Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

laloona
20. okt 2011

@lucenek ty brďo,kdybych měla jak ho zkusit, já ho zkoušela jen v obchodě a tak i ten downtown byl super,ale venku jsem nadávala jako blázen, neskutečně trvdý kočárek ☹ v obchodě jezdí každý super 😒

lucenek
20. okt 2011

no....to je to....ne každý ti dovolí s eprojet na dlažbu po hladkém ti pojede perfektně každej...ale spíš jsme myslela tu kostrukci když zatáhneš...bude to rozvrkočené....jinak v obchodáku ti klapat nebude a odpruženej taky není..teda nepoznala jsem to
To Janečko zase je..ale když se ti nelíbí, tak nevim no

lucenek
20. okt 2011

@laloona tak k té brzdě co vidím má to vůli zabrzdíš ale popojíždí to ten zobáček je celkem úzký mezi ty zarážky takže to lítá i v té zabržděné konstrukci -zase srovnávám s tím co mám, páč mi to nedělá

to madlo teda koukám že jde vyháknout asi jsem na to nepřišla nebo je to fakt nově šlo to jen do pozice dolů při skládání a nahoru klasicky když tam sedí dítě

košík přístupný jen z boku....pro mě nevýhoda, ale dá se na to zvyknout

lucenek
20. okt 2011

ty máš prcka 10m.....to bych ji nechala ve sporťáku jetšě na zimu určitě a na Jaro uvidíš no..třeba přijde nějaká novinka ale hodně si chválí holky bugabo bee tak to by šlo od jara....

laloona
20. okt 2011

@lucenek bugaboo jsem zkoušela od kamarádky a podle mě je to jen značka co se tak přemrštěně platí,jinak moc pohodlí pro dítko není, je to jen modní doplněk 😒
naše malá má deset měsíců,jenže my máme v novém domě hrozně malý a úzký výtah,sporťák se mi do něj nevejde,takže hoprodávám,protože kočárkárna sice je,ale neustále vykradená, takže ho můžu rovnou někomu věnovat když ho tam dám a do sklepa ho taky nenarvu a to bydlíme v 7.patře,takže pro nás už jen nějaké supr golfky připadají v úvahu, je to těžké ☹

lucenek
20. okt 2011

@laloona a co nuna?peep 2011 jde polohovat sice jen záda ale zase luxusně jezdí a dá se krádně složit na placku vyneseš, je lehká košík na pikaču, ale což no.... hele ty seš adept na janečko no..lehké vyneseš úzké kryté luxusně jedou....

laloona
20. okt 2011

@lucenek já jsem adeptna Bohnice z toho už spíš 😀
nuna se mi líbila,ale bojím se toho podvozku,není moc nízko? už vidím,jak bych někde orvala obrubník 😖

lucenek
20. okt 2011

@laloona no pdřeš to zespoda to si piš ale zase ne všechny chodníky maj 120cm obrubník, už se dělaj ty sjezdy.....jako zase luxusně jede nunička..a jednou rukou spojená rukojeť

eimiky
21. okt 2011

@laloona madlo ide zlozit,su tam take 2 cupliky,stlacis a madlo zlozis.podla mna je dost kryty aj bocnice a aj strieska je super,ze sa da preklopit,ked fuka.

laloona
21. okt 2011

@eimiky děkuju moc,jsem více méně rozhodnutá, jen teď nevím zda koupit to Sportivo a nebo completo, nevím,zda užiji ten nánožník,protože mám fusak a nánožník asi nebude třeba amadlo bych si dokoupila.Mám možnost jeden koupit teď za 1600 Kč bez madla a nánožníku, to je dobrá cena co myslíte?

lucenek
21. okt 2011

@laloona tak do toho jdi pokud ovšem není rozvrzaný, když máš fusak tak se ti sejně malá s fusakem do toho pidi nánožníku nevejde

laloona
21. okt 2011

@lucenek Jo? no tak moc díky, pak pošlu foto a postřehy 🙂

ainik1
21. okt 2011

@laloona ja odporucam,malu v nom mam cca od 1 roka,spavala v nom este asi 5 mesiacov,ide takmer do lahu,je priestranny,aj ked tak nevyzera,merala som ho,na sirku aj na dlzku bol dokonca vacsi ako sportak co sme mali(CAM MB X6),lahucko sa s nim jazdi,kamoskam co maju ine golface idu ovela tazsie.Mam completo 2011,uz by som ale kupila len clasico,nanoznik nevyuzijem,je dost maly uz teraz,na zimu dam len fusak a plastenku idem tiez kupit univerzalnu,lebo tato je na prd.Nepatri medzi najlacnejsie,ale ja by som golfac za 100-150 evri nekupila (to sa nechcem nikoho dotknut)

