Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kessiee
24. feb 2010

lulli presne ta to bola 😉 😀
zuzi pre niekoho bonus, pre teba strata. ked mas cierny cely kocik nakup farebne podlozky ci doplnky a mas to 😉 alebo skus ponuknut, sama uvidis, ci sa oplati alebo nie 😉 🙂 urcite ta od toho neodhovaram 😅

lulii
24. feb 2010

Holky, když to takhle vidíte, líbí se vám víc ta hnědozlatá nebo černostříbrná?

lulii
24. feb 2010

Kessiie a téhle paní jsi to objednávala?

kessiee
24. feb 2010

lulli mne ani nie... na pohlad zaujimave, ale nechcela by som to. k babätku sa mi zlata ani strieborna vobec nehodia (ako sa napr. mnohym ludom nepaci cierny kocik), neviem si v tom predstavit hracky 😅 😀

lulii
24. feb 2010

Takže zůstaneš u černé? Nebo sis objednala tu šedivou, už si to nepamatuju 😅

kessiee
24. feb 2010

nie lulli, objednavala som na slovensku v super obchodiku 😉

kessiee
24. feb 2010

lulli mam sedu na ciernej konstrukcii 😉 ja som ho cely cierny nechcela, ked sa to da u bria tak skombinovat 😉 este som rozmyslala nad ciernym, ale na bielej konstrukcii, ale vyhral to sedy 😵

lulii
24. feb 2010

A kdy ti má dorazit? Pak bych chtěla vidět fotečky s Alexem, jak si tam krásně hoví 🙂
Alex, to je fakt tak krásný jméno, pořád mi to leží v hlavě, jak jsme se o tom bavily po IP 😀

kessiee
24. feb 2010

lulli si zlata, dakujem 😉 velmi ti take male sidielko prajem 😵
kocik by mal byt uz zajtra, doma budem sice az vecer, ale aj tak ho hned pofotim, aj s lexim vo vnutri a supnem do albumu 😉

lulii
24. feb 2010

Jéééééé, já už se tak těšíííííím 😀 To ani nedospíš, ne? Já budu taky doma až večer, tak to nic neprošvihnu. Tak ti mooooc přeju, aby tě nezklamal a naopak aby tě ještě víc překvapil svýma přednostma, o kterých třeba ještě ani nevíme 😉

kessiee
24. feb 2010

lulli, ma to vase bejbycentrum aj nejaku webovu stranku?

babyzuzana
24. feb 2010

kessiee ak to nie je tajne, za kolko si ho kupila ty?

kessiee
24. feb 2010

lulli ja uz som nespala dve noci 😀 😀 😀 neviem sa ho dockat 😀 😀 😀 dakujem ti strasne moc, urcite ta budem informovat aj o tom zatial neobjavenom 😉 😀

lulii
24. feb 2010

kessie má, ale zrovna teď je předělávají a není možný se tam dostat ☹ Každý den to zkouším a zatím to pořád renovujou. Napíšu ti adresu do IP 😉

Zuzi, koukala jsi na ten inzerát?

lulii
24. feb 2010

Kessiee 😀 😀 😀
Úplně s tebou cítím, já už bych se taky nemohla dočkat 🙂

babyzuzana
24. feb 2010

lulii ano, som doteraz stopovala tu pani, lebo som jej nevedela na ten inzerat odpovedat, chcelo to po mne smsku
ale uz som ju vypatrala a napisala jej mail
pacia sa mi inak obidve varianty, aj zlata a aj strieborna
asi pojdem do tej striebornej, na tom ciernom kociku a pre chlapca sa mi to viac hodi

lulii
24. feb 2010

Jé, tak to ti moc přeju, abyste se nakonec domluvily. Ta stříbrná je fakt krásná, já vám tak závidím 😀

lulii
25. feb 2010

Kessiee tak co? Máš ho už doma? 😀 Ty se určitě kocháš, viď? 😀 😀 😀

kessiee
25. feb 2010

lulii mam ho 😉 je uzasnyyyy 😵 kuk do albumu 😉

duplicka
25. feb 2010

peckovyyy jee

kessiee
25. feb 2010

diiiky dupli 😉 ja som z neho total nadsena, stale musim nan pozerat 😀 😀 😀

lulii
25. feb 2010

kessieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ten je tak krásný. Jsem z něj úplně nadšená, super, paráda, bomba, nádhera,...................Jen doufám, že ty fotky tam necháš, chtěla bych to ukázat mýmu, on teď není doma 😉 No ale hlavně Alex je tam úplně krááááásně, normálně se rozplývám jak nad kočárkem tak i nad Alexem 😵 Takže je ti, že každý nový poznatek nám musíš napsat 😀

lulii
25. feb 2010

Mělo tam být: je ti jasný, že každý nový poznatek .......
Jsem z toho úplně popletená 😎

kessiee
25. feb 2010

lullinka dakujem ti 😉 si milucka 🙂
jasne, fotky tam necham par dni, tak mozete kuki 😉 alexikovi je asi jedno v com sa vozi, on miluje kociky asi rovnako ako mamina, dokaze zaspinkat v kazdom 🙂 zajtra si to skusime aj v briu 😵
no a o vsetkom novom budem pisat, tomu ver 😉 😎

beruskanula
26. feb 2010

ahojík.... kessiee se ti nedivím, že se na něho musíš pořád koukat... kočárek je nádhernej 🙂 😉 ... a malý je v něm naprosto úžasný 🙂

ant
26. feb 2010

tak jsem byla vcera omrknout go i sing. brio sing vitezi. jen mne zajima, zda ho nektera mate a zda s nim mate nejake potize ....a nemate tip kde koupit levneji ?

beruskanula
26. feb 2010

🙂 tuším, že tu je někde na koníkovi diskuze týkající se kočárku brio sing 🙂 .... můžu se zeptat, v čem je sing lepší od go? já teda zatím viděla jen go 🙂

ant
26. feb 2010

no, prisel mi ze je vyšši, jako cele to sedatko a uzsi, imysleno konstrukci - ne na ukor ditete, kdyz jsem to nepremerovala, byl mi sympatictejsi. osobne jsem jiz s kocarkem nejake ty kilometry (jinymi typy) najezdili (dve deti) a tak se mi dobre drzel, madlo je hodne vysoke. u goucka se mi nelibilo to madlo, prislo mi prilis robusni. ale je nutne rici, ze zadny kocar neni ideal, kazdy mame na vec svuj nazor

beruskanula
26. feb 2010

ant: jj, každá máme jiný vkus a to je dobře... aspon nebudou jezdit všude stejný kočárky... já popravdě sing viděla jen na fotkách a nějka jsme se na něj ani nezaměřila 🙂 ... hlavní je, že s ním budeš spokojená...

lulii
26. feb 2010

Kessinko, tak co, už jsi drandila venku? Pořád si musím prohlížet ty fotky, jsem fakt z něj úplně unešená 😀

Ant, mě právě to držadlo přijde super, je mi to hodně příjemný do ruky 😉 Ale je jasný, každýmu se líbí něco jinýho 😀