Kočík Babystyle Egg 2

6. aug 2023

Ahojte, sme s manželom v očakávaní a pomaličky riešime výbavu pre bábätko. Veľmi sa nám páči kočík Babystyle Egg 2 - konkrétne set 9v1. Máte s ním niekto skúsenosti? Vyhovuje Vam? Ďakujem.

saamsarka
10. aug 2023

Ahoj, ja s ním nemám skúsenosti, ale sme s manželom rozhodnutý pevne pre ten kocik. Lenže pre set 4v1. Mala som možnosť vidieť ho a konštrukcia je pevna je síce cenovo drahší, ale to vidno aj na kvalite prevedenia.

autor
10. aug 2023

@saamsarka tiež sa nám práve veľmi pozdáva, ale naživo sme ho ešte nevideli. Neviete ako je to prosím s tým poskladaním súrodeneckeho kočíka? Stačí k nemu dokúpiť len tie adaptery?

saamsarka
10. aug 2023

Tak to netuším ako je ale predpokladám že ano.. ja som ešte len v začiatkoch tehotenstva len 3 mesiac.. ale bola som sa už poobzerať po kočíkoch lebo najprv sa nám pozdával na nete a naživo sme sa presvedčili že ho určite chceme.. bol nádherný konštrukcia pevna a aj to spracovanie vyzeral veľmi kvalitne.. najprv sme chceli 9v1 len potom som si uvedomila že načo potom 6v1 a nakoniec budeme len kupovať 4v1 a osobitne dokúpim tašku a zvyšovacie adaptéry.. budeme mat marcové dieťa tak fusak sme zhodnotili ze moc nevyužijeme tak stačí 4v1 máte už aj vybratú farbu ktorú by ste chceli?

autor
11. aug 2023

@saamsarka ďakujem krásne 🙏 pravdepodobne si budeme vyberať medzi fearher a feather geo, ide o svetlejšiu farbu tak možno s nou bude viac prace ako pri tmavších farbách čo sa týka údržby, ale najviac sa nam páči tak uvidíme. Inak na Babyholding platí do konca roka zľava 15% na všetko s použitím kódu katarzeee15, nam to spravilo obrovský cenový rozdiel keď sme skúšali nahodit do košíka všetko čo budeme potrebovať. To možno len taký tip pre vás, keďže aj my sme čakali či niekto nedá nejaký zľavový kod práve aj na egg kočiky 😊

saamsarka
11. aug 2023

Ďakujem za info no skoda ja budem ten kocik kupovať až vo februári.. mne sa tiež presne páčia tieto farby a ešte aj hunter Green a olivova… a možno ak by sme mali dievčatko tak by sme sli do farby paprika.. naživo som videla len kocik paprika..a postieľku už máte vybratú?

autor
11. aug 2023

@saamsarka áno, tie zelenkave sú tiež nádherné.. postieľku vybranú ešte nemáme, ale budeme brať úplne základnú, keďže nám príde zbytočné dávať veľa peňazí za to.. Chceli by sme potom pomerne skoro v izbičke pripraviť takú tú "domčekovú" posteľ v klasickej 90x200 veľkosti, kde je ten matracik len trošku nad zemou, tak preto nechceme moc investovať do neviem akej postieľky.. Vy už máte vybraté? 🙂 Vlastne aj kočík by sme riešili úplne iný, ale kvôli určitým dôvodom by sme mali po roku radi druhé bábätko a veľmi sa nám pri tomto pozdával ten tandemový systém, tak vyhral to 🙂

saamsarka
12. aug 2023

No my uvažujeme nad tou detskou rastúcou postieľku… keďže mame aj dosť malo miesta a prvý polrok nechceme robiť žiadne zmeny v spálni.. tak pojdeme asi do nej len v porovnaní s inými mi príde troska ta cena premrstena.. ale nemáme inú možnosť keďže mame malo miesta..

saamsarka
4. okt 2023

Ahoj už si si kúpila ten kocik?