laloona
21. okt 2011

@ainik1 právě to se mi zdá taky hrozně moc ☹ půjdu se juknout na ten za 1600 Kč a snad to vyjde a budeme taky spokojení majitelé 🙂 díky moc za rady a postřehy 🙂

katren
21. okt 2011

Ahojte maminky, idem predávať Si-cko bezove...este som ho nedala do ponuky, ak by bol zaujem, napiste IP 😉

veve39
22. okt 2011

kocky ktore mate skusenost - sicko je lepsie ako pliko ? stale zvazujem medzi maclarenom a sickom (ale asi skor to bude mac) a este by som uvitala nejake porovnanie pp si s pp pliko....

mirka285
22. okt 2011

@veve39 pliko je tazsie,myslim,ze nema ani tu preklapaciu striesku...

veve39
22. okt 2011

@mirka285 hmotnost som vobec nepozerala, kedze u mna musi byt kocik co najlahsi, pliko rovno skrtam...a spominali sa tu aj Jane Nanuq, vraj su super - nemas o nich nejake info ?

mirka285
22. okt 2011

@veve39 pliko ma sestra,takze preto viem,ale o Jane kocikoch neviem veru nic ☹

lucenek
22. okt 2011

@veve39pp sí váha asi 6,5-7 kilečlko ale nif mof jízdní vlastnosti, , pliko je těžší kolem 9 kil...copž dle mě postrádá smysl golfek, aby byly lehce vynesitelné i s děckem

Jane energy váha 5.6-6kilo a paráda
hane nanuq- novinka s madlem ruční brzdou a výškově stavitelnými rukojeťmi váha ale 8 kilo....ale jedou perfektně

ještě jukni třeba na pliko mini

veve39
22. okt 2011

@lucenek vdaka za porovnanie..ja potrebujem co najnizsiu vahu (problemy s chrbtom), dobre jazdne vlastnosti, pekny dizajn...a nie velmi premrstenu cenu 😉 , ked budem vyuzivat, dieta uz bude mat 20mes. (hned z jari budem mat na uzivanie pozicane bee+, takze nove golfky budu aktualne az na leto)

cize k macu a pp si mi asi pribudlo na zvazenie aj to jane energy...

kacka.l
22. okt 2011

Tady jsem kdysi psala porovnání. 🙂
http://www.emimino.cz/diskuse/peg-perego-pliko-...

Musím ještě říct, že dobré jsou i cybex callisto, a nesmím zapomenout na xtreet emotion- v albu. 🙂

lucenek
22. okt 2011

@veve39 asi jo..já sjem to co ty malá, záda v hajzlu takže energy jsem kupovala podruhé...síčko měbohužel velmi sralo....když srovnám jak jednou a jak se chovaj ty dva energy jasně vítězí a cena je o 1000-1500 níže

caliisto má taky váhu kolem 8mi kil..ale moc se mi líbí hlavně ta bouda jak jde překlopit

lucenek
22. okt 2011

co se týče rozdíl ložné plochy sí x energy janečko je o 1cm užší a 1,5 kratší ač to v reále nevypadá

veve39
22. okt 2011

@kacka.l cybex call. su super, aj pekne, len pre mna tazke 😒

veve39
22. okt 2011

@lucenek to jane je teda asi co sa jazdenia tyka lepsie ako si, ale myslim ze nema taku dobru strechu...a sicko je pre mna krajsie 🙂 ...popozeram, "ohmatam" a do jari vyberiem
dakujem 🙂

lucenek
22. okt 2011

@veve39 jj s tou střechou je to fakt, ale já používala pro 2 leté dítě je k tomu pevná popruhová pláštěnka takže pohoda

mirka285
22. okt 2011

@kacka.l aj ja mam extreet,su krasne stylove ale hrkocu...

kacka.l
22. okt 2011

@mirka285 To mi dělalo taky, stačí vystřihnout z kousku nějaké gumy nebo pěnovky jakoby prstýnek ten navlíkneš na osku kolečka, stříkla jsem to tefloňákem a super, ani zámkovka nic- jel tichounce- jen takové to dunění od koleček- jinak byl jako traktor. Vím, že holky, to dokonce domakaly a v baumaxu nebo tak koupily přesný průměr gumové podložky a bylo. 🙂Kočár to je bombovní.