Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zvalka
15. apr 2013

@zuzkag2 🙂 🙂 dakujem, kludne sa inspiruj, a ano, sila to Monika z CR 😉

zvalka
15. apr 2013

@miriaka my sme este tiez v hlbkoej vanicke. tento tyzden mame 7 mesiacov, uz asi pomaly prejdeme ne sportak

zuzkag2
15. apr 2013

@zvalka dakujem 🙂 no drobec ma cerstvo 6 mesiacov, a uz sme ho dali do sportaku, lebo chce vsetko vidiet, a uz nie je kocik len na hajanie a aj sa to lepsie prevaza v aute.

zuzkag2
15. apr 2013

baby, chcem sa spytat, teraz na jar, aky pouzivate fusak v briu...mne sa paci strasne buggy snugle, ale neviem ci tam bude pasovat...nemate niektora?

maty1232
15. apr 2013

@pellullinka ahoj, no na zimu už plánuju ten sporťáček, uvidím, jak si malá řekne 🙂 pokusím se nezapomenout nebo mi to klidně připomeň, odpovím ráda....

Mám dotaz, děvčata. Závěsné hračky na kočárek - boudičku, drží tam ty klasické - jak je takové to kolečko, které se roztáhne nebo tam musí byt nějaká lépe držící úchytka? Díky!

lulii
15. apr 2013

@maty1232 Mě tam drží to klasický "kolečko" - jakoby od řetězu. Jak jsou např. hračky lamaze - např. dráček zoubek, kapitán kalamár,.....

millada
15. apr 2013

Moja bodkovana podlozka a nanoznik od Moniky 😵 Nanoznik je uzasný, dala som si spravit so zipsom na boku, aby som ho nemusela davat dole, ked vyberam malu a je to super 😉

lulii
15. apr 2013

@millada Jééé, to je super, ty puntíky 😵 Můžu se zeptat, na kolik vyšel ten nánožník? A vlastně i ta podložka 😀

millada
15. apr 2013

@lulii , dakujeeem 😵 Ja milujem bodky 🙂 Preto je z obidvoch stran bodkovana. A to bolo ešte rozhodovanie vybrat ake bodky, ake velke, aku farbu... 😀 😀 😀 Kebyze si davam dalšiu robit, asi by bola zasa bodkovana 😅 😉
A nanoznik je skvely. Chcela som, aby tam bola aj biela, ale zaroven, aby nebol vzorovany velmi, tak som si tam navrhla ten biely pas. A ten zips je velmi prakticky, odporúčam. Vlastne na tej prvej fotky je uplne rozopnuty 🙂
Nanoznik vysiel myslim na 25 €, potahy na madla boli po 4 € a podlozka myslim 10 € 🙂

mhanca
15. apr 2013

To je super ty puntíky 🙂 Jinak holky, další dotaz...........Mám brio asi 4 dny a dneska mi začalo vrzat odpružení, prostě, když se s tím kočárkem houpe, tak je to docela nic moc zvuk, samozřejmě, že ty pružiny pracují i při obyč jízdě, takže to slyším porád.........dělá vám to taky, nebo se to dá nejak promazat? Jen me teda nenapadá jak. A jak vubec celkově se o kočárek staráte?

mhanca
15. apr 2013

Jo tak ted opolko jsem si všimla, že nevržou pružiny, ale u předních šroubku, jak se ta kontrukce houpe...dělalo vám to nekteré u nového Bria? A přešlo to? Já tam stříkla WDčko a trochu to pomohlo, ale jsem z toho teda rozhozená...nový kočár ty jo....jetý 4x

enculatko
15. apr 2013

Ahojte, vie mi niekto prosim poradit, ako sa da nasadit na sportovy kocik to madlo? Mala som ho doteraz dole kvoli fusaku a teraz ho akosineviem dat naspat🙂 zasunula som ho tam ale co i len slabym dotykom sa hybe hore- dole.

mhanca
16. apr 2013

@enculatko Nemuzes sem hodit fotku?

kataol
16. apr 2013

@mirkap84 prosím tě, jak to z toho vyděláš? já se to snažím všemožně vydělat, ale bojím se, že to urvu 😀

kataol
16. apr 2013

@mirkap84 prosím tě, jak to z toho vyděláš? já se to snažím všemožně vydělat, ale bojím se, že to urvu 😀
@mirkap84 myslím, když dáváš nánožník na brio 😀 nějak mi nedocvaklo, že se to nenapíše asi pod to...snažím se instalovat nánožník na sporťák a nejde mi to z toho vycvaknout

kocicinka
16. apr 2013

@mhanca mám ježděný kočárek a nic mi tedy nevrže... Po tom prostříkání se to nezlepšilo?
Já musím cca 1x za 14 dní prostříkat přední kolečka, jinak se sami zaaretovávají. Ten trn, co zasahuje dovnitř, když se to kolo vyndá.
Holky, je tady někdo, kdo má Brio s těmi kšírami? Potřebovala bych se na něco zeptat.

