Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zuzik311
7. dec 2012

@annie07 oki pošli

milacik0106
7. dec 2012

Briáčky poprosím vás o návod ako dať dole z autosedačky striešku ... nejako neviem nato prísť ... ďakujeeem 🙂

anavi007
8. dec 2012

@milacik0106 len ju vytiahni smerom hore; ja som nad tým tiež maturovala dlho 🙂

jollinka
8. dec 2012

Já jsem si včera přivezla domů Brio verzi 2013, byl problém s dostupností, neb verze 2012 už se nedělá a 2013 ještě nedorazila ze Švédska. V obchodě jsem se proto na rozdíl ptala, řekli mi, že krom možnosti výměny koleček v ničem rozdíl není, takže moc nechápou, proč si dává dodavatel tak načas. Pak jsme ještě s kamarádkou náhodou narazily na tohle, možná je to další vychytávka jen k verzi 2013, nebo byl i k předchozí verzi? http://www.aaakocarky.cz/cz/produkt/slunecni-cl...
A co se týče délky, taky mám obavy, v obchodě jsem to porovnávala třeba s Jané MUUM, který se mi taky líbil, a je fakt, že korbička byla o dobrých 5-7 cm užší. Zase je ale dlouhá a navíc se mimčo prý cítí líp, když je těsně obklopeno, takže jsem neváhala. Navíc klasický tlustý zimní fusak z emitexu se vejde v pohodě a až bude miminko tak velké, že se tam nevejde, dávno nebude fusak ani hluboká korbička potřeba.

mirkap84
8. dec 2012

@jollinka ...gratulujem k vybornemu rozhodnutiu, budete spokojna 🙂 😵
Slnecna clona sedi aj na starsie modely 😉

miriamka
8. dec 2012

@zuzik311 Ahoj Zuzka,tak ja mam BRIO go...maly sa narodil v sept. so slusnymi mierami 4140g a 51cm a teraz ma 3 mesiace a pekne ma dost mieste v hlbokej casti kociku, davam fusak aj maleho v overaliku a uplne v pohode, miesta je tam este dost 😉

zuzik311
8. dec 2012

@miriamka ahoj ďakujem za odpoveď ja som sa bála či to nebude úzke a teda či to nemám ešte zmeniť a vybrať niečo iné ☹

cerimi77
8. dec 2012

ahojte, ja by som sa chcela opýtať, ako ste spokojné s kočíkom zn. brio, mám záujem nie o brio go, ale o brio smile, ale nikde ho nemajú na predajni, aby som si ho mohla vyskúšať, ale veľmi sa mi páči a uvažujem, či to risknúť a objednať ho cez net aj bez pozretia a vyskúčania, budem vďačná za každý názor, ďakujem 😉

kapokapo
10. dec 2012

@jollinka ahoj, verzia 2013 sa vraj odlisuje len tou prednou napravou s velkymi kolieskami, ja si robim taktiez zalus na BRIO GO alebo SMILE, v Bratislave maju dostat novy BRIO GO po Vianociach, tak si to pojdem obzriet..... Nevies ci sedi vanicka starsich modelov na 2013? Dakujem.

kapokapo
10. dec 2012

ahojte baby, BRIO GO VANICKA 2013 ma možnosť zložiť do tenkej podoby na cestovanie pomocou vnútorného mechanizmu. Je to aj u starsich modelov?

kalifa28
10. dec 2012

@kapokapo jasné 🙂

kiakocikovsvet
10. dec 2012

@kapokapo typove prevedenie vaničky je nezmenené

kapokapo
10. dec 2012

@kiakocikovsvet Dakujem, cize ju tam v pohode nasadim ano? Dik.

kiakocikovsvet
10. dec 2012

@kapokapo áno, v pohode ju nasadite

zvalka
10. dec 2012

@miriamka aj moj ma presne 2 mes. a 3 tyzdne, kedy sa narodil vas? 🙂 🙂 moj je tiez riadny macko uz, a tiez v pohode sa zmesti a tento kocik miluje! len co ho tam polozim, uz spinka 😵

lindana
10. dec 2012

Ahojte, neviete aky je rozdiel v tychto dvoch adapteroch? Okrem cenoveho? http://shop.babetkovo.sk/index.php/adapter-pre-... a http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa.... Chcem pripojit vajicko MC Cabriofix...

kapokapo
11. dec 2012

@miriamka ahoj, myslis ze do pol roka sa vmesti do vanicky babatko?

kapokapo
11. dec 2012

@madormi ahoooj, kociarik vyzera super, kto ti to sil?

madormi
11. dec 2012

@kapokapo Monika Neubert, je na mmb, přezdívka nojba, moc šikovná a milá paní 😉

miriamka
11. dec 2012

@kapokapo No maly bude mat tento tyzdne 3 mesiace a meria 59cm...vanicka ma cca 80cm takze isto sa zmesti, a teda hovorim, moj maly bol "macko" ked sa narodil takze mensie babatka na 100% 😉
@zvalka...14.september

kapokapo
11. dec 2012

@madormi dakujem za info... 😉

kapokapo
11. dec 2012

@miriamka Super, dakujem.... este premyslam, ci ta sportova cast bude vhodna aj pre take malinke babo na sedenie... ci sa nebude smykat...

miriamka
11. dec 2012

@kapokapo Ako myslis ze vhodne na sedenie?Ja ratam ze maleho dam do sportaku po pol roku,a to uz bude sediet...ved babo tak rychlo do sportaku nedas,ci?

kapokapo
11. dec 2012

@miriamka ahoj, ano tak po pol roku som myslela, ked bude sediet, ta sedacia cast je taka velka, ze si tam takeho drobceka neviem predstavit🙂

tulky
11. dec 2012

kde je momentalne zozeniem najlacnejsie Brio Go? oplati sa pockat s kupou do noveho roka?

mirkap84
12. dec 2012

@tulky ...a chcete iba sportiak alebo celu kombinaciu?
Tu je super cena za 3-kombinaciu 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15241509&tab=0

madormi
12. dec 2012

@tulky řekla bych že nevyplatí, že je slevnovat nebudou a na trh postupně budou vozit jen 2013 a ten je dražší 😉n nebo to udělají vyčůraně jako nuna- ta jak začla prodávat 2012 tak i na 2011 udělal stejnou cenu jako měla 2012 tzn podražili 🙂

kiakocikovsvet
12. dec 2012

@tulky akciové brio sa už dopredáva, takže je iba v niektorých farbach, u nás modrá a červená trojkombinácia za cenu 689,-€

skybaby
12. dec 2012

@tulky inak ja predavam vajicko tmavomodre a vanicku ta je taká výrazná modra po jednom dietati 😉 pozri moje inzeráty keď chceš

tulky
13. dec 2012

@mirkap84 no rozmyslame aj nad novou trojkombinaciou, aj nad variantou iba sportovy kocik novy. Ten co si mi poslala ma fajn cenu, ale cierny nechcem