Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

beruskanula
11. feb 2010

kessiee: jj, vždyt si psala, že se budete stěhovat do teplejších krajin 🙂 .... já tu tašku na živo neviděla, ale z netu vím, že jich je víc na výběr 🙂 , tak třeba bude i rozdíl ve velikostech, ale zatím jsem to nezkoumala 🙂 ... no my fusak budeme řešit 😀 ... pp maj pěkný kočárky 🙂 , ten concord je pěknej i barvička 🙂 , akorát si říkám, jak řešit zimu v tom sportáku, když nemá nánožník.... fusakem a dekou asi... 😅 ....
a za kolik budeš concord prodávat resp. za kolik ho prodáváš? 🙂

janavi
11. feb 2010

beruskanula, co sa tyka tej striesky, hlboky ma svoju vlastnu striesku a sportovy vlastnu, tak osobne si myslim, ze tu zlatu ci striebornu mozes dat len na sportak.
Baby, ak si kupite Brio naozaj budete spokojne, fakt. ja nemozem povedat pol kriveho slova a to este vravim,ze ma vonku´, v obchodaku zastavuju cudzi ludia a pochvalia mi kocik (no min. 10 mi ho uz takto pochvalili)...
co sa tyka tej original vybavy ku kociku, tak ja som si kupovala vsetko original, tj. hlboky, sportovy, vajco, fusak, a tu dazdovu clonu a teraz som si doobjednala tu podlozku, toto vsetko bolo original. Sietku proti hmyzu som si kupila univerzal a tak aj dazdnik, uplne to staci. A co sa tyka tej original Brio tasky, baby isto si ju nekupujte, maju taky blby tvar, su 2 typy, jedna uzka a dlha a druha siroka a uzka a straaasne drahe. ja som si kupila tasku v DM tiez taka univerzalna cisto cierna a sedi na kocik ako uliata a uplne v poho sa mi zmesti aj do kosika.
a k tej podlozke - je to dobre vymyslene. podlozka je uzka, takze ti nezabera priestor z bokov kocika, teda nevyplni priestor. Ano, je taka hrubsia a leska, neviem ako to bude v ,ale myslim si, ze to bude ok. je to hlavne prakticke...ale leto je este daleko, takze neviem...
baby, tych kolies sa fakt nemusite obavat, isto sa sice osuchaju, teda ten dezen ci ako sa to povie, ale nie tak, aby ste museli kolesa menit alebo co, proste uplne normalne sa to opotrebuvava.
beruskanula, ja mam tiez letne babo a v kociku som pouzivala len nejaku osucku alebo uterak ktory bol polozeny na tej podlozke v korbicke a plienocku pod hlavu, pretoze babatko zvracia a nic ine, max, nejaku tensiu deku flisovu, ziadne vankuse ani perinky....teda iba dieta ked chcelo byt v perinke tak bolo inak nic a v lete som mala maleho v perinke a len tak prikryteho plienkou a ked tak som pouzila na vrch kocika ten kryt k hlbokej vanicke.

kessiee
11. feb 2010

jj beruska, do portugalska 🙂
aha, tak ich je na vyber viac? to som nevedela 😕 tak si to teda lepsie okuknem 🙂
ja som rozmyslala, ze by som na brio bud kupila alebo dala usit univerzalny nanoznik, alebo by som predsa kupila fusak - oni su nepremokave a neprefukatelne, no a donho by som "napchala" este deku, keby bola velka zima, ale ako som uz pisala, u nas to asi nebude treba 🙂
ta farba na concorde sa mi tiez paci, je taka svietiva, jj concordik bol tiez laska na prvy pohlad 🙂 predavam to za 430eur, este je v zaruke do 5/2011 a bez chybycky 🙂

beruskanula
11. feb 2010

kessiee: wow, portugalsko 🙂 ...
já právě taky přemýšlím nad případnou koupí uni nánožníku 🙂 .... a mne napadlo, jakou barvu chceš u bria? 🙂

janavi
11. feb 2010

babý ja som tiez stale trvala na nanozniku a teraz som zistila, ze ho vobec nepotrebujem. v sportovom kociku mam tu podlozku, maleho supnem do overalu, do fusaku a na fusak dam deku a to staci, ak snezi alebo prsi, dam ten igelit proti dazdu a je to vybavene.
ale ak by ste strasne chceli ten nanoznik, uz som pisala, ze tie univerzalne tiez nato sedia, pripadne to staci v obchode vyskusat.

