Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

millada
3. feb 2012

Ja zatial kočik nemam, ale uvazujem o nom. Chcem sa opytat, či tie male predne kolieska nie su problem na nerovny teren - kamene, strk, hrbolce, sneh.... ? Dakujem 🙂

cantharis
3. feb 2012

@millada ahoj, ja ho mam a v podstate som s nim nemala problem. pri nerovnejsom terene je lepsie si zaaretovat tie predne kolieska a da sa. ale asi to nebude take prechodne ako vyslovene terenny kocik a nafukovacimi kolesami. treba si zvazit ci budes viac chodit po vyasfaltovanych chodnikoch, kt. su v zime aj odhrnute, alebo po prirodnejsom terene.. da sa aj po takom s nim, ale myslim, ze je to skor mestskejsi kocik 🙂 ale je super 🙂

cantharis
3. feb 2012

@duplicka ahoj, dobre tomu rozumiem, ze k briu sa uz da kupit aj nanoznik? ja som ho totiz kupovala v 2009 a to este nebol. a podla vsetkeho ho budeme buducu zimu zase pouzivat tak by sa nam urcite zisiel 🙂

duplicka
3. feb 2012

@cantharis ano aha aj tu ho napr maju, len momentalne nie skladom 😉 😉 http://www.mall.sk/kociky-prislusenstvo/brio-go...

cantharis
3. feb 2012

@duplicka super, dakujem velmi pekne 🙂

duplicka
3. feb 2012

@cantharis skus kuk niekde kde ho maju 😉 😉

pallacinka
3. feb 2012

@millada Tak my mame viac kocikov a zo vsetkych je Brio ten najterennejsi, ked ideme do lesa tak jedine s nim. So snehom skusenosti nemame, no nez sme ho kupili tak som sa tu na to pytali a vsetci ma presviedcali, ze Brio a sneh su kamosi 🙂

millada
3. feb 2012

@pallacinka , dakujem, potesila si ma 😉

sasena033
3. feb 2012

@pallacinka
@millada urcit eje aj do terenu.. 😉 co som sa pytala znamej tiez byva na dedine a nema problem....vobec nevadi ze neema nafukovacie kolieska...to odpruzenie je super pre vsetky tereny 😉

millada
3. feb 2012

@sasena033 , juuuj tak super 🙂 Takze uz len kupit 😀

milacik0106
3. feb 2012

Ahojte ja už ho mám doma a teším sa ... bola to láska na prvý pohľad 😉

millada
3. feb 2012

Nemate niekto fotky toho hnedeho na medenej konstrukcii?

bella22
3. feb 2012

@millada koukni na stranu 75...Já je mám v soukromým albu a fotila jsem večer s bleskem, tak bohužel nevynikne. Ale tak přidávám alespoň korbu (zkreslená barva) a detail rámu (složenej kočárek). Snad s ním brzy vyjedeme, tak pořídím lepší🙂. Ta jedna fotka sporťáku je z netu z nějakýho veletrhu, to odpovídá skutečnosti...Ale naživo vypadá samozřejmě nejlíp🙂.

millada
3. feb 2012

@bella22 , kráááásny 🙂 Ja som posledne mesiace ešte taka nazhavena na hnedu, tak toto ma uplne očarilo 😵

bella22
3. feb 2012

Tady je ještě jedna z netu...

bella22
3. feb 2012

@millada u nás to byla láska na první pohled...My už měli Brio Go vybraný dřív, já chtěla černý, ale jak jsme narazili na tuhle limitku, tak bylo jasno...

Jinak k němu mám fusak Emitex combi a super...

millada
3. feb 2012

@bella22 , presne aj ja tak. Vzdy som chcela čierny kočik, ale ked som zbadala tento hnedy brio, tak som nadsena, je fakt krasny 🙂
A ten fusak si pekne doladila 😉 Nechcela si ten origos brio hnedy metalicky? Alebo sa ti viac tento pačil, či koli cene?

bella22
3. feb 2012

@millada asi všechno dohromady🙂. I když ta cena...když jsme koupili kočárek za 23 tisíc, tak už tisícovka nehraje roli...Já chtěla ten metalický, ale naživo mě zklamal, takový tenký spacák...Ale zase maminky tu psaly, že hřeje. No ale manželovi se nelíbil a ten od Emitexu mi všichni doporučovali - poměr cena/kvalita a taky je univerzální, spodek jde odepnout a díky tomu jde i do autosedačky, je krásně teplej a vypadá fakt pěkně...A je to "jen fusak"...Ale chystám se dokoupit tu metalickou podložku Brio do sporťáku...

