Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

jaya
17. aug 2013

Ahoj holky, prave jsem si slozila svou verzi Bria 🙂 Cerna konstrukce a korba Berry. Ta korba je uplne nova, ale je na ni napsano, ze se ma cistit hadrikem namocenym ve vlazne vode. I potah na matraci. Praly jste to i tak? Nebo cistite jenom podle navodu? A co potah z autosedacky. Ta nova neni, tak bych to chtela oprat. Muzu? Co vsechno jste z Bria praly?

jaya
17. aug 2013

Pro zajimavost, takhle vypada Berry na cerne konstrukci 🙂

kimby
17. aug 2013

@jaya luxusní!

kimby
17. aug 2013

mohu se holky zeptat, jaký typ autosedaček (vajíček) lze upevnit na Brio?

jaya
17. aug 2013

@kimby Autosedacku Brio Go s adaptery. I Maxi Cosi autosedacka lze, ale musi mit specialni adaptery.

kimby
17. aug 2013

@jaya děkuji moc ze informaci!

jaya
17. aug 2013

@kimby Neni zac.;)

dyje
19. aug 2013

Ahoj, prosím vás, jaká pláštěnka sedí na sporťák Brio Go? Na korbičku jsem měla od Emitexu a spokojenost, ale nenašla jsem u nich takovou, která by seděla i na sporťák BG. Tak se obávám, že budu muset pořídit na sporťák originál pláštěnku BG - zdá se mi ale zbytečně drahá. Máte někdo typ, která jiná by seděla dobře i na sporťák, když je v pozici v lehu? Díky moc za radu. 🙂

dyje
19. aug 2013

@jaya Ahoj, myslím, že potah na autosedačku je pratelný. Já prala jen nánožník na korbičku - na 30st. jemné praní a dopadlo to super. 🙂

ijoola
19. aug 2013

@dyje Ahoj,zrovna jsem se také chtěla zeptat na pláštěnku 🙂 Ale já zatím potřebuji právě jen na hlubokou korbičku. (Takže se sportovní verzí neporadím, naopak se ráda inspiruji jak to vyřešíš. Originál je opravdu hodně drahá.) Jak píšeš že jsi byla spokojená s tou od Emitexu (chtěla bych si ji objenat, také jsem se na ně dívala) měla jsi ten klasický rozměr, nebo tu větší verzi maxi? Díky moc.

dyje
20. aug 2013

@ijoola Ahoj, mám dojem, že ta Emitex pláštěnka na korbičku byla exclusive - ta klasická velikost. 🙂

sissi
20. aug 2013

@dyje
@ijoola holky já koupila plastenky originál na eBay, byly o polovinu levnější nez tady 😉

matiz1
20. aug 2013

ahoj, prosím vás ako sa na športovú časť upevňuje kryt proti dažďu? bol súčasťou kočíka takže by to mal byť originál k tomu ale nejako nechápem ako ho tam mám pripevniť. sú tam také gombičky na zapnutie a tie mi nikam nepasujú. no proste som technický typ 🙂

madormi
20. aug 2013

maminky, nechystáte se některá ted nebo na podzim prodat brio v barvě pro kluka nebo neutral? stačila by i sportovní verze, enmsí být korba. kamarádka se zamilovala do mého bria a shání. děkuji moc za případné nabídky.

lulii
20. aug 2013

@madormi Kamarádka bude prodávat - má celé černé, s korbou a adaptérama na maxi cosi a je ještě v záruce do 2014 myslím 😉

madormi
20. aug 2013

@lulii a cenově?

lulii
20. aug 2013

@madormi Jé, tak to nevím, ale zjistím - zítra bych s ní měla mluvit, tak dám vědět 😉

pellullinka
20. aug 2013

Hezký večer 🙂 už od jara sem zamilovaná do Bria, teď sem na začátku těhotenství a i když se mi líbí i jiné kočárky, brio splňuje vše. ještě sem ho ovšem neviděla na živo. a chtěla bych se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi korbičkou 2012 a 2013, případně jestli někdo neplánujete kolem vánoc nebo začátkem roku korbičku prodávat.
děkuju

kamfi
21. aug 2013

@hanickaa.d ja mám ten istý typ bria a s tým praním to nie je bohviečo. U nás to prebieha takto: odopnem striešku a madlo, a ostatné šup do vane. Vydrhnem s kartáčom ,dokladne vysprchujem a na slnku vysuším. Iný sposob som ešte nenašla 😉 Teraz v lete to nebol problém, 😉 ,na druhý deň bol suchý. Horšie to bude,ked sa ochladí a začne pršať 😲 Pri tom našom šmudlovi to bude hruza

tiumen
21. aug 2013

maminky, dá sa oprať poťah zo šporťáku? Ak áno, ako to dať všetko dole? Lebo dnes sme boli kupovať použité brio a celé poťahy sú špinavé a fľakaté 😖

memek
21. aug 2013

@tiumen zo sportiaku sa da iba strieska tusim...

tiumen
21. aug 2013

@memek a na čo sú potom pri časti na nohách zo spodu tie suché zipse?

lulii
21. aug 2013

@madormi Ahoj, tak jsem mluvila s kamarádkou, tak má inzerát tady na MK: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/tclf/br... Jinak by prý prodala i samostatně sporťák. Tak pokud budeš chtít (resp. kamarádka), tak se jí ozvi 😉

sandy3911
21. aug 2013

Baby neviete o niekom,kto sije striesky na brio? Dakujem 😉

zdeni.r
22. aug 2013

Holky dotaz.. jak se u vašeho bria aretují kolečka? máte tam šedý plast nebo takový jakoby holý šroubek? díky moc 🙂

lulii
22. aug 2013

@zdeni.r Já mám šedý plast-kolečko.

martinasukennikova
23. aug 2013

potrebujem radu pri kupe bria tu na modrom koníku . ak je niekto ochotný napíšte mi. dakujem

zuzik311
23. aug 2013

@dyje ja mam elodie details. ide aj na hlboku vanicku aj na sportiak

zuzik311
23. aug 2013

@jaya jej ak bude baba tak kupujem vanicku .. ja mam hnedz a moj sen bol berry len pre chlapca neviem neviem

martuska75
23. aug 2013

@martinasukennikova možno by ti tu baby poradili, keby si napísala konkrétnejšie s čím máš problém 😉