beruskanula
11. feb 2010

janavi: moc díky za info... jj, to věřím, že tě lidi zastavovali a kočárek chválili 🙂 .... a stou stříškou jsme si to myslela 🙂 , když jsem viděla tu sportovní část... ta zl./stř. stříška se nedává vlastně na celou, jen na jednu z částí té stříšky, ale je to myslím, pěkné oživení 🙂 ....
janavi? a jakou barevnou kombinaci máš ty? myslím barvu kočárku a podvozku? 🙂

janavi
11. feb 2010

beruskanula, ja mam zlty set, len vajicko mam sede

beruskanula
11. feb 2010

janavi: žlutá je pěkná veselá barva 🙂 ... my uvažujeme o té hnědé 🙂

janavi
11. feb 2010

beruskanula, ja som tiez uvazovala, najprv cierna s bielou konstrukciou, potom hneda s ciernou konstrukciou, potom modra s bielou a nakoniec mame zltu

kessiee
11. feb 2010

jani, takze prvy dojem z tej tasky bol spravny 😒 no necham si tu z concordu, uvidim ako mi tam sadne a ak nahodou nebude dobra, skusim pozriet aj tu z dm ako ty. co sa tyka tej original podlozky, nie som rozhodnuta, musim to poriadne pozriet... ten material leskly sa mi zda taka umelina-guma (neviem ako by som to popisala), keby sa na tom babo spotilo, asi by sa tam aj smykalo, ale to su len take moje "dohady" bez skusenosti, tak uvidime. ten nanoznik v obchode skusim, ale co som pozerala a citala, tak na mmb sije jedna pani uzasne podlozky aj nanozniky na kociky a vyzera to super! ale ako aj janka pise, mozno ho fakt nebude treba, u mna je to asi zvyk, zatial som mala kazdy kocik zakryty nanoznikom...
beruska chcela by som sedy na ciernej konstrukcii pravdepodobne, ale nie som este napevno rozhodnuta 🙂

beruskanula
11. feb 2010

janavi: nám se moc líbí ta hnědá či šedá 🙂 , no uvidíme, třeba než ho budeme kupovat budou i jiné barvy 😀
v krámě měli ve sporotvní verzi ten lesklý fusak stříbrný... na omak příjemný 🙂

janavi
11. feb 2010

kessiee, pravdupovediac ta podlozka je taka silonova, leskla, takze asi to pot velmi nesaje, ale mozno ked nato hodim nejaku osusku alebo co, uvidim v lete...a ten nanoznik, uvidis, ci to budes potrebovat a poriesis to potom, aktualne.
beruskanula,no tie farby maju trosku biedne aj su dost vyrazne, no tento rok pridali taku bezovu farbu ale inak vyber z 5 farieb je slaby, ale tak nieco vyberies. a ten leskly fusak, ja ho mam, ale v ciernej farbe a je fakt super.

beruskanula
11. feb 2010

janavi: že by jeden z nedostatků? malý výběr barev 😀 ... myslím, ž si člověk vybere 🙂

kessiee
11. feb 2010

jani tak je to ono - ta umela latka - silon 😒 na tom by som v lete nechcela sediet ani ja 😝 sice to fakt krasne vyzera, ale ten material...
mne sa tie farby na zaciatku tiez velmi nepozdavali, ale zase ked si mozete skombinovat farbu konstrukcie s farbou sportaka a tie co kupuju (alebo kupili 😉 ) 3-kombinacie si mozu vybrat inu farbu na vanicku, sportak aj autosedacku, tak je to tiez fajn a mozes sa vonku ukazat vzdy s niecim novym 🙂 takze moznosti je v konecnom dosledku dost 😎
ozaj jani, nezistila si od kamosky tu belgicku stranku?

janavi
12. feb 2010

kessiee, zatial nezistila, ale pracujem natom, nezabudla som.

kessiee
13. feb 2010

jani dakujem ti 😉 ak budes nieco vediet, napis mi prosim 😵

henrieta2905
21. feb 2010

Ahojte,
predám BRIO GO vaničku spolu s autosedačkou, vanička je čiernej farby s bielou konštrukciou a autosedačka je celá čierna, má 5mesiacov po jednom dieťati. Ak máte záujem napíšte mi na email: henrieta2905@gmail.com . S kočíkom BRIO GO som veľmi spokojná, teraz prechádzame na šporťák.

