Kočík Bebetto Rainbow

petrikovicova
22. mar 2015

Ahojte maminy. Ma niektora osobne skusenosti s tymto kocikom. Teda konkretne by ma zaujimala dlzka lozka. Dakujem za odpovede 🙂

matkovazuzka
24. mar 2015

@petrikovicova ahoj podarilo sa ti získať nejaké info ? tiež ma tento kočík zaujal

matkovazuzka
24. mar 2015

Poprosím o info ak má nejaká maminka skúsenosti, mňa by zaujímalo aký je rozdiel medzi NICO a RAINBOW okrem preklápacej sedacej časti. Ďakujem

petrikovicova
autor
24. mar 2015

myslim, ze nico ma o nieco dlhsie lozko, teda aspon podla fotiek by som povedala...a pre mna rainbow ma lepsie farby :D

mimisk
24. mar 2015

@matkovazuzka co sa tyka konstrukcie jetoiste ako nico, len pevna sedacia cast, neda sa dolea sklada sa spolocne s konstrukciou

matkovazuzka
24. mar 2015

@petrikovicova ďakujem, nakoniec si ho kúpila alebo si si vybrala iný ?

matkovazuzka
24. mar 2015

@mimisk ďakujem za info 🙂

mimisk
24. mar 2015

@petrikovicova ak vam mozem doporucit kvalitou je lepsie bebetto

matkovazuzka
24. mar 2015

@petrikovicova inak dosť váži 14,5kg

matkovazuzka
24. mar 2015

@mimisk čítala som fóra k bebetto vraj sa dá dať opierka do slušného ľahu 🙂 neviem čo tým maminy presne mysleli, lebo písané je v popisch do úplného ľahu .. neviete mi poradiť či je možné ho niekde odskúšať v Ba ? Ďakujem

mimisk
24. mar 2015

@matkovazuzka nie je upne do lahu, trosinka je tam mensi sklon, my mame teraz na predajni nico,ale v bratislave neviem

petrikovicova
autor
24. mar 2015

na vahe mi nezalezi

matkovazuzka
24. mar 2015

@petrikovicova aha tak my veľa cestujeme autom tak to ma zaujalo, že je ťažký, máme teraz chicco a mám s ním čo robiť 🙂

petrikovicova
autor
24. mar 2015

skor ocenim priestrannost

matkovazuzka
24. mar 2015

@mimisk môžete mi ešte prosím poradiť neviem sa rozhodnúť medzi bebetto a bexa ? Ďakujem

mimisk
24. mar 2015

@matkovazuzka mne sa zda ze bexa uz prestala vyrabat sportaky

matkovazuzka
24. mar 2015

@mimisk áno ? lebo ja som našla viacero ponúk

mimisk
24. mar 2015

@matkovazuzka to su uz stare modele a bexa ich nema na stranke uz

matkovazuzka
24. mar 2015

@mimisk aha ďakujem