem fotku,aby si vedela, ako je to dlhe na tych nozickach..a este fotky s fusakom buggy snuggle jarno jesennym 🙂 ten je fakt kraasny ... 😵