babyzuzana
22. feb 2010

ahojte baby,
uplnou nahodou som si vsimla tuto diskusiu a mame tiez Brio Go kocik. Je uplne skvely, ja som s nim spokojna a nedam nanho dopustit. Aj dnes ma zastavila v obchode jedna tehulka a pyta sa ma, ze ako som spokojna s tym kocikom a je jej na to, ze maximalne, ze podla mna je najlepsi na trhu a ona sa usmiala, ze aj ona ho ma objednany a ze jej to hovoria vsetci, tak zistuje od uzivatelky ci je to pravda 😉

janavi: vzdy som obzerala zlty brio, mali ho vystaveny v Ostrave v obchode, ale nemala som na tu farbu ja osobne odvahu

beruskanula
23. feb 2010

babyzuzana: a jakou barevnou kombinaci máš ty? my jsme pro tento kočárek taky rozhodnutí 🙂 to je fajn, že si s ním taky spokojená 🙂

kessiee
23. feb 2010

ahojte baby, u nas uz je objednanyyy 😵 😵 😵

beruskanula
23. feb 2010

kessie: takže šedý na černý konstrukci? 🙂 .... já ho chci už taky objednat a mít doma 😀

kessiee
23. feb 2010

beruska, jj, presne ten 😵 🙂 uz sa ho neviem dockat 😀
inak mala som moznost skusit si ho aj vonku, na zamkovej dlazbe - je totatne perfektnyyy! vsetko, co tu o nom baby pisu je fakt pravda 😎 (teda nie, ze by som vam, maminy, neverila 🙂 ale drzat to v rukach je predsa len iny pocit 😀 ) radost jazdit s takym kocikom!!!
beruska a kedy chces objednavat? a tiez sedy na ciernej? 😉

beruskanula
23. feb 2010

kessie: no objednávat ho budeme asi tak v červnu, možná v květnu.... ta šedá na černeé je pěkná, my zatím uvažujeme o hnědé na černé a k tomu zlatavou stříšku 🙂 ... no uvidíme ještě, nakonec třeba vemem úplně jinou barvu 😀

babyzuzana
23. feb 2010

beruskanula: mam ciernociernu kombinaciu 😉

baby nema niektora z vas uz tu striesku (striebornu alebo zlatu) nahodenu na sportaku???

babyzuzana
23. feb 2010

a este otazocka na tie baby, co boli v tej predajni v trnave, ktoru ste si velmi pochvalovali ake brio kociky tam maju vystavene, myslim farebne kombinacie...

janavi
23. feb 2010

babyzuzana, ja som bola v TT a tam som si kocik aj kupilaale tak pred rokom, no bola som tam aj nedavno a maju vystavenu ciernu kombinaciu so striebornou , ale viem, ze volakedy ked som si ja kupovala kocik, tam mali aj tu hnedu so zlatou, ale fakt si nepamätam, ci ju tam maju aj teraz, ale ked som si ja kupovala kocik, tak mali na sklade viac farieb (cierny, hnedy, modry) tak isto nebude u nich ziadny problem, pripadne si tam skus zavolat, su fakt ochotni.
a co sa tyka tej zltej farby, ja som tiez najprv nemala odvahu, nikde som ho nevidela nazivo a tak som si myslela, ze to bude taka slabsia zlta (ved podla obrazkov som tej farbe neverila) a v TT mi ho objednali na ukazku a bol taky jasny...najprv som bola v soku, ale nakoniec som sa na mieste pren rozhodla, prave preto, ze ho nikto nema. Farba odvazna, ale vela ludi mi ho chvali, tak som celkom rada a za ten cas co ho mam sa mi ta farba paci stale viac a viac.

duplicka
23. feb 2010

ahojte, nemate nahodou niektore nafoteny brio go realne s dietatkom, mozte prihodit do albumu, nevidela som ho este realne a je fatk zaujimavy ,dakujeeem

babyzuzana
23. feb 2010

janavi: diky, asi si tam urobim vyletik, spekulujem totizto nad zmenou farby, nejako som zacala klasicky spekulovat 😎 😅

kessiee
24. feb 2010

babyzuzana tie sportove nadstavby sa daju dokupit/objednat zvlast? alebo co chces konkretne menit? cely sportak? teda aj s konstrukciou?
dupli zajtra to mas nafotene 😉

lulii
24. feb 2010

Jé kessiee, budu se taky těšit na fotečky 🙂