lululiatko
16. apr 2013

ahojte, trosku vam skocim do diskusie. Ak by sa tu nahodou nachadzal niekto, kto chce predat brio go za dobru cenu, mala by som zaujem! Je to moja srdcovka a neviem sa vzdat myslienky na jeho kupu....

kovalakova
16. apr 2013

Baby.. ako udrziavate cierne brio?.. dnes mi prisiel sportiak.. no trosku mam obavy z ciernej farby.. keby aspon madielko bolo pogumovane ze obtriem a hotovo.. daju sa ucit aj take umyvatelne vlozky a aj na madielka nahradne pogumovane?.. dalej mam aj letnu striezku no netusim ako sa da vymenit.. prosim kto mi vie pomoct ako ju vymenit?...

jakani
16. apr 2013

no zeny!!! mam "hexenschuss"-seklo mi v krizoch, ked som otacala sedacku do protismeru!!!!! a to ma malicka len 9,5 kg...som k.o., ledva som sa dopelhala domov....nabuduce si rozmyslim, ci vobec tocit... ☹ ☹ moje milovane Brio 😨 🤐

terezka312
16. apr 2013

Ahoj holky, mohly byste mi prosím doporučit pláštěnku na sporťák? Jinou, než originální? V Malvíku říkali, že má moc velkou stříšku a univerzální Emitexová na něj jde jen nějaká konkrétní, kterou zrovna nemají a jiná, kterou maj, tak nejde právě kvůli stříšce. Jakou mám teda koupit? Moc děkuju!!!!

mhanca
16. apr 2013

@kocicinka jo zlepsilo, tak uvidim, třeba je jen potřeba, aby si to "sedlo"
@terezka312 Já nemám origoš, mám univerzální emitex ale ne tu obyč, ale na trojkolku a krásne se tam vleze celý Brio!
@kovalakova Já mám Brio teprv krátce, ale myslim, že ten matroš je dobrý, že pujde omýt jen hadříkem. Jinak jakou letní stříšku?
@kataol Myslíš vycvaknout stříšku, abys tam dala ten pásek s těmi patenty?

terezka312
16. apr 2013

@mhanca díky moc za radu!

A ještě jedna věc, od kdy jste ve sporťáku vozili děti? Moje dítě ještě nesedí, ale už bych ho asi ráda do sporťáku dala, jen mě teď trochu štve, že nejde víc do lehu.

chirabell
16. apr 2013

@terezka312 ahoj ja som maleho dala do sportaku ked mal 5mesiacov, do vanicky (iny kocik) sa mi uz nezmestil na dlzku hoci bola z tych vacsich...kym nesedel sam poriadne byval v nom v lahu

terezka312
16. apr 2013

@chirabell děkuju za odpověď. Já pořád váhám. Přeci jen brio nejde do lehu úplně, tak se bojím, aby si nezničil záda, když ještě vůbec nesedí. Ale rozhodně ho to ve sporťáku baví víc, už to není mimino, co by mu stačilo v kočáru koukat do nebe 😀 Bude mu 10 měsíců 😅

terezka312
16. apr 2013

@enculatko no tak to by mě taky zajímalo, přijde mi, že tam nejde nějak pořádně nacvaknout, že se hned s každym zavaděním o něj vyndá 😖

chirabell
16. apr 2013

@millada krasne si si to zladila...tiez mam ciernobiele brio a podlozku od mniky...ale farebnu...zajtra mozno nafotim....ten nanoznik je z akeho materialu?

@lulii monika sije super a ma krasny vyber latok,komujikacia tiez vyborna...a cena zalezi od latky aj...moja podlozka stala 18 eur aj s posyovnym na slovensko,mam z jednej strany pruzky a z druhej zvieratka 🙂 zajtra nafotim hadam a dam sem foto

lulii
16. apr 2013

@chirabell Jéé, no tak super, ráda se nechám inspirovat 😉

chirabell
16. apr 2013

@terezka312 moj maly ma 8,5 mesiaca aktualne...myslim ze v 10 mesiacoch aj ked nesedi uplne super ho do sportaku mozes dat...uz ma pevnejsi chrbatik a ten pololah je tam podla mna uplne v oohode..ak by si napr mala dietatko s refluxomtak by ti aj detsky dr odporucil taku mierne vyvysenu polohu

millada
16. apr 2013

@chirabell , dakujem 😵 Nanoznik je z nepremokave sustiaku, aj ta biela latka 🙂 Tak pridaj fotky tvojej podlozky 😉 Ja som chcela taku nie velmi farebnu, aby mi tam vynikla malá, ked ju pestro oblečiem 😀

terezka312
16. apr 2013

@chirabell asi máš pravdu, asi to moc řeším. Je fakt, že už to není malé mimino, začíná si stoupat, tak už ty záda musí mít trochu pevnější 🙂 Ale prostě ještě vůbec nesedí, tak jsem se bála. Asi to přestanu řešit 🙂