lilianka1199
4. feb 2012

@millada ja ho mam tiez vo svojom albume a mam k nemu aj ten fusak a podlozku v metalickom otieni 🙂,fusak je tenši,ale tak je to termo uprava,to neprefukne 🙂

duplicka
4. feb 2012

@lilianka1199 neskusis prosim ta ci je ozaj neprefukatelny, staci podlozit ruku a fuknut ak prejde teply dych,tak je prefukatelny ak citis odpor tak neprefuk

lilianka1199
4. feb 2012

ja,ja som myslela,ze ma poprosis,aby som v nom dala vonku ruku teraz 🙂

duplicka
4. feb 2012

@lilianka1199 😀 😀 😀 😀 😀 nie tak sa testuje neprefukatelnost akoby si isla bozkavat 😀 😀 😀 ,ale latku fuknutim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ako citit ci nie, lebo bgb je prefukatelny a teda aj lodger bunker este elodie nie je a quinny, ale brio sa mi paci a teda aj sadne ok do bria

lilianka1199
4. feb 2012

@duplicka... bola som skusit,neprefukla som to,neda sa....ja si myslim,ze je kvalitny a nezalezi,ci je neviem aky hruby,je to dobra znacka,tak urcite nepredavaju hluposti,ja mam od nich vsetko,sietku,plastenku,organizer,navleky na kolesa a vsetko je super 🙂

lilianka1199
4. feb 2012

@duplicka no a ja som zvazovala nad lodgerom,tak esteze som si to rozmyslela...mozno na jesen 🙂

duplicka
4. feb 2012

@lilianka1199 😉 😉 😉 supeeer dakujem

nlula
4. feb 2012

Švagrina majú Brio. Mne príde ten kočík trošku "retro desing" Nevýhody - Švagor naráža nohami pri chôdzi do podvozku a ide to pekne na nervy, vanička je úzučka, problém dieťa s fusakom. Výhodou je asi že sa dá dokúpiť "skate" pre staršieho súrodenca. Športová verzia, je skôr na leto ako do zimy, nakoľko má kratší nánožník.

millada
4. feb 2012

@lilianka1199 , krásny je, pozrela som v tvojom albume, dakujem 😉

@nlula , mne sa prave zda moderny dizajn. Retro kočiky su väčšinou take "oblé", viac ozdôb, velke kolesa a toto je podla mna pravy opak. Cisté moderné jednoduché línie. A vanička, aspon čo tu majitelky pisali, ma sirku ako ktorýkolvek iny kočik. Ak neratam polske kočky, tie maju väčšie vaničky. Je skôr dlhšia, čo vytvara dojem, ze je uzka. Ale tak kazdemu sa niečo ine pači... 🙂

pallacinka
4. feb 2012

@nlula Z tych nevyhod, co si menovala, viem vyvratit kazdu (az na ten design, ten je subjektivny 🙂) Nohami u nas nikto nenaraza, vanicka nie je uzsia ako u inych kocikoch, medzi ktorymi sme sa rozhodovali, no a nanoznik- ja som ziadny nemala a vobec mi nechybal, nejako som nikdy nemala potrebu dat nanoznik. Na druhom kociku nanoznik mam a ani raz som ho nevyuzila, tak neviem, mozno robim nieco zle 🙂

nadenkaaa
4. feb 2012

@nlula ja mam brio go a som sn im maximalne spokojna -nesuhlasim s tym zeby vanicka bola uzka -mozno tak posobi ale rozhodne uzka nie je je porovnatelna s inymi vanickami -ale je dlhsia a co sa tyka sportaku prave sportak brio go je z kocikov vhodnych do zimy prave preto ze je tam dieta pomerne dobre schovane -pre jeho velku striesku predtym moj favorit bol JOOLZ ale ked som vyskusala brio uz nebolo o com -prave napriklad JOOLz je z tych kocikov kde je psortova cast skor na leto -lebo ta strieska je hrozne mala a nekryje dobre dieta
a co sa tyka nanoznika kedze mam este verziu bez nanoznika 2010 zaobstarala som si univerzalny od emitexu a som spokojna🙂 😉

sevzuz
4. feb 2012

@nlula ked ten kocik vyskusas tyzden osobne doma tak 100% zmenis nazor, vsetko co si napisala je nepravda, a pohlad cloveka ktory kocik nevyskusal, nechapem naco sem napises prispevok o kociku, ktory nepouzivas dennodenne, napriek tomu ze kazda co ho mame doma sme maximalne spokojne. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