Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

mirka285
16. aug 2011

@lodgermaniacka no oni udavaju,ze persian red a k tomu je to taka syta tmavoruzova,inak pre dievca krasna...no nic,treba zarobit este babu 🙂

mici111
16. aug 2011

@dara29 a do coho teda ides? do bee?

lodgermaniacka
16. aug 2011

@mirka285 no jasne 😀 ale teda blby nazov mu dali 😠 😠 😠

mirka285
16. aug 2011

@lodgermaniacka vidis keby som bola vedela,hned ta upozornim,Lodger to mas zato,ze si sa nepochvalila dopredu 😀 ja sa ti musim pochvalit,Teutonka je prec a veru mala si pravdu,nakoniec sa skoro o nu pobili 😉

lodgermaniacka
16. aug 2011

@mirka285 no nepochvalila, lebo je tu jedna chora hlava, ktora ked ma vidi tak očumuje, krk otača o 360C a nechcem sem už davať do verejnych tem čo idem kupovať, nech nie som na očiach 😒 a mala som rozrobeny ešte jeden kočík a nakoniec mam zase 3 😎

mirka285
16. aug 2011

@lodgermaniacka no tych chorych hlav je tu viacej 😝 dievcata lucim sa,idem do sadu,ak ma nahodou stretnete,kopnite do mna 🙂

marafka
31. aug 2011

ahojte prosim vas viete mi povedat aka je dlzka chrbtovej opierky na PP sí? priznám sa ze sa mi nechce listovat dozadu a hladat to ale mám 1,5 rocneho chlapceka ale je vysoky ako keby mal 2,5 tak chcem vediet ci by mu bol este dobry lebo teraz mame nunu a cela hlavka mu pretrca von tak uz v nom vela nenaspi... dakujem za info, potesite ma ak mi to napisete lebo u nas ho nikde nemaju

eimiky
1. sep 2011

@marafka opierka vam bude urcite dobra my mame skoro 3 roky a je ok,maly me dost vysoky.na nuneje velmi kratucka opierka.akurat nanoznik vam bude kratky,ten je do roka a pol .pasuje univerzalny alebo potom nejaky fusacik.

tinnka9
1. sep 2011

@marafka nas maly vyzera minimalne na 3roky a opierka je super 😉

marafka
1. sep 2011

@tinnka9
@eimiky
@lyongirl dakujem vam velmi pekne, stale rozmyslam ci kupit ci nie ale nuny sa zatial nechcem vzdat, to bola laska na prvy pohlad, ale na rok nam bude isto mala a budem musiet nieco vymysliet 🙂 este raz dakujem 🙂

mbrazd
5. sep 2011

zdravim, nechce sa mi to čítať všetko, tak sa chcem spýtať niektorej z vás, ktorá má PP si, či je s nim spokojna a čo jej vadí. Dakujem 🙂

mimisash
5. sep 2011

@mbrazd ahoj ja som uplne spokojna super sa sklada - rozklada, v kufri nezaberie vela miesta, ma odnimatelne madlo...da sa sklopit do uplneho lahu a dietatku v nom nevisia nozicky....ale je to kocik skor na rovnejsie povrchy...v obchode lahko prejdes je uzucky ale aj dost priestranny moj maly ma 18 mesiacov a 12 kg a sedi sa mu v nom super...ma dobru strechu mozes ju uplne sklopit proti slnku ci vetru...vo vybave sme dostali aj prsiplast a aj nanoznik
jedina vec co sa mi nepaci ze kosik nie je vystuzeny a je dost nizsko a uz sa nam urobila dierka
kupila som model 2010 v babymarkete

mbrazd
5. sep 2011

@mimisash dakujem 🙂 mam casualplay a je strasne tazky a nemotorny. Mala ma 6 mesiacov, tak rozmyslam, ze vymenim, akurat ze ci je to kočík aj do zimy

mimisash
5. sep 2011

@mbrazd sicko je fakt lahucke aj sa s nim lahko manipuluje
ale tvoja mala ma len 6 mesiacov takze to isto budete este potrebovat fusak a deky...no neviem ci je to pre take mini babo uplne vhodne a aj tie kolieska tlacit v snehu a v plackanici si neviem predstavit.....
mozno maju baby skusenosti aj so zimnou prevadzkou....snad niekdo poradi 😉

jaru30
5. sep 2011

Ahoj,
@mbrazd za mě spokojenost. Je lehoučký, dobře a rychle se skládá, prostornej, dá se nastavit výška rukojetí, slun. stříška se dá překlopit před děcko, kočár se dá vyprat. Teď mě momentálně nic dalšího nenapadá, ale ostatní určitě doplní 🙂
Malýmu se v něm fakt líbí. A už nechce do sporťáku.
Mají pro mě jenom jednu mouchu, no spíš mušku. Nákupní košík je sice velikánskej, ale nemůžeš do něj dát nic těžšího, jinak ho šoupeš o zem...Ale už jsem si zvykla a nákupy zavěšuju na rukojeť. Pěkně na každou stranu dám jednu tašku, abych byla vyvážená 😀 Takže mě až tak nevadí, že PP nemá spojenou rukojeť 😀
Jako jasně, ovládání jednou rukou (když v druhé třeba vláčíš děcko) je krapet náročnější, než u té spojené ruk., ale pro mě nic, co by se nedalo vydržet 🙂
Takže já doporučuju 🙂

