Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kiakocikovsvet
11. jún 2013

@sap akciové sety brio sú na sklade vo farbe červená, hnedá, čierna, šedá

solnicka_nr
11. jún 2013

@sap PD svet deti Barbora je veľmi ochotný my mame všetko odtiaľ aj ked sme z NR vie zohnat napr aj poťahy nakociky atd.

mmisenka
11. jún 2013

@kiakocikovsvet v Prahe 🙂

ivett
11. jún 2013

@sap fakt takhle dlouho, byla jsem u nich na prodejně, v tu dobu měli na prodejně všechny barvy kromě berry, a říkali mi, že ta berry holt trvá nejdýl, navíc s tím bílým rámem, že je to kombinace, která trvá...Objednávku jsem dělala 15.5. a doteď nic, já teda tam mám více věcí, na které čekám, ale kočár a adaptéry k autosedačce jsou jedna z nich...Ptala jsem se jich právě proto, kdy to mám objednávat, chtěla jsem objednávat až koncem června, ale paní říkala, ať objednám radši dříve, že se jako může stát, že zrovna bude a přijde do 14 dnů, ale že většinou je čekací doba u tohoto modelu až ty dva měsíce, pokud ho objednáš hned, možná to ještě stihneš...já pokud by mi do porodu nedošel, což teda nepředpokládám, ale může se stát, tak mám v záloze u tchýně jiný kočár, takže můžu chvíli jezdit s ním, takže mě to až tak nevadí...

ijoola
11. jún 2013

Já mám objednáno již od konce dubna a to "jen" barvu černou s bílou konstrukcí.A také stále nic.A to když jsme kočárek objednávali, měla být dodací doba 3týdny- max. měsíc.Takže opravdu lepší objednat hned 🙂

ivett
12. jún 2013

@ijoola a taky z malvíka?

ivett
12. jún 2013

@ijoola když jsem tam byla, tak zrovně červený měli skladem a mohla jsem si ho rovnou odvézt, ale já nakonec chtěla ten berry, tak čekám a čekám a doufám, že to dojde, protože krom toho mám objednanou autsedačku a isofix a bez toho existovat nemůžu, kočár náhradní mám 😀

sap
12. jún 2013

@ivett tak mam ho objednanyz nej-hracky.cz mali na sklade posl.kus berry a vraj konci vyroba tejto farby.Dufam ze dojde cim skor a nieje to nejaky podvrch...mate skusenosti s touto strankou??

lludmila
12. jún 2013

@sap neboj, nej-hracky.cz jsou stránky přímo dovozce pro ČR, jsou v pohodě. Chodím k nim nakupovat do jejich kamenného obchodu

ivett
12. jún 2013

@sap koukala jsem na ně taky, podle mě jsou ok, ale já chtěla víc věcí, co oni zase neměli, proto jsem šla do malvíka, no doufám, že jako ta barva dojde 😀

ivett
12. jún 2013

@sap a ověřovalas tu skladnost? fakt ho mají nebo ho musí objednat u výrobce tak jak v malvíku?

sap
12. jún 2013

@ivett prave mi dosiel mail ze tovar bol odoslany...och ako sa tesim 🙂) hned ako dojde budem informovat..dufam ze dojde v pohode,lebo je to velka dialka ...

ivett
12. jún 2013

@sap tak super, já jdu psát do malvíka kde to vázne teda...🙂

ivett
12. jún 2013

@sap už chápu, proč je tvůj skladem a můj ne, já chci kolekci 2013, abych na ni mohla pak event. dokoupit ty přední velká kola, to co nabízejí na nej-kocárky jsou kolekce 2012, tak proto ji mají skladem...

poppy1
12. jún 2013

@kiakocikovsvet prosim vas kde v Bratislave a okoli sa da nazivo vidiet Brio go? dakujem 🙂

ijoola
12. jún 2013

@ivett Jojo taky z Malvíka.Už jsem jim tam asi před týdnem psala a prý se mi pokusí zjistit alespoň zhruba kdy dorazí.Ale je to už opět týden a odpověď žádná.Jen mi od nich chodí pravidelné info "objednáno u dodavatele". Už z toho začínáme být trošku nervózní.Červenec se blíží a kočárek stále nikde. Zatím je čas,ale...

