Kočík Abc Design Mamba 2012

andreyka14
8. okt 2012

ma niekto skusenosti? pripadne 2011.dakujem za rady

keesa..
8. okt 2012

Ahoj ja mám síce ABC Design Zoom , pouzívam ho uz vyse roka a som stou značkou spokojna,je robustny a da sa pekne poskladat a lahko rozobrat

adel22
23. okt 2012

@andreyka14 Ahoj, tak ako, kúpila si si MAMBU? lebo aj ja nad ňou uvažujem....tak sa chcem spýtať, či ju máš a ako si spokojná🙂 Ďakujem!

andreyka14
autor
28. okt 2012

@adel22 praveze nie, je sice lahky, a aj sa dobre sklada....ale nema bohvieake kolesa. a kamoska ho ma a nezmestil sa jej do vytahu.....tak neviem 🙂

zinhka
9. jún 2013

Ja na mambu nedam dopustit, pouivame ju od 1. Dna, teraz ma dcerka rok. Je vyborny, lahko ovladatelny, robustny. Co sa kolies tyka, nikdy sme nemali problem a to mam kocik z druhej ruky, zadne kolieska sa daju jednoduchym gestom dat dole, a kocik sa zlozeny zmesti aj do kufra najmensieno auta. Mame maly vytah, ked sme mali este vanicku, kocik sa nevosiel, teraz so sport sedadlom uplne v pohode ano

barborecka1000
26. jan 2014

Ja mám mambu 2012 - jedine co mi trosku vadí je ze vanicka nemá žiadne tienidlo - proste je to velmi otvorene a teraz ked mrzne tak musim malej dávať plienku a fusak vyťahovať tak vyššie ... Je to taky asi letný kocik

Co sa týka kolies tak zatial vsetko ok - používam ho ale len od decembra