Kočiare v Leluchowe

lenka4321
16. sep 2020

Zienky mate niektora skusenost? oplati sa isť do leluchowa pozriet na kočiare alebo ist radsej do krosna?

greta2017
16. sep 2020

@lenka4321 za mna jednoznacne ano! Sice naposledy som bola na kociare pred 2 rokmi ale sla by som o5 hned ako prva volba. Ak by som tam nenasla potom by som sa obzerala po inych

lenka4321
autor
16. sep 2020

@greta2017 super vyskusam zajtra ....🙂

jaskolka
17. sep 2020

Boli sme, aj kúpili, majú krásny výber a ceny úplne v pohode

hygienka
18. sep 2020

@lenka4321 boli ste v Leluchowe? aký majú výber, my by sme chceli ísť zajtra

jaskolka
18. sep 2020

@hygienka ja napríklad bývam 0,5 km od Leluchow a a často chodíme, už len tak, ako na prechádzku 😃. Môžem potvrdít, že majú super výber, a odporúčam ísť hore, nie celkom na začiatku kupovať, asi autom pôjdete, choďte normálne hore po ceste vpravo, cez trhovisko, a asi po 200 metroch budú ďalšie stánky, sú tam lepšie ceny a často aj výber.Len v sobotu už okolo 11 balia, tak skôr treba ísť

hygienka
18. sep 2020

@jaskolka ďakujem veľmi pekne za info 🙂

hygienka
18. sep 2020

@jaskolka ešte sa chcem opýtať, nevieš ako sa pohybujú ceny kočiarov za 2-kombi, bez vajíčka? cca?

jaskolka
18. sep 2020

@hygienka cca 200 eur, závisí, podľa značky

lenka4321
autor
19. sep 2020

@hygienka boli sme , celkom dobry vyber kupili sme takze som spokojna....cena nas vysla 3 kombinacia 400 e

lenka4321
autor
19. sep 2020

@jaskolka ja som prave kupila dole hore sa mi nepacilo velmi nic a ked pacilo bol podobny akodole a cena o 100 e vyssia ....ja som velmi spokojna s vyberom

jaskolka
19. sep 2020

@lenka4321 my sme kúpili hore, tiež 3kombinacia, 380 a práve vtedy hore boli krajšie. Ono aj podľa osobného vkusu to je. Hlavne ze sa dobre nakúpilo👍

hygienka
20. sep 2020

dievčatá ďakujem, kúpili sme hore, my sme chceli bez vajíčka, kedže to už máme Cybex, tak sme nechceli kupovať zase....nakoniec sme kúpili iba hlboký kočiar....dole mali menší výber povedali, že je vypredané, že keď tak na objednávku, ale nechceli sme objednať a potom ísť zase tam po kočiar :/

hygienka
20. sep 2020

ešte doplním ak by nieto potreboval info :D dole ceny neviem a hore 3-kombi 380€ mali značky Coletto, Camarelo, Bexa a ešte nejaké, už si nepamätám, vaničky na kúpanie malá 6€, veľká 7€, lehátko plastové do vaničky myslím 2,50€ a látkové 4€, vrkoč do postielky tam bola cena asi 23 alebo 28€ neviem presne ale pekné veci mali na výber....postielky tie so žirafkami 65€

svgd
3. máj 2021

Ahojte, ake znacky kocikov predavaju v Leluchowe? Viem si nieco pozriet aj na internete co predavaju?

hygienka
3. máj 2021

@svgd hľadala som ,ale nenašla som žiadnu stránku. Ale ako som písala vyššie mali camarelo, coletto, bexa ale pokiaľ máte nejaký vyhliadnutý a predávajú vašu značku, tak objednajú. My chceme ísť v lete kúpiť športový, tak snáď sa bude dať

lusyc
3. máj 2021

Baby a dajú sa kúpiť aj osobitne hlboký a vajíčko, bez športovej časti? Ja by som chcela nejaký neutrálny, ale na hojdavej retro konštrukcii. A neviete, či mávajú s gelovými, či nafukovacími kolesami? Ďakujem.

hygienka
3. máj 2021

@lusyc nie, my sme kúpili iba hlboký.... buď kúpiš 3 kombi alebo iba hlboký, ak majú aktuálne v ponuke
vajíčkoo máme Cybex a dá sa nakliknut na konštrukciu s adaptérmi, lebo tie vajíčka z trojkombinácie nemajú nič spoločné s bezpečnosťou a športový sa chystáme kúpiť niekedy v lete

hygienka
3. máj 2021

@lusyc aj ja som chcela tu retro konštrukciu, ale nemali...možno by sa dalo objednať,ale mu sme už museli rýchlo kúpiť lebo hrozilo, že zatvoria hranice a dobre, že sme kúpili, lebo o týždeň ich aj zatvorili🙈 skús stránku kocikyforbaby. Mne sa tam veeeelmi páčili kočiare, tie na retro konštrukcii, možno sa dá kúpiť aj bez športovej časti

lusyc
3. máj 2021

@hygienka ďakujem. Tiež by som rovno kupovala, ked pôjdem okolo k našim, nie na dvakrát. Vajíčko sice mám, ale nie štandard, takže isto by sa nedalo nakliknut ani s adaptermi a na občasnú cestu k lekárom sa mi to veľmi osvedčilo po sekcii, mať vajíčko na kolesách. Športový už tiež mám po starších deťoch.

svgd
3. máj 2021

@hygienka dakujem pekne idem pozriet znacky

hygienka
3. máj 2021

@lusyc tak potom kúpiť iba hlboký (nás stál 200-mame coletto florino carbon, ale takú farebnú kombináciu som na nete nenašla ako máme my), hlboký bol iba tento jeden na predajni, tak ten sme vzali a vajíčko nejake kvalitne, v pohode môže byť aj z bazáru....my sme kúpili Cybex Aton 5 využívané 7 mesiacov v top stave a ešte rok aj niečo bolo v záruke za 80€(nové stojí 150€cca)....podľa mňa sa na bezpečnosti neoplatí šetriť

lusyc
3. máj 2021

@hygienka áno, so všetkým súhlasím. Vajco mam dobré, recaro, ale to nenakliknem. Idem pozrieť ten váš kočiarik. Ďakujem.

hygienka
3. máj 2021

@lusyc ten 06c máme sivá látka, teraz som ho už našla.....tu ho ponúkajú za 450€cca a v PL 3-kombi za 350€

lusyc
3. máj 2021

@hygienka pekné sú. Ďakujem. Do nášho terenu a na hojdanie na balkóne dúfam, ze zoženiem retro za rozumnú cenu, keďže toto bábätko už ozaj nebolo v pláne, mala som ísť do práce.