lyongirl
5. sep 2011

@mbrazd ahoj, tiež doporučujem, spokojnosť maximálna. Malý sa v ňom vozí veľmi rád, prežili sme aj zimu, sneh a čľapkanicu, v meste sa to dalo, lebo o chodníky sa vačšinou starali. Zmestili sme sa aj s fusakom a nikdy nebol žiadny problém. Ako píšu maminy, tak problém je trochu v košíku, ale každý kočík má niečo, netreba doň veľa nakladať, problém je aj s manipuláciu 1 rukou, ale zvládla som aj to prinajhoršom, lebo mám vačšie dieťa, ktoré sa sem, tam držalo za ruku. Trošku je nevýhoda, keď bábo leží a fúka, alebo svieti slnko, vtedy sa sklopiť streiška nedá, dá sa sklopiť a zatieniť, len keď je dieťa v sede, ale to je normálne a stačí to poriešiť buď slnečníkom, slnečnou clonou, popr. pri veľkom vetre pršiplášť.

katren
5. sep 2011

@mbrazd aj nas caka prva zimna sezona, tak som zvedava, ale nejako sa neobavam 😉

lola79
7. sep 2011

ahojte. urcite je to tu niekde napisane, ale nechcem prechadzat tolko stran. Da sa ten potah prat? Mame kiwi2010 uz vyse pol roka a este sme to neprali. Bala som sa to dat dolu, ze to uz nedam spat. Ako to prevleciem cez popruhy? Dakujem!!

eimiky
8. sep 2011

@lola79 je to úplne jednoduché, dva šrobíky odšróbuješ a popruhy jednoducho prevlečieš.Ja som to prala v práčke na 30 a v pohode.

ev1cka11
12. sep 2011

ahojte, konečne som sa rozhodla pre sí 🙂 Rada by som ho však videla naživo. Som z BB a tu ho v predajni nemajú,len na objednávku. Možete mi poradiť kde ho majú? Radšej 2010,či 2011? Dakujem

mici111
13. sep 2011

@ev1cka11 ahoj, som ti zabudla odpisat, ja som mala sicko, potom som ho predala a zasa som sa k nemu vratila 😀 aj ked mam pocit, ze kolekcia 2010 bola vydarenejsia..no a kde ho maju v BB, to ti neporadim..a lodger do sicka sedi krasne..

sakura77
13. sep 2011

@mbrazd ,tak ja som so sickom tiez spokojna,ale uprimne na zimu to teda kocik nie je,myslim do snehu....to pojde asi tazko..tak ale zalezi ake su chodniky upravne,no....ja mam na zimu stale este "terenak" speedy,ak by sa madam este chcela vyvazat 😉 inak spokojnost,ako aj baby pisali,lahucky,skladny,pekny 🙂nakupny kosik mi neva,na nakupy chodim autom,tak ale ak treba aj na rukovate sa krasne daju igelitky zavesit 😀
a prat som este neprala veru,vzdy len cistim s handrickou,zatial nebolo treba,pouzivam podlozky,tak sedacka je uplne ok,akurat madlo a striesku obcas prejdem,tak ale skusim ked baby pisali ze ide dat dole,tak fajn...
@mbrazd
@mici111 ty si cislo,ze ja som sa k nemu zas vratila 😀

ev1cka11
13. sep 2011

@mici111 to som si prečítala,už minule, že si sa k nemu vrátila🙂 ja by som chcela čisto čierny, no neviem,či je aj v kolekcii 2010.

mici111
14. sep 2011

@ev1cka11 myslim, ze je aj 2010 cisto cierny, ja mam tiez nero completo 2011 a je super 🙂 sice teraz mi stoji v kute, lebo mam este bgb bee 😀

eimiky
14. sep 2011

@mici111 tak nakoniec si sa aj ty k nemu vrátila 😉 tak ako ja 🙂

mici111
14. sep 2011

@eimiky ty si chcela tusim maclaren, nie?

eimiky
14. sep 2011

@mici111 no mám už druhé síčko a aj maclaren ale už nepotrebujeme kočík, už sme škôlkari 🙂

hojda
14. sep 2011

@sakura77 TAk do sněhu nejsou asi žádné golfky🙂

mici111
14. sep 2011

@eimiky fiiha 🙂 teraz ste zacali od septembra? a aky to mas mac?