Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
26. mar 2011

@kikus29 môj má 14 kg a v pohode sa zmestil aj s fusakom v zime 🙂

lucenek
26. mar 2011

@katarina.banska já mám jane energy a měla jsem i PP sí tak můžu srovnat
Jane
váha 5,6kg, polohovací nohy a záda téměř do lehu, šířka 32,5cm, dvojité kolca, které opravdu fakt luxusně jedou nehrká-nejsou plastové a do košíku se dostaneš od pozice řidiče...


váha 6,5kg
polohovací nohy i záda témeř do úplného lehu (sklon stejný jako u janečka)
jednoduchá kolečka co jsou plastogumová a hrkaj, s brzdou furt cosik-jezdil mi v buse zejména na kruháčích v zatáčkách
do košíku se dosteneš leda z pozice z boku, jelikož tam dole má ten kříž
navíc košík se musí podšít, okamžitě se prodře, což u jane teda nehrozí
cena PP Sí comleto (madlo-jde jen sklopit a debilně vydělávat takže debilnmě se tam dítě i dává, plus nánožník cena tady kolem 6000Kč).
Jane bez madla (chicco CT 0.4 pasuje, nánožník jsme si nechala ušít od jedné mamči co je blázen do janeček obecně a sežene kde co si umaneš)cena 3899Kč novej

lucenek
26. mar 2011

@kikus29 dcera má 13kg a 2roky a 7m, kočík máme jen příležitostně a vejde se v pohodě...něboj se, v tom věku děti se vytahujou do výšky nežli do šířky, nebála bych se že tvoje mimčo bude mít ve dvou letech 18kg 😉

lucenek
26. mar 2011

jsem Vám odemkla alba-koukněte..tady mám všechny 😉

lucenek
26. mar 2011

Ale teda skládání má síčko luxusní, tomusím uznat i bouda je fajná, ale celkově pro mě plusy má více jane.....
jsme blázen do PP ale tenhle mě teda sklamal

eimiky
26. mar 2011

@lucenek si mala aj nunu? 😉

lucenek
26. mar 2011

@eimiky ano půjčenou od kamarádky stejně šířkou jako Sí a skládá se luxusně teda, má taky mouchy, zejména najíždění na patníky díky podvozku a blbě se teda vynáší, což Sí a jane tedase dobře drží bokem, u nuny dost dobře nejde

katarina.banska
26. mar 2011

@lucenek tak by si mi teda radsej odporucila jane energy? a da sa strieska sklopit aby jej nesvietilo slnko? a je dost priestranny? ak nehrka, tak to som rada, no snad bude aj dost priestranny a ma aj madlo?
este uvazujem nad maclarenom techno xt alebo maclaren quest. mas s nimi skusenosti?
dakujem

lucenek
26. mar 2011

@katarina.banska stříška se překlopit nedá to umí cybex callisto 😉 což je vychytaný, je o 2cm užší než Sí
nekhá a madlo nemá...viz můj popis výše ale dá se dokoupit
s nimi zkušenost nemá to zajo písni, stránka vzad myslím, ale u toho maclarenu quest jsou nožky debilně polohovat šířkou je stejný jako jane
a co cybex callisto? nebo ještě je typ bez sopjené rukojeti, ale má jednoduché kolca ale zase širší stopu než sí tak by nemusel špatně jet

lucenek
26. mar 2011

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex... a ta bouda je překlopit dopředu i v leže..je tam dost té látky....mít menší dítě prubnu i ten a pak bych teda písla jestli jane energy nebo callisto 😀 , Sí vím, že podruhé nee

lucenek
26. mar 2011

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101665-gol...
to je cybex s hůlkama a ještě jsou cybexy Ruby takové jak já říkám utíkáčky, lehoulinké a k mudře a na dovču......

lucenek
26. mar 2011

divej
to má jedna kočka v albu co umí cybex callisto

lucy.l
27. mar 2011

@myskapipiska Prodáváš ještě svoje Sí ? Jakou mají barvu a za kolik?Díky moc🙂

eimiky
27. mar 2011

@lucenek Cybex golfky by som neodporučala ani nahodou.Maju lacne prevedenie.poťah nekvalitny,taky umely a je dosť uzky.navyše ked ho chces predať,tak ho nikto nechce,zle sa predava.mala som onyx a jedna kamoska mala este ten s madlom a tiez nebola spokojna hned ho vratila.

mici111
27. mar 2011

@lucy.l ja budem predavat sicko 🙂 mam cierne black step 2010 completo ..pripajam fotky..mala by si zaujem? 😉

mici111
27. mar 2011

@lucy.l este zopar fotiek aj s podlozkou a dekou, dobre to vyzera..ale tie si nechavam 😀 jedine ak by si chcela aj podlozku, tu asi predam, lebo do noveho kocika mi nebude sediet..

lucenek
27. mar 2011

@eimiky nejsou cybexy jako cybexy řada ruby-onyx-a callisto je nebe a dudy...callisto je fakt luxus...

eimiky
27. mar 2011

@lucenek ale kvalita poťahu je sa mi zda,že rovnaka.

almita
27. mar 2011

@mici111 preco predavas sicko?

lucy.l
28. mar 2011

@mici111 mici za kolik ? A díky moc 🙂

mici111
28. mar 2011

@almita lebo idem do ineho kocika, bugaboo bee plus..ale sicka sa mi bude zbavovat velmi tazko 😢 skvely kocik..

mici111
28. mar 2011

@lucy.l 160 euro, je kupovany asi pred 2 mesiacmi, malo jazdeny, ziadne skrabance, nic, ako novy..

lucy.l
28. mar 2011

@mici111 děkuji za nabídku, je to na mě moc :(Můžu +-3000,-
ale díky moc 🙂

kiwinka
28. mar 2011

baby, bolo tu spominane, ze bude akcia na SK, napr: babymarket na tie prechodne fusaky babysnuggle ci jak sa to vola,,kukam ich web, zatial nemaju vypisane...viete o tom niekto niečo? Dakujem! 😀

almita
28. mar 2011

@mici111 preto som sa pytala,lebo ja ho mam necely mesiac a uz rozmyslam nad druhym.☹ zhodou nahod nad tym istym 🙂,ale este sa mi paci aj maclaren.Sicko som velmi chcela,ale nie som z neho az taka nadsena ☹

mici111
28. mar 2011

@almita faakt?? preco? ja som so sickom velmi spokojna..fakt..ale nechavat si aj sicko aj beecko a este mam jeden mam taky polsky..to je vela 😅 nemam to kam dat..

almita
28. mar 2011

@mici111 lebo hrka a to ma uplne vytaca.Chodim s tym opatrne,lebo sa mi zda,ze je labilny.Neviem,ci to je len moj vnutorny pocit,tym,ze sportak ide fantasticky a tichucko alebo je to naozaj tak. ☹ ja som bola z neho uplne nadsena a citim sklamanie 😒 skusim ho predat,rozmyslam nad tym maclarenom,ten nam radila teraz znama,ze ma velmi dobre jazdne vlastnosti.

mici111
28. mar 2011

@almita hm, tak ked mas takyto pocit pri nom, tak ho fakt predaj..ale ja som velmi spokojna..len dufam, ze nebudem lutovat vymenu 😀