Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

denis19
13. okt 2010

@sokolik1 netuším,ale optám se Ti ok? ALe myslím,že by zvládla vše!

zajo79
13. okt 2010

je pravda ze sa cierna farba spini? ci je na nej vsetko vidiet? rozmyslam...cierny na bielej konstrukcii alebo sedy na bielej konstrukcii.

ma tu niekto skusenosti s ciernym? prosim prosim

denis19
13. okt 2010

@zajo79 já mám šedý na bílé sporťák a k tomu červenou vaničku a znám jednu co si stežuje na černou, kvuli bavlnkám co je tam videt 🙂

zajo79
13. okt 2010

@denis19 presne tak to chcem 😵 a este rozmyslam nad cervenym sportakom...ale neviem ci by to nebolo cervene az moc.
preveruje sa totiz prave, ci sedy na bielom rame je vobec na centralnom sklade... to sa moze stat len mne, horko tazko si vyberiem a nebude....

miska1981
13. okt 2010

@zajo79 ja mam cierny na bielej konstrukcii a je to pravda, vidiet na nom prach, ale ked ho kazdy treti den alebo raz za tyzden prejdes mokrou handrickou je to ok.
inak modry na bielej je tiez krasny aj cerveny na ciernej konstr.

zajo79
13. okt 2010

ak nebudu mat sedy na bielej...tak potom kupujem cerveny. i ked pre chlapca...zatial... a v bruchu co je to sa uvidi.

denis19
13. okt 2010

@zajo79 klid, máš čas a oni určite dostanou i Tvoji vytouženou kombinaci,ale pozor, červený celý se na bílé konstrukci neprodává....proto já mám jako základ šedý na bílé a k tomu červenou vaničku....

zajo79
13. okt 2010

@denis19 moc cas nemam, sme bez kocika. 😒

denis19
13. okt 2010

@zajo79 no ale máš psaný 6tt, tak to by jsi mohla stihnout 🙂 máš už i mail, konečne 😲

zajo79
13. okt 2010

neee, mam este syna, takmer 20 mesacneho, pouzivame sice kocik obcas tu okolo bytovky to zvladame na odrazatku..ale ked chcem ist do obchodu,ci vyrazit do mesta, tak bez kociku nemozem.

mala som kupit kocik za 200 eur... ale kedze bude babo, viem dlha cesta pred nami...ale naco budem teraz kupovat sportak len aby bol..a za par mesiacov zase brio. teraz kupim rovno brio...a potom len vanicku, skate a doplnky ake budem chciet...

denis19
13. okt 2010

@zajo79 a jooo, tak to ano, to je pravda!!!!! máš termín porodu skoro jako jsem mela já tento rok, jen jsme to trochu urychlili 🙂

zajo79
13. okt 2010

ja som mala druheho syna o tri tyzdne skor, tak aj teraz by to tak mohlo byt..uz som mala toho dost behat z bruchom. 😅

denis19
13. okt 2010

@zajo79 no to zní humorne.....naše se musela vyklubat na svet o 6 týdnu dríve,jinak nevím jak by to vše dopadlo 😕

zajo79
13. okt 2010

@denis19 tak hlavne ze vsetko dobre dopadlo.. 😔

denis19
13. okt 2010

@zajo79 jojo presne tak a ted se po letech tešíme!!!! 🙂 a to i společne s briem 😀 😀 😀

saska73
14. okt 2010

@zajo79 na čiernu sa chytajú všetky špinky, prebehnem to občas tým lepivým valčekom a záleží od toho aký máš fusak / deku - či púšťa chĺpky alebo nie. A ja si aj trošku kamienkov pri chôdzi nakopem do košíka (asi šmatlem 😀 )
ale aj tak sa mi čierna páči, mám ju na sivej konštrukcii, čo som ocenila najmä v zime a v daždi, nie je na tom vidieť vôbec prach + dokúpenú striebornú striežku a madlo

zajo79
14. okt 2010

dakujem... tak neviem co mam teraz spravit, sedy na bielej konstrukcii vobec nieje.

