Kočík 4Baby Atomic

livka222
18. okt 2015

Ahojte...

podla heureky je za posledne tyzdne najpredavanejsi a teda TOP1 kocik 4BABY ATOMIC... http://kociky.heureka.sk/top-produkty/ kocik na prekvapenie v trojkombinacii stoji do 200€... kedze je napredavanejsi, najde sa tu spomedzi vas niektora co ho ma alebo nejaka jej kamoska ho ma?? lebo nejak sa neviem dopatrat nikde na nete k nejakym hodnoteniam... ani nazorom... neviem ci je to teda nejaka novinka a nikto ho este nema?? Ak mate nejake skusenosti podelte sa o ne ... ci uz dobre ale aj zle, nech sa viem spravne rozhodnut 🙂 budem len rada 🙂

livka222
autor
25. okt 2015

Tak ziadna z vas nenapisala nic... tak idem napisat ja sama... vcera sme s manzelom tento kocik videli v BB v Europe v obchode ALLTOYS... podla mna je uplne nepouzitelny ... teda v zime urcite... vanicka je tak uzka ze sa tam zmesti bud dietatko alebo fusak... mozete si vybrat... mozne pouzit snad len na leto kedy je velmi teplo a dietatko nemusi byt take naobliekane... URCITE NEODPORUCAM KUPOVAT !!!!

bibisk
25. okt 2015

Ja mám športový z toho , zatiaľ sme neboli vonku, spala v nom len vo vnutri, ale pozdava sa mi adekvatne k cene. Dala som zan 120 euro. Mala som 8 kocikov, takze uz mam nieco okukane 🙂 🙂

smradka
31. jan 2017

Škoda, že som temu až teraz našla, ale možno ešte niekomu pomôžem. Mám kočík v trojkombinácii a neľutujem. Je malý a šikovný. Ľahko sa zloží a keďže veľa cestujeme tak to je veľká výhoda. Vanicka sa zda sice menšia, ale bezproblemov som tam narvala krpca, velky pleteny fusak a hrubu deku. Ma pol roka a stále sa tam zmesti aj keď asi už nahodim športovú časť, lebo je to už len tak tak. Ale skor na dĺžku mu bude uz málo zachvilu, lebo krpcek je dlhy ako tyzden pred vyplaltou 😀 Nemam proti nemu žiadne vyhrady a pre nenáročnu mamičku je podľa mňa velmi dobrá voľba.

mischulik
15. sep 2018

@smradka Ahoj, ja som práve o ňom čítala v hodnotení kočiarov a tam ho spomínali, že dobrý pomer ceny a kvality..že aj keď je poľský, tak je to dobrá voľba..ja tiež potrebujem ľahší kočiar, kvôli noseniu po schodoch..zvláda tento kočiar zimu? Píše, že je odpružený..my tu máme skoro celé mesto samé kocky, zvládne to? i keď aj s golfáčom sme po nich chodili, ale predsa bude to malé bábätko..ďakujem pekne