ivett
12. jún 2013

@ijoola no přesně, každý třetí den email a furt to samé, objednáno u dodavatele...tak jestli se ti ozvou, dej mi vědět co a jak...já jako mám ještě čas a fakt mám v záloze kočár navíc, takže mě to až tak nemusí štvát, ale tak chtěla jsem nového prcka do nového kočáru, tak se ho nemůžu dočkat...🙂

sap
12. jún 2013

@ivett fakt?preco na nom pise ze kolekcia 2013?idem tam hned pisat..

ivett
12. jún 2013

@sap u kolekce 2013 mají napsáno, že skladem není, mají tam skladem tu 2012...možná sis nevšimla...

sap
12. jún 2013

@ivett http://www.nej-hracky.cz/trojkombinace/2936-bri... tento som vcera objednala,vcera tam bolo posledny na sklade,dnes uz nieje lebo ten posledny som vzala.. :(

ivett
12. jún 2013

@sap http://www.nej-hracky.cz/175-brio-2013-nova-kol... tady mají kolekce 2013, a skladem nejsou
http://www.nej-hracky.cz/121-brio-2012- 2012 mají tu, ale teď tam nevidím ani ten berry, že by ho vůbec nabízeli, tak možná ho fakt mají z kolekce 2013, ale to by tam asi psali ne?
třeba byl ten tvůj poslední co mají, tak jsi měla štěstí, jsem zvědavá co ti přijde...

ivett
12. jún 2013

@sap jo tak to mě napadlo, napsala jsem to současně 🙂 tak máš štěstí, pak ho vyfoť, jsem na něj zvědavá... 😉

ivett
12. jún 2013

stejně by mě zajímalo, jak pak poznám, že mám kolekci 2013, jako jestli se v těch kolech nějak liší, když to má být uzpůsobené těm velkým kolům přídavným...

sap
12. jún 2013

@ivett no uz som im pisala E-mail tak cakam...ja tiez neviem ako to zistim tiez by ma to celkom zaujimalo,lebo kolieska som este neobjednavala,to som chcela az pred zimou...ja rozdiel nevidim v tych kocikoch.Mozno by vedel povedat niekto kto videl aj kolekciu 2012 aj 2013

ivett
12. jún 2013

@sap já je taky budu objednávat až před zimou když si budu myslet, že je využiju 🙂 tak to jsem fakt zvědavá, jestli ti k tomu něco napíšou, tady holky už asi kolekce 2013 mají, ale nevím jestli je tu někdo, kdo mě "v ruce" oba a kdo to dokáže porovnat, já na první pohled rozdíl taky nevidím...

sap
12. jún 2013

@ivett odpisali mi: "Přední kola pasují na kočárky BRIO GO, u kterých je uvedený kód 36496 nebo 36494 – tento kočárek BRIO GO Berry má kódové označení 36496-174 (174 je označení barvy), takže se jedná o novou kolekci z roku 2013. Výrobce původně tuto barvu zařadil opětovně i do kolekce 2013, ale následně to přehodnotili a barvu vyrobili jen v omezeném množství s označením 36496 – poslední kusy z kolekce 2013 nám výrobce zaslal v půlce dubna 2013. Vše by tedy mělo být v pořádku …"

ivett
12. jún 2013

@sap no já jdu v tom případě psát do malvíka, jestli jako vůbec ten kočár někdy bude, když píšou, že výrobce to nakonec vyrábět nebude...

sap
12. jún 2013

@ivett skus,ale neverim ze by ta tahali za nos...ked ti ho slubili tak ho podla mna budes mat...drzim prsty

ijoola
12. jún 2013

Už jsem tam také psala.Tak jsem zvědavá na odpověď 🙂

ivett
12. jún 2013

@sap
@ijoola taky jsem tam psala, tak uvidíme, co odepíšou, snad to klapne, protože já berry moc chci 🙂 když by nebyl, vemu červený, ale berry je prostě berry a dost by mě naštvalo, kdyby nebyl...