ak by som zobrala cierny, tak urcite kupim striebornu striesku.

paci sa mi aj cerveny, len... sa to kupit bojim. 😅 pol roka sa v nom bude vozit este Matko, to by sa dalo... ale sa bojim ze ho kupim a povedia mi ze mam v brusku chlapca, no a to ma klepne, 😅

denis19
14. okt 2010

@zajo79 neboj i kluk muže mít červený kočárek, když jde treba jen o vaničku , aspoň ho neurieknu 😀 . Tak šedý není, no to jale smula a videla jsi už i tu krémovou barvu? Tá také není špatná...co ríkáš.
Není černá smutná pro miminko???? 🙂 Já strašne chtela modrý na bílé konstrukci,ale všichni mne atakovali, že holka a modrý....
Jinak všem dobré ránko!

zajo79
14. okt 2010

dobre ranko vsetkym. 🙂))

no... sme bez kocika a chcem silou mocou kupit brio, nech sa v nom povozi teraz 7 mesiacov Matko..a potom kupim vanicku a bude pre babo...

pojdem do obchodu a si tu cervenu omrknem na vlastne oci.

kremovu eee. este je seda na tmavom rame.... to este rozmyslam alebo cierny na bielom. Je vidiet ze som Vaha? 😀

zajo79
14. okt 2010

asi je chyba ze silou mocou chcem vybrat...ked neviem ktory. asi tomu necham cas, kupim teraz vozitko na par mesiacov pre Matka... a potom kupim brio. ☹

denis19
14. okt 2010

@zajo79 nekupuj dva kočárky, to je zbytečné......to nikdo nemá šedý..ano Jozef???? To jsou veci a preci musí ho dostat nekdy v dohledné dobe, prec se neprestala šedá vyrábet...ikdyž šedý jsem nikomu nevidela toa jepravda 😀

zajo79
14. okt 2010

nie, ani on nema. My odpisal dnes rano o pol siedmej. 🙂 skoro stava a pracuje uz. 😕

kupim teraz cerveny? sedy na ciernom rame? cierny na bielom? ak dam na cierny strieborne doplnky bude ako sedy.

ale asi sa vykaslem na predsudky, kupim teraz cerveny... a povozime sa aj v takom.

denis19
14. okt 2010

@zajo79 hm,jako celý červený? To podle mne vubec nevadí, že ted bude mít kluk červený a do tretice budeš mít stejne holčičku 🙂 a jakou konstrukci?

zajo79
14. okt 2010

je tmavoseda konstrukcia a cerveny sportak. pride mi ten cerveny krajsi ako sedy. neviem preco....

http://bambini.sk/sk/product/29/brio-go.aspx

alebo dalsia verzia... sedy sportak, cierny ram. dam do toho vlozku podla potreby. a vanicku si kupim potom aku budem potrebovat. ci modru, alebo cervenu.

denis19
14. okt 2010

@zajo79 ta šedo černá kombinace je tké hezká, mne se proste líbí ten kočár v šedé strašne.....

zajo79
14. okt 2010

aj tak chcem strieborne doplnky...a bielu konstrukciu. a to uz je len v ciernej. cize ak nato pojdem takto, z "hlbokeho zamyslenia".... tak mi vychadza len cierny. a strieska strieborna. a bude to poriesene.

zajo79
14. okt 2010

este otazocka- co mate bielu konstrukciu- nieje to stale spinave? 😕

zajo79
14. okt 2010

uz viem co spravim... kupim teraz nieco aby bolo... a pockam si na novu kolekciu 2011. je tam silt proti slnku, pride mi to krajsie. 😵

denis19
14. okt 2010

@zajo79 já novou kolekci 2011 nevidela, pošli prosím nejaký link a já jsem s bílou max spokojená, není na ní videt prach a špína jako z dešte je stejne videt i na čern i nbílé konstrkuci, to je jako s auty.....bílé je nenáročné na údržbu